Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu. Více informací Rozumím

Infolinka

Chorvatsko
tel: 568 840 463
skype:
tipatourchorvatsko
Ostatní země
tel: 224 236 599
skype:tipatourpraha

Zájezd (dovolená) HOTEL VZ OVČÁRNA ***+

Země:Česká republika
Destinace:Jeseníky
Lokalita:PRADĚD
Typ zájezdu:Pobytové zájezdy
Délka zájezdu:3, 4, 5, 8 dnů
Stravování:snídaně
Doprava:Vlastní
Cena od:1 660
 
výběr typu pokojů

Informace o destinaci

Hrubý Jeseník, který je po Krkonoších druhým nejvyšším pohořím u nás, je v zimě rájem lyžařů, v létě si zde přijdou na své pěší turisté i cykloturisté. Obdivovat mohou jeskyně, vodopády, vyhlídky, muzea, památky architektury, nebo si mohou dopřát ozdravné a relaxační pobyty v lázních. K nejznámějším patří Lázně Jeseník, kde ... více infolidový léčitel Vincenz Priessnitz v první polovině 19. století úspěšně vyzkoušel blahodárné účinky vodoléčby. Mezi další významná lázeňská střediska patří Karlova Studánka - světoznámé lázně s nejčistším vzduchem ve střední Evropě pro léčení řady nemocí. V lázeňském parku je expozice geologie zdejší oblasti, Lázně Lipová či Velké Losiny, jejichž zámek v 17. století neblaze proslul čarodějnickými procesy. Hrubý Jeseník je dominantním pohořím severní Moravy a Slezska. Díky přírodnímu bohatství a jeho zachovalosti byla roku 1969 vyhláš

Informace o zájezdu

Poloha:hotel leží v nadmořské výšce 1300 m, v krásném prostředí rezervace Hrubého Jeseníku, kde je možno obdivovat překrásnou faunu i flóru ojedinělou ve Střední Evropě. Unikátní proudění vzduchu spolu s nadmořskou výškou má vliv na zvýšenou tvorbu bílých krvinek a tím i posilování imunitního systému. Přímo z hotelu je možno pozorovat nejvyšší horu Moravy Praděd vzdálenou pouhých 2,5 km. Ovčárna je nejen příjemným místem k odpočinku v krásné přírodě s možností relaxace a sportu, ale také zařízením pro náročnější klientelu. Letní období je ideální pro pěší turistiku, cykloturistiku s vyznačenými okruhy. V zimním období si lze užít skvělé lyžování na sjezdovkách, které se nacházejí pár desítek metrů od hotelu.
Vybavení:jídelna, kavárna, venkovní terasa, wellness centrum (bazén s protiproudem 2,7 x 7,8 m, fitness, spinning, běžecký trenažér, orbitrek, stolní tenis, solárium a nabídka řady masáží, suché uhličité koupele, termoterapie Biomat, parafango, sauna, vířivka), dětský koutek, půjčovna horských kol, sjezdových a běžeckých lyží, snowboardů a sněžnic, dětské hřiště (houpačky s pískovištěm), WiFi internet. Parkování u hotelu za poplatek.
Koupání:bazén (2,7 x 7,8 m) s protiproudem přímo v hotelu, případně možnost využití krytého bazénu (25 x 10 m) s tobogánem a vodními atrakcemi nebo venkovního koupaliště (33 x 15 m) v Bruntále (28 km) a bazénový komplex s vodoléčbou v Karlově Studánce (8 km).
Sport:Lyžování:
v zimě má okolí Ovčárny velmi dobré podmínky pro lyžaře začátečníky, tak i pokročilé lyžaře. Pár metrů od hotelu se nachází 6 lyžařských vleků v celkové délce 6 km, nejdelší sjezdovka 900 m s převýšením 199 m. Terény jsou vhodné i pro lyžařské kurzy. Ovčárna je křižovatkou běžeckých tratí, spojujících nejznámější místa Jeseníků - Praděd, Petrovy kameny, Skřítek a Červenohorské sedlo. Nově otevřená bobová dráha s celoročním provozem ve Vrbně pod Pradědem, rozšiřuje nabídku sportovního a rekreačního využití v Jeseníkách. Výuka snowboardingu a sjezdového lyžování pod vedením certifikovaného instruktora.
Cena zahrnuje:Ubytování: 1, 2 a 3-lůžkové pokoje, některé s možností přistýlky, hygienické zařízení, TV-SAT, chladnička, WiFi internet.
Stravování:
snídaně formou švédského stolu.
Doprava:vlastní.
Speciální nabídka:WiFi internet ZDARMA.
Poznámka:Možnost dokoupení cestovního pojištění.
Minimální délka pobytu 3 noci.
Možný pobyt se psy jen malé rasy (po předchozí domluvě).
Výjezd k hotelu je celoročně regulován a je možný v každou celou hodinu.
Pobyt v období 22.12.-27.12.18 zahrnuje štědrovečerní večeři.

Výběr ubytovací kapacity HOTEL VZ OVČÁRNA ***+

Obsazenost Délka
pobytu
Stravování Doprava Popis pokoje Cena od
1+0 3,4,5,8 snídaně Vlastní pokoj 1800 Kč Vybrat
2+0 3,4,5,8 snídaně Vlastní pokoj 1730 Kč Vybrat
2+1 3,4,5,8 snídaně Vlastní pokoj 1730 Kč Vybrat
3+0 3,4,5,8 snídaně Vlastní pokoj 1660 Kč Vybrat
3+1 3,4,5,8 snídaně Vlastní pokoj 1660 Kč Vybrat


Soubory ke stažení

Hotel VZ Ovčárna

Fotogalerie

HOTEL VZ OVČÁRNA ***+ (Česká republika - PRADĚD)HOTEL VZ OVČÁRNA ***+ (Česká republika - PRADĚD)HOTEL VZ OVČÁRNA ***+ (Česká republika - PRADĚD)HOTEL VZ OVČÁRNA ***+ (Česká republika - PRADĚD)HOTEL VZ OVČÁRNA ***+ (Česká republika - PRADĚD)HOTEL VZ OVČÁRNA ***+ (Česká republika - PRADĚD)HOTEL VZ OVČÁRNA ***+ (Česká republika - PRADĚD)HOTEL VZ OVČÁRNA ***+ (Česká republika - PRADĚD)HOTEL VZ OVČÁRNA ***+ (Česká republika - PRADĚD)HOTEL VZ OVČÁRNA ***+ (Česká republika - PRADĚD)HOTEL VZ OVČÁRNA ***+ (Česká republika - PRADĚD)HOTEL VZ OVČÁRNA ***+ (Česká republika - PRADĚD)HOTEL VZ OVČÁRNA ***+ (Česká republika - PRADĚD)HOTEL VZ OVČÁRNA ***+ (Česká republika - PRADĚD)HOTEL VZ OVČÁRNA ***+ (Česká republika - PRADĚD)HOTEL VZ OVČÁRNA ***+ (Česká republika - PRADĚD)HOTEL VZ OVČÁRNA ***+ (Česká republika - PRADĚD)HOTEL VZ OVČÁRNA ***+ (Česká republika - PRADĚD)HOTEL VZ OVČÁRNA ***+ (Česká republika - PRADĚD)HOTEL VZ OVČÁRNA ***+ (Česká republika - PRADĚD)HOTEL VZ OVČÁRNA ***+ (Česká republika - PRADĚD)


Nalezeno: 0
Text:
Typ:
Země:
Destinace:
Lokalita:
Zájezd:
Odjezd:Kalendář odletu na dovolenou
Délka:
Doprava:
Strava: