Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu. Více informací Rozumím

Infolinka

Chorvatsko
tel: 568 840 463
skype:
tipatourchorvatsko
Ostatní země
tel: 224 236 599
skype:tipatourpraha

Zájezd (dovolená) HOTEL KAMZÍK ***

Země:Česká republika
Destinace:Jeseníky
Lokalita:KARLOV-MALÁ MORÁVKA
Typ zájezdu:Pobytové zájezdy
Délka zájezdu:3, 4, 5, 6, 7, 8 dnů
Stravování:polopenze, snídaně
Doprava:Vlastní
Cena od:1 710
 
výběr typu pokojů

Informace o destinaci

Hrubý Jeseník, který je po Krkonoších druhým nejvyšším pohořím u nás, je v zimě rájem lyžařů, v létě si zde přijdou na své pěší turisté i cykloturisté. Obdivovat mohou jeskyně, vodopády, vyhlídky, muzea, památky architektury, nebo si mohou dopřát ozdravné a relaxační pobyty v lázních. K nejznámějším patří Lázně Jeseník, kde ... více infolidový léčitel Vincenz Priessnitz v první polovině 19. století úspěšně vyzkoušel blahodárné účinky vodoléčby. Mezi další významná lázeňská střediska patří Karlova Studánka - světoznámé lázně s nejčistším vzduchem ve střední Evropě pro léčení řady nemocí. V lázeňském parku je expozice geologie zdejší oblasti, Lázně Lipová či Velké Losiny, jejichž zámek v 17. století neblaze proslul čarodějnickými procesy. Hrubý Jeseník je dominantním pohořím severní Moravy a Slezska. Díky přírodnímu bohatství a jeho zachovalosti byla roku 1969 vyhláš

Informace o zájezdu

Poloha:hotel leží na okraji horské obce Karlov, která je spolu s Malou Morávkou největším rekreačním a turistickým střediskem v Hrubém Jeseníku a výchozím místem túr do jeho nejatraktivnějších oblastí.
Vybavení:jídelna, bar, terasy na slunění, krytý bazén a malá vířivka, wellness centrum vnitřní část: (whirlpool Jacuzzi, pára, finská sauna a infra sauna, odpočívárna, masérna), unikátní venkovní část umístěná v lese (finská sauna, bio sauna, venkovní vířivky a odpočívárna s výhledem na les, ochlazovací jezírko čerpající vodu z horské bystřiny), posilovna, tělocvična (lze využít i pro basketbal a volejbal), fotbalový biliár, bowling, stolní tenis, dětská herna, dětské hřiště, venkovní hřiště, úschovna lyží a kol, střežené parkoviště.
Přímo před hotelem je vybudované lanové centrum pro dospělé a starší děti (od 12 let a 120 cm výšky), překážky jsou ve výšce 1,5 - 12 metrů. Pro menší děti je pak určeno dětské lanové centrum a hřiště, které je součástí areálu.
Koupání:krytý bazén (16 x 6 m).
Koupaliště:
Karlova Studánka, Bruntál. Termální koupaliště Velké Losiny (45 km).
Sport:Lyžování:
v okolí Malé Morávky a Karlova se nachází 12 km upravených sjezdovek v délkách 400-1.100 m (od hotelu jsou vzdáleny 650-2000 m). Sjezdovky jsou vhodné pro začátečníky i náročné lyžaře vč. večerního lyžování. Lyžařský areál na Pradědu cca 10 km.
Cena zahrnuje:Ubytování:
2, 3 a 4-lůžkové pokoje STANDARD:
hygienické zařízení, TV, WiFi internet, trezor, chladnička. Možnost přistýlky u 3-lůžkového pokoje.
2-lůžkové pokoje NADSTANDARD:
čelní pokoje, možnost přistýlky, výhled do údolí, balkon, hygienické zařízení, TV, WiFi, postele s ortopedickou matrací, chladnička, set na kávu a čaj.
Stravování:
snídaně nebo polopenze (dle zvoleného typu pobytu).
Doprava:vlastní.
Speciální nabídka:Využívání hotelového bazénu, vířivky a posilovny ZDARMA.
Poznámka:Možnost dokoupení cestovního pojištění.
Minimální délka pobytu v období 2 noci.
Možný pobyt se psy (malé rasy) za poplatek 200 Kč/noc.

Výběr ubytovací kapacity HOTEL KAMZÍK ***

Obsazenost Délka
pobytu
Stravování Doprava Popis pokoje Cena od
2+0 3,4,5,6,7,8 polopenze Vlastní Nadstandard pokoj POLOPENZE 2810 Kč Vybrat
2+0 3,4,5,6,7,8 polopenze Vlastní Standard pokoj POLOPENZE 2590 Kč Vybrat
2+0 3,4,5,6,7,8 snídaně Vlastní Standard pokoj SNÍDANĚ 2180 Kč Vybrat
2+0 3,4,5,6,7,8 snídaně Vlastní Nadstandard pokoj SNÍDANĚ 2400 Kč Vybrat
2+1 3,4,5,6,7,8 polopenze Vlastní Nadstandard pokoj POLOPENZE 1710 Kč Vybrat
2+1 3,4,5,6,7,8 snídaně Vlastní Nadstandard pokoj SNÍDANĚ 2400 Kč Vybrat
3+0 3,4,5,6,7,8 polopenze Vlastní Standard pokoj POLOPENZE 2410 Kč Vybrat
3+0 3,4,5,6,7,8 snídaně Vlastní Standard pokoj SNÍDANĚ 2000 Kč Vybrat
3+1 3,4,5,6,7,8 polopenze Vlastní Standard pokoj POLOPENZE 1710 Kč Vybrat
3+1 3,4,5,6,7,8 snídaně Vlastní Standard pokoj SNÍDANĚ 2000 Kč Vybrat
4+0 3,4,5,6,7,8 polopenze Vlastní Standard pokoj POLOPENZE 2330 Kč Vybrat
4+0 3,4,5,6,7,8 snídaně Vlastní Standard pokoj SNÍDANĚ 1910 Kč Vybrat


Soubory ke stažení

Hotel Kamzík

Fotogalerie

HOTEL KAMZÍK *** (Česká republika - KARLOV-MALÁ MORÁVKA)HOTEL KAMZÍK *** (Česká republika - KARLOV-MALÁ MORÁVKA)HOTEL KAMZÍK *** (Česká republika - KARLOV-MALÁ MORÁVKA)HOTEL KAMZÍK *** (Česká republika - KARLOV-MALÁ MORÁVKA)HOTEL KAMZÍK *** (Česká republika - KARLOV-MALÁ MORÁVKA)HOTEL KAMZÍK *** (Česká republika - KARLOV-MALÁ MORÁVKA)HOTEL KAMZÍK *** (Česká republika - KARLOV-MALÁ MORÁVKA)HOTEL KAMZÍK *** (Česká republika - KARLOV-MALÁ MORÁVKA)HOTEL KAMZÍK *** (Česká republika - KARLOV-MALÁ MORÁVKA)HOTEL KAMZÍK *** (Česká republika - KARLOV-MALÁ MORÁVKA)HOTEL KAMZÍK *** (Česká republika - KARLOV-MALÁ MORÁVKA)HOTEL KAMZÍK *** (Česká republika - KARLOV-MALÁ MORÁVKA)HOTEL KAMZÍK *** (Česká republika - KARLOV-MALÁ MORÁVKA)HOTEL KAMZÍK *** (Česká republika - KARLOV-MALÁ MORÁVKA)HOTEL KAMZÍK *** (Česká republika - KARLOV-MALÁ MORÁVKA)HOTEL KAMZÍK *** (Česká republika - KARLOV-MALÁ MORÁVKA)HOTEL KAMZÍK *** (Česká republika - KARLOV-MALÁ MORÁVKA)HOTEL KAMZÍK *** (Česká republika - KARLOV-MALÁ MORÁVKA)HOTEL KAMZÍK *** (Česká republika - KARLOV-MALÁ MORÁVKA)HOTEL KAMZÍK *** (Česká republika - KARLOV-MALÁ MORÁVKA)HOTEL KAMZÍK *** (Česká republika - KARLOV-MALÁ MORÁVKA)HOTEL KAMZÍK *** (Česká republika - KARLOV-MALÁ MORÁVKA)HOTEL KAMZÍK *** (Česká republika - KARLOV-MALÁ MORÁVKA)HOTEL KAMZÍK *** (Česká republika - KARLOV-MALÁ MORÁVKA)HOTEL KAMZÍK *** (Česká republika - KARLOV-MALÁ MORÁVKA)


Nalezeno: 0
Text:
Typ:
Země:
Destinace:
Lokalita:
Zájezd:
Odjezd:Kalendář odletu na dovolenou
Délka:
Doprava:
Strava: