Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu. Více informací Rozumím

Infolinka

Chorvatsko
tel: 568 840 463
skype:
tipatourchorvatsko
Ostatní země
tel: 224 236 599
skype:tipatourpraha

Zájezd (dovolená) APARTMÁNY KAČENKA

Země:Česká republika
Destinace:Jizerské hory
Lokalita:DESNÁ
Typ zájezdu:Pobytové zájezdy
Délka zájezdu:3, 4, 5, 6, 7, 8 dnů
Stravování:bez jídla
Doprava:Vlastní
Cena od:760
 
výběr typu pokojů

Informace o destinaci

Jizerské hory se rozkládají na samém severu České republiky při hranicích s Polskem mezi Lužickými horami a Krkonošemi. V bezprostřední blízkosti hlavního hřebene se nacházejí města Liberec a Jablonec nad Nisou. Tato centrální oblast s nejvyšším vrcholem Jizerských hor Smrkem (1.124 m n. m.) má velmi dobré sněhové podmínky a je ... více infoproto mezi lyžaři velmi oblíbená. Jizerské hory se svými plochými terény lákají zejména příznivce běžeckého lyžování, kteří mohou využít hustou síť dobře upravovaných běžeckých stop, kterým se říká Jizerská lyžařská magistrála. O významu Jizerských hor pro běžecké lyžování vypovídá i pořádání populárního závodu "Jizerská padesátka", které se kromě špičkových závodníků zúčastňují i tisíce milovníků tohoto sportu.
Mezi nejvýznamnější lyžařská střediska Jizerských hor patří areály Bedřichov, Severák a Špičák v Albrechticích, které mohou konkurovat i známých středis

Informace o zájezdu

Poloha:apartmány jsou situovány v překrásném prostředí Jizerských hor. Desná nabízí nepřeberné množství celoročního sportovního vyžití.
Vybavení:v areálu apartmánů je k dispozici zahrada s bazénem a krytou pergolou s možností grilování, dětské hřiště (pískoviště, skluzavka, houpačka), krytá parkovací místa, úschova kol v garáži. WiFi internet.
Stravování:vlastní vaření.
Koupání:venkovní bazén 10 x 3,5 m (slaná voda).
Sport:Lyžování:
Světlý vrch 3 km, Tanvaldský Špičák 3 km, Příchovice - U Čápa 6 km, Kořenov - Rejdice 10 km, Harrachov 16 km.
Cena zahrnuje:Ubytování: 4-lůžkový apartmán: vstupní předsíňka pro možnost uložení lyží nebo kol. Obývací místnost s TV-SAT a s vybavenou kuchyňskou linkou (mikrovlnná trouba, kávovar, plynový vařič).Schodiště do podkroví, kde se nacházejí dvě oddělené 2-lůžkové ložnice a hygienické zařízení. Každý apartmán má vlastní kryté parkovací místo a vstup na zahradu - stolek a židličky pro sezení venku (část sezení je zastřešená a oddělená od dalších apartmánů zajišťující soukromí).Velikost apartmánu je 67m2.
Speciální nabídka:WiFi internet ZDARMA.
Poznámka:Možnost dokoupení cestovního pojištění.
Minimální délka pobytu 3 noci.
Možný pobyt se psy.

Výběr ubytovací kapacity APARTMÁNY KAČENKA

Obsazenost Délka
pobytu
Stravování Doprava Popis pokoje Cena od
4+0 3,4,5,6,7,8 bez jídla Vlastní apartmá pro 4 osoby 760 Kč Vybrat


Soubory ke stažení

Apartmány Kačenka

Fotogalerie

APARTMÁNY KAČENKA (Česká republika - DESNÁ)APARTMÁNY KAČENKA (Česká republika - DESNÁ)APARTMÁNY KAČENKA (Česká republika - DESNÁ)APARTMÁNY KAČENKA (Česká republika - DESNÁ)APARTMÁNY KAČENKA (Česká republika - DESNÁ)APARTMÁNY KAČENKA (Česká republika - DESNÁ)APARTMÁNY KAČENKA (Česká republika - DESNÁ)APARTMÁNY KAČENKA (Česká republika - DESNÁ)APARTMÁNY KAČENKA (Česká republika - DESNÁ)APARTMÁNY KAČENKA (Česká republika - DESNÁ)APARTMÁNY KAČENKA (Česká republika - DESNÁ)APARTMÁNY KAČENKA (Česká republika - DESNÁ)APARTMÁNY KAČENKA (Česká republika - DESNÁ)APARTMÁNY KAČENKA (Česká republika - DESNÁ)APARTMÁNY KAČENKA (Česká republika - DESNÁ)APARTMÁNY KAČENKA (Česká republika - DESNÁ)APARTMÁNY KAČENKA (Česká republika - DESNÁ)APARTMÁNY KAČENKA (Česká republika - DESNÁ)


Nalezeno: 0
Text:
Typ:
Země:
Destinace:
Lokalita:
Zájezd:
Odjezd:Kalendář odletu na dovolenou
Délka:
Doprava:
Strava: