Infolinka

Chorvatsko
tel.:
568 840 463
skype:
tipatourchorvatsko
Ostatní země
tel.:
224 236 599
skype:
tipatourpraha

Zájezd (dovolená) CHATOVÁ OSADA TERMÁLNÍ KOUPALIŠTĚ VINCOV LES

Země:Slovensko
Destinace:Jižní Slovensko
Lokalita:SLÁDKOVIČOVO
Typ zájezdu:Pobytové zájezdy
Délka zájezdu:3, 4, 5, 8 dnů
Stravování:polopenze
Doprava:Vlastní
Cena od:1 190
 
výběr typu pokojů

Informace o destinaci

Jižní Slovensko: tento region s množstvím termálních koupališť je nejteplejší oblastí Slovenska a ideálním místem jak pro rodinnou rekreaci, tak pro ty, kteří chtějí využít blahodárných účinků léčivých pramenů. Pozoruhodné termální koupaliště s výraznými léčivými účinky se nachází v Podhájské. Složení vody je zde velmi podobné složení vody v Mrtvém moři, ... více infoproto je vhodná k léčení kožních a cévních nemocí i nemocí pohybového ústrojí. Pára z termálního pramene je vhodná i pro lidi, kteří trpí problémy dýchacích cest. Mnoho turistů láká každoročně nejteplejší kout Slovenska - Štúrovo a to nejen svým termálním koupalištěm. Ostrihomská bazilika tyčící se na druhém břehu Dunaje, dodává Štúrovu osobité kouzlo. Nedaleko Komárna na hranicích s Maďarskem se nachází termální koupaliště Patince, které poskytuje návštěvníkům vše ke strávení příjemné dovolené spojené s aktivním odpočinkem. Mezi českými návštěvníky se těší velké oblibě Veľký Meder, dříve známý pod jménem Čalovo, jehož termální areál je obklopen lesoparkem s možností procházek po udržovaných a značených lesních cestičkách. 20 km od Veľkého Mederu je další oblíbené termální koupaliště v Dunajské Stredě. Celoročně otevřený Thermalpark Dunajská Streda se rozkládá na ploše 18 ha, nabízí 10 bazénů (4 vnitřní a 6 venkovních) s mineralizovanou léčivou a termální vodou s teplotou 24-40 °C.V blízkosti lázní Dudince se nachází letní koupaliště Dudinka. K dispozici jsou čtyři bazény (s vodními atrakcemi, rekreační, dětský a minerální). Místní dudinská minerální voda léčí onemocnění pohybového aparátu, srdečně-cévní systém a nervový systém, tato voda je k dispozici v sedacím minerálním bazénu. Ostatní bazény mají užitkovou vodu. Z vrtu v areálu termálního koupaliště Vincov Les ve Sládkovičovu vytéká termální voda s teplotou 62 °C. V letní sezóně je k dispozici 5 bazénů. Plavci, neplavci i malé děti si určitě najdou ten svůj bazén. Voda v nich má teplotu 26-38 °C. V jednom bazénu je termální léčivá voda, která má léčivé účinky především při onemocněních pohybového aparátu. V zimní sezóně je pro návštěvníky k dispozici krytý odpočinkový bazén s masážními tryskami a chrliči. Bazény termálního koupaliště Levice-Kalinčiakovo se napouští termální vodou s teplotou 25 °C s obsahem minerálních solí. Areál koupaliště nabízí plavecký bazén, rekreační bazén se skluzavkou, 71 m dlouhý tobogán s dojezdovým bazénem, dětský bazén a bazén pro děti do 6 let se slunečními kolektory, díky kterým má voda v tomto bazénu teplotu 25-29 °C.
Podhájska:
termální koupaliště s jedinečnou léčivou geotermální vodou, která je svým minerálním složením podobná Mrtvému moři a příznivě působí na různá onemocnění. V roce 1973 bol navrtaný geotermální prameň silně mineralizované vody v hloubce 1900 m, voda má při ústí teplotu 80 °C. Voda je vhodná při léčení kožních nemocí, onemocnění pohybového aparátu, cévních nemocí. Pára z termálního pramene je vhodná i pro lidi, kteří trpí problémy dýchacích cest. V letním období je návštěvníkům termálního koupaliště k dispozici areál o rozloze 12 ha, kde se nachází 10 bazénů s geotermální i s užitkovou vodou s teplotami 18 až 40 °C, tobogán, sluneční terasy, sportoviště. V zimní sezóně jsou v provozu 3 venkovní bazény s geotermální vodou.Návštěvníci Podhájske mohou navštívit kromě termálního koupaliště i wellness centrum Aquamarín s celoročním provozem, které nabízí bazénový svět s 9 bazény (zážitkový bazén, vířivý bazén, dětský bazén, turecký bazén,...) a vodou o teplotě 32 -36 °C. Vitální svět pobízí komplex 4 saun a 2 ochlazovací bazény, tropický tunel, mořská lázeň a další. Vstupné (cena v r. 2017) letní termální koupaliště celodenní - dospělí 7 € , děti 3-15 4 € , ZTP 6,5 €. Aquamarín bazénový svět: celodenní 20 €, děti 3-15 let 12 €, 3 hodiny - dospělí 11 €, děti 3-15 let 7 €.
Veľký Meder:
celoročně otevřené termální koupaliště Thermal Corvinus se nachází v příjemném prostředí 100 hektarového lesoparku. K dispozici je 9 bazénů, z toho 3 venkovní bazény (dětský, plavecký, italský), 4 vnitřní a 2 polokryté s teplotou termální vody 26-38 °C, 5 tobogánů, včetně 2 celoročních v kryté časti komplexu. Termální voda vyvěrá ze dvou pramenů a má blahodárné účinky především na nemoci pohybového ústrojí. Vstupné (cena v r. 2017): celodenní - dospělí 8,5-9,5 €, děti 3-15 let 5,5-6,5 € , 3 hod - dospělí 6-7 €, děti 3-15 let 4-5 €.
Štúrovo:
termální koupaliště Vadaš Thermal Resort se nachází přímo ve městě Štúrovo v blízkosti slovensko-maďarských hranic. Termální koupaliště se rozprostírá na ploše 25 ha, na levém břehu Dunaje s výhledem na Ostřihomskou baziliku v Maďarsku. Přímo v areálu letního koupaliště je 9 bazénů s teplotou vody 26-36 °C, 6 toboganů a mnoho dalších atrakcí. Raritou koupaliště je obrovský bazén nazývaný "Laguna" ve tvaru mořské zátoky s umělým vlnobitím. Celoročně otevřená je krytá plovárna s plaveckým bazénem, dětským bazénem a vířivkou. Vstupné (cena v r. 2017): termální koupaliště: celodenní - dospělí 8,5 € , děti 4-15 let 5 €, toboganový park:celodenní 3 € , krytá plovárna:celodenní - dospělí 4,5 €, děti 4-15 let 2,5 €.
Senec:
Aquapark Senec s celoročním provozem je vybudovaný v sousedství Slnečných jezer. Nabízí zábavu pro všechny věkové kategorie. Návštěvníky láká 28-38°C teplá termální voda v 6 různých bazénech, v létě se jejich počet rozroste až na 11. Mimo venkovního tobogánu a dvoudráhové skluzavky je připravena i toboganová věž AQUA FUN, která končí třemi dojezdovými bazény. Atrakcí je i rozsáhlý saunový svět. Nejlépe si lze zaplavat v 25 m dlouhém plaveckém bazénu. Vstupné (cena v r. 2017): aquapark 3 hodiny - dospělí 8-12 €, děti 3-14 let 4 €, senioři 60+ 6 €, plavecký bazén: 75 minut dospělí 5 €, děti 3-14 let 3 €.

Informace o zájezdu

Poloha:chatová osada leží v areálu termálního koupaliště, které se nachází 42 km od Bratislavy. V areálu termálního koupaliště je termální vrt, ze kterého vytéká voda o teplotě 62°C, která příznivě působí na celkové uvolnění organismu. Vedle areálu se nachází jezero o rozloze 40 000 m2, které je oblíbeným místem pro rybáře.
Vybavení:v areálu koupaliště o rozloze 14 ha jsou kromě samostatných chatek i restaurace, stánky s občerstvením, vymezené plochy pro stanování, karavany, parkoviště aut, hygienické zařízení i umývárna. K dispozici je stolní tenis, streetball, pískoviště se skluzavkami a houpačkami, malá lezecká stěna a plážový volejbal.
Koupání:venkovní areál 5 bazénů (plavecký 20 x 50 m do 26°C, 2 rekreační bazény do 28°C, klidový bazén do 38°C a dětský bazén do 30°C). Klidový a dětský bazén jsou s termální vodou, ostatní bazény jsou termální vodou ohřívány. V bazénech jsou k dispozici masážní trysky, vodní chrliče a skluzavka, nový tobogán. Vnitřní bazény (rehabilitační a dětský bazén) otevřeny jen v zimní sezóně 14.9.2017-31.5.2018 denně mimo pondělí.
Cena zahrnuje:Ubytování: samostatné 4-lůžkové chatky: 2-lůžková ložnice, obývací místnost s rozkládacím gaučem nebo 2 samostatnými válendami a možností přistýlky, kuchyňský kout (vč. chladničky a dvojvařiče) a hygienické zařízení. Před každou chatkou je venkovní posezení.
Stravování:
polopenze.
Doprava:vlastní
Poznámka:V místě pobytu se hradí: povinný vstup do areálu venkovního letního termálního koupaliště (vstupné r. 2017: dospělí 6,00 €/den, děti 3-14,99 let 3,00 €/den), parkovné 2,00 €/den, poplatek místnímu úřadu 0,50 €.
V ceně pobytu je zahrnuta spotřeba el. energie a vody, ložní prádlo a závěrečný úklid.
Areál venkovního termálního koupaliště v provozu cca 1.6.-15.9.18 (dle počasí), vnitřní bazény v zimní sezóně 14.9.17-31.5.18 otevřeny denně mimo pondělí (vstupné 4-6 €/3 hod). Venkovní termální klidový bazén celoročně sobota a neděle.
Minimální délka pobytu:
v období 1.7.-26.8.18 3 noci, v ostatním období 2 noci.
Možnost dokoupení cestovního pojištění.
Minimální obsazenost 2 os (nelze 1 osoba).

Výběr ubytovací kapacity CHATOVÁ OSADA TERMÁLNÍ KOUPALIŠTĚ VINCOV LES

Obsazenost Délka
pobytu
Stravování Doprava Popis pokoje Cena od
4+0 3,4,5,8 polopenze Vlastní chatka 1190 Kč Vybrat
4+1 3,4,5,8 polopenze Vlastní chatka 1190 Kč Vybrat


Fotogalerie

CHATOVÁ OSADA TERMÁLNÍ KOUPALIŠTĚ VINCOV LES (Slovensko - SLÁDKOVIČOVO)CHATOVÁ OSADA TERMÁLNÍ KOUPALIŠTĚ VINCOV LES (Slovensko - SLÁDKOVIČOVO)CHATOVÁ OSADA TERMÁLNÍ KOUPALIŠTĚ VINCOV LES (Slovensko - SLÁDKOVIČOVO)CHATOVÁ OSADA TERMÁLNÍ KOUPALIŠTĚ VINCOV LES (Slovensko - SLÁDKOVIČOVO)CHATOVÁ OSADA TERMÁLNÍ KOUPALIŠTĚ VINCOV LES (Slovensko - SLÁDKOVIČOVO)CHATOVÁ OSADA TERMÁLNÍ KOUPALIŠTĚ VINCOV LES (Slovensko - SLÁDKOVIČOVO)CHATOVÁ OSADA TERMÁLNÍ KOUPALIŠTĚ VINCOV LES (Slovensko - SLÁDKOVIČOVO)CHATOVÁ OSADA TERMÁLNÍ KOUPALIŠTĚ VINCOV LES (Slovensko - SLÁDKOVIČOVO)CHATOVÁ OSADA TERMÁLNÍ KOUPALIŠTĚ VINCOV LES (Slovensko - SLÁDKOVIČOVO)CHATOVÁ OSADA TERMÁLNÍ KOUPALIŠTĚ VINCOV LES (Slovensko - SLÁDKOVIČOVO)CHATOVÁ OSADA TERMÁLNÍ KOUPALIŠTĚ VINCOV LES (Slovensko - SLÁDKOVIČOVO)CHATOVÁ OSADA TERMÁLNÍ KOUPALIŠTĚ VINCOV LES (Slovensko - SLÁDKOVIČOVO)CHATOVÁ OSADA TERMÁLNÍ KOUPALIŠTĚ VINCOV LES (Slovensko - SLÁDKOVIČOVO)CHATOVÁ OSADA TERMÁLNÍ KOUPALIŠTĚ VINCOV LES (Slovensko - SLÁDKOVIČOVO)CHATOVÁ OSADA TERMÁLNÍ KOUPALIŠTĚ VINCOV LES (Slovensko - SLÁDKOVIČOVO)CHATOVÁ OSADA TERMÁLNÍ KOUPALIŠTĚ VINCOV LES (Slovensko - SLÁDKOVIČOVO)CHATOVÁ OSADA TERMÁLNÍ KOUPALIŠTĚ VINCOV LES (Slovensko - SLÁDKOVIČOVO)CHATOVÁ OSADA TERMÁLNÍ KOUPALIŠTĚ VINCOV LES (Slovensko - SLÁDKOVIČOVO)


Nalezeno: 0
Text:
Typ:
Země:
Destinace:
Lokalita:
Zájezd:
Odjezd:Kalendář odletu na dovolenou
Délka:
Doprava:
Strava: