Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu. Více informací Rozumím

Infolinka

Chorvatsko
tel: 568 840 463
skype:
tipatourchorvatsko
Ostatní země
tel: 224 236 599
skype:tipatourpraha

Zájezd (dovolená) HOTEL ZLATÝ KŘÍŽ

Země:Česká republika
Destinace:Českomoravská vrchovina
Lokalita:TŘEBÍČ
Typ zájezdu:Pobytové zájezdy
Délka zájezdu:3, 4, 5, 6, 7, 8 dnů
Stravování:snídaně
Doprava:Vlastní
Cena od:1 070
 
výběr typu pokojů

Informace o destinaci

Českomoravská vrchovina se nachází v srdci České republiky. Jedná se o rozsáhlou vrchovinu, která se rozkládá od jihočeských rybníků až k okraji Hané. Terén je mírně zvlněný, ojediněle se zvedají vyšší vrcholy, jejichž výšky dosahují přes 700 m a ojediněle i přes 800 m. Celá tato oblast, nazývaná Vysočina, je ... více infojednou z našich ekologicky nejzachovalejších oblastí a nabízí ideální podmínky pro rybáře, houbaře, pěší turisty i cykloturisty. Na dálkové cyklotrasy je napojeno nespočet tras regionálních a lokálních, které vedou nádhernou kopcovitou přírodou. S rozmanitostí přírody i bohatou historií se mohou návštěvníci seznámit na řadě naučných stezek, které často vedou chráněnými přírodními i historickými lokalitami. Vysočina je přímo protkána historickými památkami, z nichž ty nejvýznamnější jsou zapsány do seznamu UNESCO. Patří sem Telč, jejíž námě

Informace o zájezdu

Poloha:hotel leží na hlavním třebíčském náměstí, které je třetím největším v České republice. Město Třebíč se rozkládá na obou březích řeky Jihlavy. V roce 2003 byla Třebíč s bazilikou sv. Prokopa a Židovskou čtvrtí zvanou Zámostí zapsána na seznam světového dědictví UNESCO. Jednoduše vybavený hotel je výborným výchozím bodem pro turisty - kromě památek v samotném městě se v okolí nachází řada turisticky zajímavých míst např.: zámek v Jaroměřicích nad Rokytnou (15 km), zámek v Náměšti nad Oslavou (21 km), premonstrátský klášter v Nové Říši, zámek ve Velkém Meziříčí, památník Bible kralické v Kralicích nad oslavou, Hadcova step - Mohelno, atd.
Vybavení:2 restaurace, čajovna a kavárna, vyhlídková terasa, výtah, relax centrum (whirlpool, masážní vana a sprcha, sauna, masážní křeslo), masáže, kosmetické služby, kadeřnictví. Parkoviště za hotelem.
Koupání:aquapark Laguna, letní koupaliště Polanka (venkovní bazén, dětský bazén, tobogán).
Sport:Lyžování:
běžecké terény v okolí (většinu turisticky značených tras lze využít jako tras běžeckých).
Cena zahrnuje:Ubytování: 1, 2, 3 a 4-lůžkové pokoje, hygienické zařízení, TV, WiFi.
Stravování:
snídaně nebo polopenze (dle zvoleného typu pobytu)
Popis ubytování a programu zájezdu:Rekreační pobyt: 2x/3x/4x/5x/6x/7x ubytování se snídaní.
Odpočinkový pobyt:
2x/3x/4x ubytování s polopenzí, 1x whirlpool nebo sauna nebo masážní křeslo, 1x posezení u šálku sypaného čaje, 1x ochutnávka tradiční třebíčské limonády ZON, 10% procentní sleva na kadeřnictví, kosmetiku nebo masáže v hotelu.
Doprava:Vlastní.
Speciální nabídka:WiFi internet ZDARMA.
Parkování ZDARMA.
Poznámka:Možnost dokoupení cestovního pojištění.
Minimální délka pobytu 2 noci.
Možný pobyt se psy (menší rasy) za poplatek 50 Kč/noc.

Výběr ubytovací kapacity HOTEL ZLATÝ KŘÍŽ

Obsazenost Délka
pobytu
Stravování Doprava Popis pokoje Cena od
1+0 3,4,5,6,7,8 snídaně Vlastní pokoj 1360 Kč Vybrat
2+0 3,4,5,6,7,8 snídaně Vlastní pokoj 1240 Kč Vybrat
3+0 3,4,5,6,7,8 snídaně Vlastní pokoj 1130 Kč Vybrat
4+0 3,4,5,6,7,8 snídaně Vlastní pokoj 1070 Kč Vybrat


Soubory ke stažení

Hotel Zlatý kříž

Fotogalerie

HOTEL ZLATÝ KŘÍŽ (Česká republika - TŘEBÍČ)HOTEL ZLATÝ KŘÍŽ (Česká republika - TŘEBÍČ)HOTEL ZLATÝ KŘÍŽ (Česká republika - TŘEBÍČ)HOTEL ZLATÝ KŘÍŽ (Česká republika - TŘEBÍČ)HOTEL ZLATÝ KŘÍŽ (Česká republika - TŘEBÍČ)HOTEL ZLATÝ KŘÍŽ (Česká republika - TŘEBÍČ)HOTEL ZLATÝ KŘÍŽ (Česká republika - TŘEBÍČ)HOTEL ZLATÝ KŘÍŽ (Česká republika - TŘEBÍČ)HOTEL ZLATÝ KŘÍŽ (Česká republika - TŘEBÍČ)HOTEL ZLATÝ KŘÍŽ (Česká republika - TŘEBÍČ)HOTEL ZLATÝ KŘÍŽ (Česká republika - TŘEBÍČ)HOTEL ZLATÝ KŘÍŽ (Česká republika - TŘEBÍČ)HOTEL ZLATÝ KŘÍŽ (Česká republika - TŘEBÍČ)HOTEL ZLATÝ KŘÍŽ (Česká republika - TŘEBÍČ)HOTEL ZLATÝ KŘÍŽ (Česká republika - TŘEBÍČ)HOTEL ZLATÝ KŘÍŽ (Česká republika - TŘEBÍČ)HOTEL ZLATÝ KŘÍŽ (Česká republika - TŘEBÍČ)HOTEL ZLATÝ KŘÍŽ (Česká republika - TŘEBÍČ)HOTEL ZLATÝ KŘÍŽ (Česká republika - TŘEBÍČ)HOTEL ZLATÝ KŘÍŽ (Česká republika - TŘEBÍČ)HOTEL ZLATÝ KŘÍŽ (Česká republika - TŘEBÍČ)HOTEL ZLATÝ KŘÍŽ (Česká republika - TŘEBÍČ)HOTEL ZLATÝ KŘÍŽ (Česká republika - TŘEBÍČ)HOTEL ZLATÝ KŘÍŽ (Česká republika - TŘEBÍČ)HOTEL ZLATÝ KŘÍŽ (Česká republika - TŘEBÍČ)


Nalezeno: 0
Text:
Typ:
Země:
Destinace:
Lokalita:
Zájezd:
Odjezd:Kalendář odletu na dovolenou
Délka:
Doprava:
Strava: