Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu. Více informací Rozumím

Infolinka

Chorvatsko
tel: 568 840 463
skype:
tipatourchorvatsko
Ostatní země
tel: 224 236 599
skype:tipatourpraha

ZMĚNY V OBJEDNÁVKÁCH

                                                                                                                     V Třebíči 24.5.2020

Vážení zákazníci,

dovolujeme si Vás informovat o postupu rušení/změny objednaných zájezdů/pobytů.

ZÁJEZDY/POBYTY do ZAHRANIČÍ od 25.5.2020 do 12.7.2020 včetně

Klientům nabízíme zdarma změnu termínu zájezdu/pobytu i destinace z nabídky naší cestovní kanceláře (nový zájezd/pobyt musí být v minimálně stejné hodnotě původně zakoupeného zájezdu/pobytu). Další možností, kterou klientům nabízíme, je vystavení poukazu na uhrazenou částku bez účtování stornopoplatku. Možnost uplatnění poukazu je do 31.3.2021. Poukaz je možno použít na jakoukoliv destinaci z nabídky naší cestovní kanceláře - Česko, Slovensko, Maďarsko, Slovinsko, Rakousko a Chorvatsko.

Pokud klient nevyužije žádnou z výše uvedených možností a bude chtít zájezd/pobyt stornovat budeme účtovat stornopoplatek ve výši skutečně vzniklých nákladů ke dni přijetí odstoupení od smlouvy dle našich Všeobecných smluvních podmínek. Je třeba brát v potaz, že na většinu zájezdů/pobytů máme zaplacené zálohy na ubytovacích kapacitách. A ani naši obchodní partneři nejsou schopni tyto zálohy vracet. Jednáme proto s nimi o převodu těchto záloh na příští sezónu, abychom Vám, našim zákazníkům mohli nadále zájezdy poskytovat.

ZÁJEZDY/POBYTY do ZAHRANIČÍ od 13.7.2020

Klientům nabízíme zdarma změnu termínu zájezdu/pobytu i destinace z nabídky naší cestovní kanceláře (nový zájezd/pobyt musí být v minimálně stejné hodnotě původně zakoupeného zájezdu/pobytu). MOŽNOST ZMĚNY MUSÍ BÝT NAŠÍ CESTOVNÍ KANCELÁŘÍ POTVRZENA - VŽDY V RÁMCI JEDNÁNÍ S NAŠIMI PARTNERY.

Pokud klient nevyužije výše uvedenou možnost a bude chtít zájezd/pobyt stornovat budeme účtovat stornopoplatek ve výši skutečně vzniklých nákladů ke dni přijetí odstoupení od smlouvy dle našich Všeobecných smluvních podmínek.

Pokud jste zájezd/pobyt platili prostřednictvím poukázek, benefitních programů nebo fakturou od zaměstnavatele není možné vracet peníze. Po odečtení stornovacích poplatků je na přeplatek vystaven poukaz s možností uplatnění do 31.3.2021.

Současná situace je zcela mimořádná a ani Vy ani my jsme se s něčím podobným zatím nesetkali.

Budeme rádi, když dáte nám a dovolené ještě šanci 

Děkujeme za pochopení složité situace pro cestovní kanceláře.

TIPATOUR zájezdy, s.r.o.

 


<< Zpět na titulní stránku

Nalezeno: 0
Text:
Typ:
Země:
Destinace:
Lokalita:
Zájezd:
Odjezd:Kalendář odletu na dovolenou
Délka:
Doprava:
Strava: