Infolinka

Chorvatsko
tel.:
568 840 463
skype:
tipatourchorvatsko
Ostatní země
tel.:
224 236 599
skype:
tipatourpraha

Zájezd (dovolená) APARTMÁNOVÝ DŮM MAGNÓLIA

Země:Slovensko
Destinace:Jižní Slovensko
Lokalita:PODHÁJSKA
Typ zájezdu:Pobytové zájezdy
Délka zájezdu:3, 4, 5, 6, 7, 8 dnů
Stravování:bez jídla
Doprava:Vlastní
Cena od:1 020
 
výběr typu pokojů

Informace o destinaci

Jižní Slovensko: tento region s množstvím termálních koupališť je nejteplejší oblastí Slovenska a ideálním místem jak pro rodinnou rekreaci, tak pro ty, kteří chtějí využít blahodárných účinků léčivých pramenů. Pozoruhodné termální koupaliště s výraznými léčivými účinky se nachází v Podhájské. Složení vody je zde velmi podobné složení vody v Mrtvém moři, ... více infoproto je vhodná k léčení kožních a cévních nemocí i nemocí pohybového ústrojí. Pára z termálního pramene je vhodná i pro lidi, kteří trpí problémy dýchacích cest. Mnoho turistů láká každoročně nejteplejší kout Slovenska - Štúrovo a to nejen svým termálním koupalištěm. Ostrihomská bazilika tyčící se na druhém břehu Dunaje, dodává Štúrovu osobité kouzlo. Nedaleko Komárna na hranicích s Maďarskem se nachází termální koupaliště Patince, které poskytuje návštěvníkům vše ke strávení příjemné dovolené spojené s aktivním odpočinkem. Mezi českými návštěvníky se těší velké oblibě Veľký Meder, dříve známý pod jménem Čalovo, jehož termální areál je obklopen lesoparkem s možností procházek po udržovaných a značených lesních cestičkách. 20 km od Veľkého Mederu je další oblíbené termální koupaliště v Dunajské Stredě. Celoročně otevřený Thermalpark Dunajská Streda se rozkládá na ploše 18 ha, nabízí 10 bazénů (4 vnitřní a 6 venkovních) s mineralizovanou léčivou a termální vodou s teplotou 24-40 °C.V blízkosti lázní Dudince se nachází letní koupaliště Dudinka. K dispozici jsou čtyři bazény (s vodními atrakcemi, rekreační, dětský a minerální). Místní dudinská minerální voda léčí onemocnění pohybového aparátu, srdečně-cévní systém a nervový systém, tato voda je k dispozici v sedacím minerálním bazénu. Ostatní bazény mají užitkovou vodu. Z vrtu v areálu termálního koupaliště Vincov Les ve Sládkovičovu vytéká termální voda s teplotou 62 °C. V letní sezóně je k dispozici 5 bazénů. Plavci, neplavci i malé děti si určitě najdou ten svůj bazén. Voda v nich má teplotu 26-38 °C. V jednom bazénu je termální léčivá voda, která má léčivé účinky především při onemocněních pohybového aparátu. V zimní sezóně je pro návštěvníky k dispozici krytý odpočinkový bazén s masážními tryskami a chrliči. Bazény termálního koupaliště Levice-Kalinčiakovo se napouští termální vodou s teplotou 25 °C s obsahem minerálních solí. Areál koupaliště nabízí plavecký bazén, rekreační bazén se skluzavkou, 71 m dlouhý tobogán s dojezdovým bazénem, dětský bazén a bazén pro děti do 6 let se slunečními kolektory, díky kterým má voda v tomto bazénu teplotu 25-29 °C.
Podhájska:
termální koupaliště s jedinečnou léčivou geotermální vodou, která je svým minerálním složením podobná Mrtvému moři a příznivě působí na různá onemocnění. V roce 1973 bol navrtaný geotermální prameň silně mineralizované vody v hloubce 1900 m, voda má při ústí teplotu 80 °C. Voda je vhodná při léčení kožních nemocí, onemocnění pohybového aparátu, cévních nemocí. Pára z termálního pramene je vhodná i pro lidi, kteří trpí problémy dýchacích cest. V letním období je návštěvníkům termálního koupaliště k dispozici areál o rozloze 12 ha, kde se nachází 10 bazénů s geotermální i s užitkovou vodou s teplotami 18 až 40 °C, tobogán, sluneční terasy, sportoviště. V zimní sezóně jsou v provozu 3 venkovní bazény s geotermální vodou.Návštěvníci Podhájske mohou navštívit kromě termálního koupaliště i wellness centrum Aquamarín s celoročním provozem, které nabízí bazénový svět s 9 bazény (zážitkový bazén, vířivý bazén, dětský bazén, turecký bazén,...) a vodou o teplotě 32 -36 °C. Vitální svět pobízí komplex 4 saun a 2 ochlazovací bazény, tropický tunel, mořská lázeň a další. Vstupné (cena v r. 2017) letní termální koupaliště celodenní - dospělí 7 € , děti 3-15 4 € , ZTP 6,5 €. Aquamarín bazénový svět: celodenní 20 €, děti 3-15 let 12 €, 3 hodiny - dospělí 11 €, děti 3-15 let 7 €.
Veľký Meder:
celoročně otevřené termální koupaliště Thermal Corvinus se nachází v příjemném prostředí 100 hektarového lesoparku. K dispozici je 9 bazénů, z toho 3 venkovní bazény (dětský, plavecký, italský), 4 vnitřní a 2 polokryté s teplotou termální vody 26-38 °C, 5 tobogánů, včetně 2 celoročních v kryté časti komplexu. Termální voda vyvěrá ze dvou pramenů a má blahodárné účinky především na nemoci pohybového ústrojí. Vstupné (cena v r. 2017): celodenní - dospělí 8,5-9,5 €, děti 3-15 let 5,5-6,5 € , 3 hod - dospělí 6-7 €, děti 3-15 let 4-5 €.
Štúrovo:
termální koupaliště Vadaš Thermal Resort se nachází přímo ve městě Štúrovo v blízkosti slovensko-maďarských hranic. Termální koupaliště se rozprostírá na ploše 25 ha, na levém břehu Dunaje s výhledem na Ostřihomskou baziliku v Maďarsku. Přímo v areálu letního koupaliště je 9 bazénů s teplotou vody 26-36 °C, 6 toboganů a mnoho dalších atrakcí. Raritou koupaliště je obrovský bazén nazývaný "Laguna" ve tvaru mořské zátoky s umělým vlnobitím. Celoročně otevřená je krytá plovárna s plaveckým bazénem, dětským bazénem a vířivkou. Vstupné (cena v r. 2017): termální koupaliště: celodenní - dospělí 8,5 € , děti 4-15 let 5 €, toboganový park:celodenní 3 € , krytá plovárna:celodenní - dospělí 4,5 €, děti 4-15 let 2,5 €.
Senec:
Aquapark Senec s celoročním provozem je vybudovaný v sousedství Slnečných jezer. Nabízí zábavu pro všechny věkové kategorie. Návštěvníky láká 28-38°C teplá termální voda v 6 různých bazénech, v létě se jejich počet rozroste až na 11. Mimo venkovního tobogánu a dvoudráhové skluzavky je připravena i toboganová věž AQUA FUN, která končí třemi dojezdovými bazény. Atrakcí je i rozsáhlý saunový svět. Nejlépe si lze zaplavat v 25 m dlouhém plaveckém bazénu. Vstupné (cena v r. 2017): aquapark 3 hodiny - dospělí 8-12 €, děti 3-14 let 4 €, senioři 60+ 6 €, plavecký bazén: 75 minut dospělí 5 €, děti 3-14 let 3 €.

Informace o zájezdu

Poloha:areál apartmánového domu se nachází v tiché části obci jen 500 m od termálního koupaliště.
Vybavení:uzavřený komplex tvoří apartmánový dům, zahrada, venkovní bazén, dva altánky s grilem a krbem, houpačky pro děti, parkoviště.
Koupání:- bazén na zahradě- 500 m - termální koupaliště s celoročním provozem (9 bazénů a tobogán v letním období, v zimním období 3 bazény), Wellness centrum Aquamarin (kryté i venkovní bazény s termální i užitkovou vodou, vitální svět a další atrakce)
Cena zahrnuje:Ubytování:
Apartmán 2+2:
2lůžková ložnice, vybavená kuchyně (chladnička, dvouvařič, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, základní nádobí), posezení pro čtyři osoby a rozkládací gauč (2 přistýlky), TV-SAT, WiFi internet, hygienické zařízení.
Apartmán 6+2:
přízemí 2lůžková ložnice, vybavená kuchyně (chladnička,dvouvařič, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, základní nádobí), posezení pro osm osob, TV-SAT, WiFi internet, hygienické zařízení. V podkroví je obytná galerie se dvěma lůžky a přistýlkou a samostatný pokoj se dvěma lůžky a přistýlkou.
Doprava:vlastní.
Speciální nabídka:WiFi připojení na internet ZDARMA.
Využívání bazénu na zahradě ZDARMA.
Parkování ZDARMA.
Poznámka:Možnost dokoupení cestovního pojištění.
Minimální délka pobytu v období 1.7.-1.9.18 5 nocí, v ostatním období 2 noci.
Dítě do 2,99 let bez nároku na služby ZDARMA.
Minimální obsazenost apartmá 2+2:
2 osoby, apartmá 6+2: 4 osoby (při nižší obsazenosti se platí neobsazené lůžko).
V ceně pobytu je zahrnuta spotřeba el. energie a vody, ložní prádlo a závěrečný úklid.
Plánované technické odstávky termálního koupaliště Podhájska: v období 23.10.-6.11.2017. a 9.4.-30.4.2018.

Výběr ubytovací kapacity APARTMÁNOVÝ DŮM MAGNÓLIA

Obsazenost Délka
pobytu
Stravování Doprava Popis pokoje Cena od
2+2 3,4,5,6,7,8 bez jídla Vlastní apartmán 2+2 1020 Kč Vybrat
6+2 3,4,5,6,7,8 bez jídla Vlastní apartmán 6+2 1020 Kč Vybrat


Soubory ke stažení

Apartmánový dům Magnólia

Fotogalerie

APARTMÁNOVÝ DŮM MAGNÓLIA (Slovensko - PODHÁJSKA)APARTMÁNOVÝ DŮM MAGNÓLIA (Slovensko - PODHÁJSKA)APARTMÁNOVÝ DŮM MAGNÓLIA (Slovensko - PODHÁJSKA)APARTMÁNOVÝ DŮM MAGNÓLIA (Slovensko - PODHÁJSKA)APARTMÁNOVÝ DŮM MAGNÓLIA (Slovensko - PODHÁJSKA)APARTMÁNOVÝ DŮM MAGNÓLIA (Slovensko - PODHÁJSKA)APARTMÁNOVÝ DŮM MAGNÓLIA (Slovensko - PODHÁJSKA)APARTMÁNOVÝ DŮM MAGNÓLIA (Slovensko - PODHÁJSKA)APARTMÁNOVÝ DŮM MAGNÓLIA (Slovensko - PODHÁJSKA)APARTMÁNOVÝ DŮM MAGNÓLIA (Slovensko - PODHÁJSKA)APARTMÁNOVÝ DŮM MAGNÓLIA (Slovensko - PODHÁJSKA)APARTMÁNOVÝ DŮM MAGNÓLIA (Slovensko - PODHÁJSKA)APARTMÁNOVÝ DŮM MAGNÓLIA (Slovensko - PODHÁJSKA)


Nalezeno: 0
Text:
Typ:
Země:
Destinace:
Lokalita:
Zájezd:
Odjezd:Kalendář odletu na dovolenou
Délka:
Doprava:
Strava: