Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu. Více informací Rozumím

Infolinka

Chorvatsko
tel: 568 840 463
skype:
tipatourchorvatsko
Ostatní země
tel: 224 236 599
skype:tipatourpraha

Zájezd (dovolená) HÁJENKA BLATKY

Země:Česká republika
Destinace:Českomoravská vrchovina
Lokalita:KADOV-SAMOTÍN
Typ zájezdu:Pobytové zájezdy
Délka zájezdu:3, 4, 5, 6, 7, 8 dnů
Stravování:bez jídla
Doprava:Vlastní
Cena od:490
 
výběr typu pokojů

Informace o destinaci

Českomoravská vrchovina se nachází v srdci České republiky. Jedná se o rozsáhlou vrchovinu, která se rozkládá od jihočeských rybníků až k okraji Hané. Terén je mírně zvlněný, ojediněle se zvedají vyšší vrcholy, jejichž výšky dosahují přes 700 m a ojediněle i přes 800 m. Celá tato oblast, nazývaná Vysočina, je ... více infojednou z našich ekologicky nejzachovalejších oblastí a nabízí ideální podmínky pro rybáře, houbaře, pěší turisty i cykloturisty. Na dálkové cyklotrasy je napojeno nespočet tras regionálních a lokálních, které vedou nádhernou kopcovitou přírodou. S rozmanitostí přírody i bohatou historií se mohou návštěvníci seznámit na řadě naučných stezek, které často vedou chráněnými přírodními i historickými lokalitami. Vysočina je přímo protkána historickými památkami, z nichž ty nejvýznamnější jsou zapsány do seznamu UNESCO. Patří sem Telč, jejíž námě

Informace o zájezdu

Poloha:hájenka leží na samotě mezi obcemi Kadov (3,5 km) a Herálec (7 km), v chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy, v nadmořské výšce 670 m a je obklopena lesy. Pobyt je vhodný pro strávení klidné dovolené, spojené s turistikou, cykloturistikou, v létě pak sběrem hub, koupáním i lezeckým sportem, v zimním období je v bezprostřední blízkosti celá řada běžeckých tratí. Pobyt je vhodný nejen pro rodiny s dětmi, ale i pro menší skupiny (do 22 osob).
Vybavení:hájenka je rozdělena v přízemí na 2 samostatná apartmá, každé s vlastním vchodem.
V každém apartmá je vybavená kuchyně (kuchyňská linka, dvouplotýnkový vařič, chladnička, rychlovarná konvice, základní nádobí) vč. jídelního koutu a funkčních kachlových kamen, 4-lůžkový pokoj a hygienické zařízení.
Pro větší skupiny je možnost zajistit i ubytování v podkroví, kde jsou po příkrých schodech přístupné 2 velké místnosti, z nichž v každé je 6-7 lůžek. Součástí podkroví je i sprchový kout a WC.
Celý objekt je vytápěn elektrickými přímotopy. Celková kapacita objektu je 22 lůžek.
Možnost parkování u objektu (v zimním období nutnost sněhových řetězů). Ubytování v přízemí je vhodné i pro vozíčkáře (s doprovodem)
Koupání:rybníky Milovy a Medlov (6 km lesem pěšky nebo na kole, 9 km autem po silnici).
Sport:Lyžování:
v bezprostřední blízkosti je řada udržovaných běžeckých tratí. Nejbližší sjezdovky Nové Město na Moravě - 12 km, sjezdovka na Harusově kopci (délka 550 m) s dvousedačkovou lanovkou a dětským vlekem, nočním osvětlením a umělým zasněžováním.
Cena zahrnuje:Ubytování:
PŘÍZEMÍ:
část A: 4-lůžkové apartmá a část B: 4-lůžkové apartmá.
PODKROVÍ:
dva 6 až 7-lůžkové pokoje (pokoje v podkroví nelze pronajmout samostatně, ale jen společně s některou částí v přízemí)
Doprava:vlastní.
Speciální nabídka:1 dítě do 5,99 let bez nároku na služby v apartmá zdarma.
Využijte slevy při pobytu na 7 nocí:
v období 1.9.-20.12.20 a 3.1.-7.3.21, 14.3.-19.12.21, kdy platí sleva 7=6.
Poznámka:Stravování: vlastní vaření.
Možnost dokoupení cestovního pojištění.
Minimální délka pobytu 2 noci;
Při ubytování v podkroví je třeba vlastní spací pytel.
Vratná kauce 2.000,- Kč/apartmá.
Možný pobyt se psy za poplatek 40 Kč/noc.
Špatné spojení veřejnými dopravními prostředky.
V ceně není zahrnut poplatek MÚ (pobytová taxa) 20 Kč/den/osoba nad 18 let, který se hradí na místě.

Výběr ubytovací kapacity HÁJENKA BLATKY

Obsazenost Délka
pobytu
Stravování Doprava Popis pokoje Cena od
22+0 3,4,5,6,7,8 bez jídla Vlastní pronájem celého objektu 7770 Kč Vybrat
4+0 3,4,5,6,7,8 bez jídla Vlastní apartmá přízemí 2040 Kč Vybrat
7+0 3,4,5,6,7,8 bez jídla Vlastní pokoj podkroví (bez kuchyně) 490 Kč Vybrat


Soubory ke stažení

Hájenka Blatky

Fotogalerie

HÁJENKA BLATKY (Česká republika - KADOV-SAMOTÍN)HÁJENKA BLATKY (Česká republika - KADOV-SAMOTÍN)HÁJENKA BLATKY (Česká republika - KADOV-SAMOTÍN)HÁJENKA BLATKY (Česká republika - KADOV-SAMOTÍN)HÁJENKA BLATKY (Česká republika - KADOV-SAMOTÍN)HÁJENKA BLATKY (Česká republika - KADOV-SAMOTÍN)HÁJENKA BLATKY (Česká republika - KADOV-SAMOTÍN)HÁJENKA BLATKY (Česká republika - KADOV-SAMOTÍN)HÁJENKA BLATKY (Česká republika - KADOV-SAMOTÍN)HÁJENKA BLATKY (Česká republika - KADOV-SAMOTÍN)HÁJENKA BLATKY (Česká republika - KADOV-SAMOTÍN)HÁJENKA BLATKY (Česká republika - KADOV-SAMOTÍN)HÁJENKA BLATKY (Česká republika - KADOV-SAMOTÍN)HÁJENKA BLATKY (Česká republika - KADOV-SAMOTÍN)HÁJENKA BLATKY (Česká republika - KADOV-SAMOTÍN)HÁJENKA BLATKY (Česká republika - KADOV-SAMOTÍN)HÁJENKA BLATKY (Česká republika - KADOV-SAMOTÍN)HÁJENKA BLATKY (Česká republika - KADOV-SAMOTÍN)HÁJENKA BLATKY (Česká republika - KADOV-SAMOTÍN)HÁJENKA BLATKY (Česká republika - KADOV-SAMOTÍN)HÁJENKA BLATKY (Česká republika - KADOV-SAMOTÍN)HÁJENKA BLATKY (Česká republika - KADOV-SAMOTÍN)HÁJENKA BLATKY (Česká republika - KADOV-SAMOTÍN)HÁJENKA BLATKY (Česká republika - KADOV-SAMOTÍN)HÁJENKA BLATKY (Česká republika - KADOV-SAMOTÍN)


Nalezeno: 0
Text:
Typ:
Země:
Destinace:
Lokalita:
Zájezd:
Odjezd:Kalendář odletu na dovolenou
Délka:
Doprava:
Strava: