Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu. Více informací Rozumím

Infolinka

Chorvatsko
tel: 568 840 463
skype:
tipatourchorvatsko
Ostatní země
tel: 224 236 599
skype:tipatourpraha

Zájezd (dovolená) HOTEL FONTÁNA ***

Země:Česká republika
Destinace:Jižní Morava
Lokalita:BRNO
Typ zájezdu:Pobytové zájezdy
Délka zájezdu:3, 4, 5, 6, 7, 8 dnů
Stravování:snídaně
Doprava:Vlastní
Cena od:1 250
 
výběr typu pokojů

Informace o destinaci

Mezi nejatraktivnější místa jižní Moravy patří Lednicko-valtický areál, který je zapsán na seznam světového kulturního dědictví UNESCO. Zajímavé památky mohou milovníci historie a architektury navštívit také ve Znojmě (románská rotunda sv. Kateřiny, tajemné podzemí) a v Mikulově. ... více info K významným městům regionu patří také Luhačovice - lázeňské město ležící asi 20 km od Zlína, oblíbené je nejen díky přírodním léčivým pramenům, ale také díky příznivým klimatickým podmínkám a krásné přírodě. Příznivci aktivního způsobu trávení dovolené ocení na jižní Moravě hustou síť cyklostezek, z nichž mnohé mají charakter vinařských a umožňují spojit pohyb s poznáváním chutí a vůní vína.

Informace o zájezdu

Poloha:hotel je situován v nádherném prostředí Brněnské přehrady, která je nejenom v létě, ale i na podzim vyhledávanou rekreační oblastí. Na své si tu přijdou nejen milovníci vodních sportů nebo rybáři, ale i turisté a cyklisté, bruslaři, běžkaři. Oba břehy lemuje řada cest a stezek. Nabídku atraktivních cílů mnohonásobně rozšiřuje také pravidelná lodní doprava na trase Brno - Veverská Bítýška, která je v provozu každý rok do konce října. Jen kousek odtud leží například hrad Veveří, poutní místo U tří křížů či přírodní park Podkomorské lesy. Další zajímavostí Brněnské přehrady je nově zbudovaná lávka pro pěší a cyklisty pod hradem Veveří, která se nachází v místě ruin starého mostu, který byl zbořen za druhé světové války ustupující německou armádou. Z hotelu se nabízí krásný pohled na Brněnskou přehradu. Centrum Brna je vzdálené 15 km. Budova hotelu má dvě křídla, která jsou navzájem propojena krytým proskleným mostem.
Vybavení:restaurace, bar, letní terasa, gril, zahrada, vinný sklípek, wellness centrum (bazén se slanou vodou, finská, parní a infrasauna, vířivka, relaxační masáže), dětské hřiště, WiFi internet, biliár, parkoviště s kamerovým systémem.
Koupání:Krytý hotelový bazén se slanou vodou.
Brněnská přehrada - 300 m od hotelu (vstup do vody různý - tráva, písek, kameny, mola).
Cena zahrnuje:Ubytování: 1, 2, 3 a 4-lůžkové pokoje STANDARD, možnost přistýlky, hygienické zařízení, LCD TV-SAT, WiFi internet. Většina pokojů s chladničkou (nutno vyžádat předem).
Stravování:
snídaně.
Doprava:vlastní.
Speciální nabídka:Denně jednorázový vstup do hotelového bazénu se slanou vodou od 18 do 22 hod ZDARMA.
WiFi internet ZDARMA.
Poznámka:Možnost dokoupení cestovního pojištění.
Minimální délka pobytu 2 noci.
Možný pobyt se psy (poplatek 150 Kč/noc).
Možná změna cen v souvislosti s upřesněním termínu konání velkých veletrhů a sportovních akcí.

Výběr ubytovací kapacity HOTEL FONTÁNA ***

Obsazenost Délka
pobytu
Stravování Doprava Popis pokoje Cena od
1+0 3,4,5,6,7,8 snídaně Vlastní pokoj STANDARD 2530 Kč Vybrat
2+0 3,4,5,6,7,8 snídaně Vlastní pokoj STANDARD 1600 Kč Vybrat
3+0 3,4,5,6,7,8 snídaně Vlastní pokoj STANDARD 1480 Kč Vybrat
4+0 3,4,5,6,7,8 snídaně Vlastní pokoj STANDARD 1250 Kč Vybrat


Soubory ke stažení

Hotel Fontána

Fotogalerie

HOTEL FONTÁNA *** (Česká republika - BRNO)HOTEL FONTÁNA *** (Česká republika - BRNO)HOTEL FONTÁNA *** (Česká republika - BRNO)HOTEL FONTÁNA *** (Česká republika - BRNO)HOTEL FONTÁNA *** (Česká republika - BRNO)HOTEL FONTÁNA *** (Česká republika - BRNO)HOTEL FONTÁNA *** (Česká republika - BRNO)HOTEL FONTÁNA *** (Česká republika - BRNO)HOTEL FONTÁNA *** (Česká republika - BRNO)HOTEL FONTÁNA *** (Česká republika - BRNO)HOTEL FONTÁNA *** (Česká republika - BRNO)HOTEL FONTÁNA *** (Česká republika - BRNO)HOTEL FONTÁNA *** (Česká republika - BRNO)HOTEL FONTÁNA *** (Česká republika - BRNO)HOTEL FONTÁNA *** (Česká republika - BRNO)HOTEL FONTÁNA *** (Česká republika - BRNO)HOTEL FONTÁNA *** (Česká republika - BRNO)HOTEL FONTÁNA *** (Česká republika - BRNO)HOTEL FONTÁNA *** (Česká republika - BRNO)HOTEL FONTÁNA *** (Česká republika - BRNO)


Nalezeno: 0
Text:
Typ:
Země:
Destinace:
Lokalita:
Zájezd:
Odjezd:Kalendář odletu na dovolenou
Délka:
Doprava:
Strava: