Infolinka

Chorvatsko
tel.:
568 840 463
skype:
tipatourchorvatsko
Ostatní země
tel.:
224 236 599
skype:
tipatourpraha

Zájezd (dovolená) HOTEL SOREA HUTNÍK II **

Země:Slovensko
Destinace:Vysoké Tatry
Lokalita:TATRANSKÉ MATLIARE
Typ zájezdu:Pobytové zájezdy
Délka zájezdu:3, 4, 5, 8 dnů
Stravování:polopenze
Doprava:Vlastní
Cena od:1 340
 
výběr typu pokojů

Informace o destinaci

Vysoké Tatry: se nacházejí na severu Slovenska, na hranicích s Polskem a mohou se pochlubit několika prvenstvími: jsou nejvyšším a nejnavštěvovanějším pohořím Slovenska a roku 1949 zde byl vyhlášen první slovenský národní park. Zima v Tatrách bývá dlouhá a studená, sněhová pokrývka se udrží 6 - 8 měsíců a sněžení se ... více infomůže v nejvyšších polohách objevit v každém ročním období. Nejvyšším vrcholem Tater a zároveň celého Slovenska je Gerlachovský štít (2.655 m n. m.), který je pro svou výšku, dostupnost a krásnou horskou scenérii jedním z nejnavštěvovanějších vrcholů (ovšem pouze za doprovodu horského vůdce). Dalšími populárními a hojně navštěvovanými vrcholy jsou Lomnický štít (2.632 m n. m.) a Rysy (2.499 m n. m.). Jedinečnost regionu dotváří obce s rázovitou lidovou architekturou. Zajímavostí je sdružení podtatranských obcí, které tvoří atypické Město Vysoké Tatry, které je co do rozlohy největším na Slovensku. Je to pás středisek od Podbanského po Tatranskou Kotlinu. Z jednotlivých tatranských osad je možné v létě podnikat vysokohorské túry po vyznačených cestách do jednotlivých dolin či na štíty Tater. Jedním z nejznámějších středisek je Štrbské Pleso - nejvýše položená turisticko-léčebná osada ve Vysokých Tatrách na jižním břehu stejnojmenného jezera. Dalšími významnými středisky turistického ruchu jsou Tatranská Lomnica, Horný Smokovec, Dolný Smokovec, Starý Smokovec, Podbánské, Tatranské Matliare a další. Tatry nabízí řadu lyžařských areálů se sjezdovkami všech stupňů náročnosti. Příznivci běžeckého lyžování ocení množství upravených běžeckých tratí, například na Štrbském plese či na Tatranské magistrále od Západních Tater po Popradské pleso. Kdo dává přednost letní dovolené, může si vybrat z vyznačených cyklotras v Tatranském národním parku, které leckdy kladou velké nároky na fyzickou kondici i vybavení. Vhodné podmínky zde najdou i ti, kteří vyhledávají jiné typicky horské sporty, jako jsou horolezectví nebo skialpinismus. Nabízí se také řada možností výletů do okolí, nejen za přírodními krásami, ale i za historickými památkami. Kulturní bohatství mohou návštěvníci obdivovat v Kežmarku, v Levoči nebo na známém Spišském hradě, který je jedním z největších hradních komplexů ve střední Evropě a je zapsán do seznamu světového a kulturního dědictví UNESCO. Administrativním, hospodářským a kulturním centrem regionu je Poprad, který leží v jihozápadní části Popradské kotliny a je vstupní branou do Vysokých Tater. Návštěvníci AquaCity Poprad si mohou vychutnat dokonalý odpočinek v celoročně otevřeném areálu aquaparku se 13 termálními a relaxačními bazény s teplotou vody 30 až 38 °C a množstvím vodních atrakcí, toboganů i v moderním wellness.
Aqua City Poprad vstupné (cena v r. 2017):
aqua packet: celodenní - dospělí 22 €, děti do 120 cm 1 €, studenti 19 €. 3 hodiny - dospělí 19 € , děti do 120 cm 1 €, studenti 16 €.
Oblast Štrbského Plesa nabízí vynikající lyžařské podmínky se skvělými sjezdovkami od začátečníků až po zdatné lyžaře. Lyžaři mohou využít více jak 2 km nových zasněžovaných sjezdovek a mohou vyzkoušet i noční lyžování, které skiareál nabízí.
Středisko Smokovec je rodinným lyžařským střediskem vhodným pro výuku lyžování a je charakteristické jednou z mála sáňkařských drah na Slovensku. Středisko je rozděleno na dva areály: Jakubkova lúka a Hrebienok. Oba areály jsou od sebe vzdáleny 600 metrů. Na Jakubkově louce jsou dva lyžařské vleky (délka 853 a 70 m) s lehkými (modrými) sjezdovkami. Tento miniareál je ideální pro výuku lyžování a nenáročnou rodinnou lyžovačku za nízké ceny. Hrebienok nabízí jednu modrou, tedy lehkou sjezdovku s délkou 2350 m a bez technického zasněžování, také sáňkařskou dráhu dlouhou 2700 m s večerním osvětlením. Přepravu zajišťuje pozemní lanovka s dostatečnou přepravní kapacitou 1600 osob za hodinu. Ve středisku působí lyžařská škola a půjčovna sportovního vybaven
Mezi další oblíbené zimní středisko patří Tatranská Lomnica - středisko nabízí krásné a obtížné lyžování pod Lomnickým sedlem, široké sjezdovky ze Skalnatého plesa až dolů do Tatranské Lomnice i trať pro freeride. Dobré podmínky jsou podpořeny zasněžovacím systémem. Sezóna sjezdovky pod Lomnickým sedlem zpravidla končí až v květnu. Nezapomenutelnou atrakcí v Tatranské Lomnici je výjezd visutou lanovkou na Lomnický štít ze Skalnatého plesa. 50 minut na druhém nejvyšším vrcholu Tater je zážitkem pro každého. Lyžaři ocení dlouhý sjezd z výšky 2196 m. n. m. z Lomnického sedla 5,5 km dlouhou sjezdovkou do Tatranské Lomnice. Areál kromě upravených sjezdovek nabízí noční lyžování, pro začátečníky jsou tu lyžařské školy. Využít lze půjčovna lyžařského vybavení a také úschovna.

Informace o zájezdu

Poloha:Tatranské Matliare jsou vzdálené 2 km od centra Vysokých Tater - Tatranské Lomnice. Hotelový komplex se nachází v příjemném přírodním prostředí na úpatí Lomnického štítu. Možnost cykloturistiky.
Vybavení:restaurace, denní bar, dětská herna, bowling, tělocvična, krytý bazén, masáže, sauna, fitness, stolní tenis, biliár, volejbalové hřiště. Nehlídané parkoviště u hotelu.
Koupání:krytý bazén v hotelu (15 x 6 m).
Vrbov - termální koupaliště 21 km, aquacity Poprad - termální koupaliště 20 km. Krytý bazén s termální vodou v hotelu Máj/Liptovský Ján.
Sport:Lyžování:
běžecké tratě v okolí nebo v Tatranské Lomnici. Dětský vlek u hotelu. 2 km: lyžařské středisko Tatranská Lomnica (4 vleky, sjezdovky 700-2000 m dlouhé), stanice kabinkové lanovky Skalnaté pleso s vleky a lanovkou do Lomnického sedla, 8 km: Starý Smokovec, 12 km: Ždiar, Bachledová dolina. Štrbské Pleso 17 km.
Cena zahrnuje:Ubytování: 2-lůžkové nerekonstruované pokoje ECONOMY, možnost 1-2 přistýlek, rodinné pokoje (dva 2lůžkové propojené pokoje). Všechny pokoje s hygienickým zařízením, TV-SAT, rádiem, telefonem. Většina pokojů s balkonem.
Stravování:
polopenze.
Doprava:vlastní
Speciální nabídka:Dítě do 2,99 let bez nároku na služby ZDARMA.
1 dítě do 7,99 let na přistýlce nebo na společném lůžku se 2 plně platícími dospělými osobami na pokoji ZDARMA.
Vstup do hotelového bazénu ZDARMA.
WiFi internet ve společných prostorách ZDARMA.
30% SLEVY NA VSTUPY:
bowling v hotelu, Aqua Relax hotel Titris/ Tatranská Lomnica, termální bazén hotel Máj/Liptovský Ján, letní termální koupaliště Liptovský Ján, wellness svět hotel Trigan/Štrbské Pleso, wellness centrum hotel Urán / Tatranská Lomnica, na vstup do expozice miniatur MINI SLOVENSKO - Areál slovenských kulturních památek v Liptovském Jáně.
Poznámka:možnost dokoupení cestovního pojištění.
Minimální délka pobytu 29.12.17-2.1.18, 23.12.-29.12.17 a 28.3.-3.4.18 4 noci, v ostatních obdobích 2 noci.
možný pobyt se psy.

Výběr ubytovací kapacity HOTEL SOREA HUTNÍK II **

Obsazenost Délka
pobytu
Stravování Doprava Popis pokoje Cena od
2+0 3,4,5,8 polopenze Vlastní ECONOMY nerekonstruovaný pokoj 1780 Kč Vybrat
2+0 3,4,5,8 polopenze Vlastní ECONOMY obsazený 1 osobou 2290 Kč Vybrat
2+1 3,4,5,8 polopenze Vlastní ECONOMY nerekonstruovaný pokoj 1340 Kč Vybrat
2+2 3,4,5,8 polopenze Vlastní ECONOMY nerekonstruovaný pokoj 1340 Kč Vybrat
4+0 3,4,5,8 polopenze Vlastní ECONOMY rodinný pokoj nerekonstruovaný 1780 Kč Vybrat


Soubory ke stažení

Hotel Hutník II.

Fotogalerie

HOTEL SOREA HUTNÍK II ** (Slovensko - TATRANSKÉ MATLIARE)HOTEL SOREA HUTNÍK II ** (Slovensko - TATRANSKÉ MATLIARE)HOTEL SOREA HUTNÍK II ** (Slovensko - TATRANSKÉ MATLIARE)HOTEL SOREA HUTNÍK II ** (Slovensko - TATRANSKÉ MATLIARE)HOTEL SOREA HUTNÍK II ** (Slovensko - TATRANSKÉ MATLIARE)HOTEL SOREA HUTNÍK II ** (Slovensko - TATRANSKÉ MATLIARE)HOTEL SOREA HUTNÍK II ** (Slovensko - TATRANSKÉ MATLIARE)HOTEL SOREA HUTNÍK II ** (Slovensko - TATRANSKÉ MATLIARE)HOTEL SOREA HUTNÍK II ** (Slovensko - TATRANSKÉ MATLIARE)HOTEL SOREA HUTNÍK II ** (Slovensko - TATRANSKÉ MATLIARE)HOTEL SOREA HUTNÍK II ** (Slovensko - TATRANSKÉ MATLIARE)HOTEL SOREA HUTNÍK II ** (Slovensko - TATRANSKÉ MATLIARE)HOTEL SOREA HUTNÍK II ** (Slovensko - TATRANSKÉ MATLIARE)HOTEL SOREA HUTNÍK II ** (Slovensko - TATRANSKÉ MATLIARE)HOTEL SOREA HUTNÍK II ** (Slovensko - TATRANSKÉ MATLIARE)HOTEL SOREA HUTNÍK II ** (Slovensko - TATRANSKÉ MATLIARE)


Nalezeno: 0
Text:
Typ:
Země:
Destinace:
Lokalita:
Zájezd:
Odjezd:Kalendář odletu na dovolenou
Délka:
Doprava:
Strava: