Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu. Více informací Rozumím

Infolinka

Chorvatsko
tel: 568 840 463
skype:
tipatourchorvatsko
Ostatní země
tel: 224 236 599
skype:tipatourpraha

Zájezd (dovolená) HOTEL DLOUHÉ STRÁNĚ ***

Země:Česká republika
Destinace:Jeseníky
Lokalita:LOUČNÁ NAD DESNOU-KOUTY
Typ zájezdu:Pobytové zájezdy
Délka zájezdu:3, 4, 5, 6, 7, 8 dnů
Stravování:polopenze
Doprava:Vlastní
Cena od:1 930
 
výběr typu pokojů

Informace o destinaci

Hrubý Jeseník, který je po Krkonoších druhým nejvyšším pohořím u nás, je v zimě rájem lyžařů, v létě si zde přijdou na své pěší turisté i cykloturisté. Obdivovat mohou jeskyně, vodopády, vyhlídky, muzea, památky architektury, nebo si mohou dopřát ozdravné a relaxační pobyty v lázních. K nejznámějším patří Lázně Jeseník, kde ... více infolidový léčitel Vincenz Priessnitz v první polovině 19. století úspěšně vyzkoušel blahodárné účinky vodoléčby. Mezi další významná lázeňská střediska patří Karlova Studánka - světoznámé lázně s nejčistším vzduchem ve střední Evropě pro léčení řady nemocí. V lázeňském parku je expozice geologie zdejší oblasti, Lázně Lipová či Velké Losiny, jejichž zámek v 17. století neblaze proslul čarodějnickými procesy. Hrubý Jeseník je dominantním pohořím severní Moravy a Slezska. Díky přírodnímu bohatství a jeho zachovalosti byla roku 1969 vyhláš

Informace o zájezdu

Poloha:hotel se nachází v oblasti Hrubého Jeseníku v nadmořské výšce 600 m. Hotel je komplexem dvou budov a nabízí nejen bohaté zimní, ale i letní aktivní vyžití.
Vybavení:restaurace, vinárna, wellness centrum (bazén, vířivka, infrasauna, finská sauna, masáže), fitness, klubovny, sportovní místnost s kulečníky a stoly na stolní tenis, 2 dráhový bowling, sauna, sportovní hřiště, tenisový kurt s asfaltovým povrchem, půjčovna horských kol, WiFi internet. Možnost pobytu pro vozíčkáře s doprovodem. Parkoviště u hotelu.
Koupání:Wellness centrum (bazén 8 x 4 m s masážními tryskami, chrličem a protiproudem, vířivka s lehátky a perličkou).
Termální koupaliště ve Velkých Losinách - 10 km.
Sport:Lyžování:
u hotelu je svah vhodný pro sáňkování a lyžování malých dětí, 500 m od hotelu je 350 m dlouhá POMA. 1.000 m od hotelu Ski areál KOUTY, který nabízí komfortní, bezpečné lyžování a k tomu nejdelší sjezdovku na Moravě. Nová modrá sjezdovka má délku 3050 m s převýšením 520 m, nadchne hlavně rodiny s dětmi. Dvě dvoukilometrové sjezdovky jsou členité, s proměnlivým sklonem a převýšením přes 500 m. Další dvě sjezdovky mají převýšení 100 m. Díky šířce přes 50 m nabízí sjezdovky dostatek místa pro širokou carvingovou stopu. Celková délka sjezdovek 11,5 km zaručuje areálu Kouty prvenství mezi moravskými lyžařskými středisky. Areál nabízí 6ti sedačkovou lanovku a 3 vleky. Děti a začátečníci mají k dispozici pojízdný pás v areálu lyžařské školy. Pro běžkaře jsou zajištěny upravené běžecké tratě v nadmořské výšce 1100 - 1300 m, s možností návštěvy horní nádrže Dlouhé Stráně. Ve dvou freeride zónách si na své přijdou freeridový lyžaři i snowboardisté. Další lyžařské vleky Kareš, Šindelová, Oáza (1 km), lyžařský areál Přemyslov (5 km), Červenohorské sedlo (10 km), Ramzová, Petříkov a Ostružná (20 km).
Cena zahrnuje:Ubytování hlavní (spodní) budova:
1 a 2-lůžkové pokoje:
možnost 1 přistýlky (pevné lůžko), TV, hygienické zařízení, WiFi internet.
Suite:
2-lůžková ložnice, obývací pokoj s rozkládacím gaučem (možnost 1-2 přistýlek), hygienické zařízení, TV, WiFi internet.
Dvoupokoje:
2x 2-lůžkový pokoj, 1 přistýlka, 1 hygienické zařízení a TV, WiFi internet. Vhodné pro rodiny.
Stravování:

polopenze (snídaně formou švédského stolu). Za příplatek lze zajistit dietní kuchyni i bezlepkovou dietu.
Doprava:vlastní.
Speciální nabídka:Využijte slevy při pobytu na 7 nocí: v období 1.9.-20.12.2019 a 2.1.-20.12.2020, kdy platí sleva 7=6.
Poznámka:Možnost dokoupení cestovního pojištění.
Minimální délka pobytu 2 noci.
Silvestrovský pobyt zahrnuje slavnostní příplatek.
Možný pobyt se psy za poplatek 300 Kč/noc, který se hradí na místě.

Výběr ubytovací kapacity HOTEL DLOUHÉ STRÁNĚ ***

Obsazenost Délka
pobytu
Stravování Doprava Popis pokoje Cena od
1+0 3,4,5,6,7,8 polopenze Vlastní pokoj 3260 Kč Vybrat
2+0 LM 3,4,5,6,7,8 polopenze Vlastní pokoj 2100 Kč Vybrat
2+0 3,4,5,6,7,8 polopenze Vlastní suite 2340 Kč Vybrat
2+1 LM 3,4,5,6,7,8 polopenze Vlastní pokoj 2100 Kč Vybrat
2+1 3,4,5,6,7,8 polopenze Vlastní suite 2340 Kč Vybrat
2+2 3,4,5,6,7,8 polopenze Vlastní suite 2340 Kč Vybrat
4+0 3,4,5,6,7,8 polopenze Vlastní dvoupokoj 1930 Kč Vybrat
4+1 3,4,5,6,7,8 polopenze Vlastní dvoupokoj 1930 Kč Vybrat


Soubory ke stažení

Hotel Dlouhé Stráně

Fotogalerie

HOTEL DLOUHÉ STRÁNĚ *** (Česká republika - LOUČNÁ NAD DESNOU-KOUTY)HOTEL DLOUHÉ STRÁNĚ *** (Česká republika - LOUČNÁ NAD DESNOU-KOUTY)HOTEL DLOUHÉ STRÁNĚ *** (Česká republika - LOUČNÁ NAD DESNOU-KOUTY)HOTEL DLOUHÉ STRÁNĚ *** (Česká republika - LOUČNÁ NAD DESNOU-KOUTY)HOTEL DLOUHÉ STRÁNĚ *** (Česká republika - LOUČNÁ NAD DESNOU-KOUTY)HOTEL DLOUHÉ STRÁNĚ *** (Česká republika - LOUČNÁ NAD DESNOU-KOUTY)HOTEL DLOUHÉ STRÁNĚ *** (Česká republika - LOUČNÁ NAD DESNOU-KOUTY)HOTEL DLOUHÉ STRÁNĚ *** (Česká republika - LOUČNÁ NAD DESNOU-KOUTY)HOTEL DLOUHÉ STRÁNĚ *** (Česká republika - LOUČNÁ NAD DESNOU-KOUTY)HOTEL DLOUHÉ STRÁNĚ *** (Česká republika - LOUČNÁ NAD DESNOU-KOUTY)HOTEL DLOUHÉ STRÁNĚ *** (Česká republika - LOUČNÁ NAD DESNOU-KOUTY)HOTEL DLOUHÉ STRÁNĚ *** (Česká republika - LOUČNÁ NAD DESNOU-KOUTY)HOTEL DLOUHÉ STRÁNĚ *** (Česká republika - LOUČNÁ NAD DESNOU-KOUTY)HOTEL DLOUHÉ STRÁNĚ *** (Česká republika - LOUČNÁ NAD DESNOU-KOUTY)HOTEL DLOUHÉ STRÁNĚ *** (Česká republika - LOUČNÁ NAD DESNOU-KOUTY)HOTEL DLOUHÉ STRÁNĚ *** (Česká republika - LOUČNÁ NAD DESNOU-KOUTY)HOTEL DLOUHÉ STRÁNĚ *** (Česká republika - LOUČNÁ NAD DESNOU-KOUTY)HOTEL DLOUHÉ STRÁNĚ *** (Česká republika - LOUČNÁ NAD DESNOU-KOUTY)


Nalezeno: 0
Text:
Typ:
Země:
Destinace:
Lokalita:
Zájezd:
Odjezd:Kalendář odletu na dovolenou
Délka:
Doprava:
Strava: