Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu. Více informací Rozumím

Infolinka

Chorvatsko
tel: 568 840 463
skype:
tipatourchorvatsko
Ostatní země
tel: 224 236 599
skype:tipatourpraha

Zájezd (dovolená) HOTEL LESANA ***

Země:Česká republika
Destinace:Krkonoše
Lokalita:ŠPINDLERŮV MLÝN
Typ zájezdu:Pobytové zájezdy
Délka zájezdu:3, 4, 5, 6 dnů
Stravování:polopenze
Doprava:Vlastní
Cena od:2 030
 
výběr typu pokojů

Informace o destinaci

Krkonoše se rozkládají v severovýchodních Čechách na hranici mezi Českou republikou a Polskem. Krkonoše jsou rozlohou poměrně malé, vytvářejí pásmo cca 40 km dlouhé a 20 km široké, přesto se jedná o naše nejvyšší a nejznámější pohoří s pestrou a rozmanitou přírodou, historií i kulturou. Nachází se zde nejvyšší hora naší ... více inforepubliky - Sněžka (1.602 m n. m.) a pramen evropského veletoku Labe. Pro své mimořádné přírodní bohatství bylo území Krkonoš vyhlášeno roku 1963 národním parkem, prvním u nás. Další cenná území, jako jsou rašeliniště a ledovcová údolí jsou chráněna jako přírodní rezervace.Díky svým přírodním krásám a skvělým podmínkám pro zimní sporty se staly Krkonoše jedním z nejvyhledávanějších míst rekreace v České republice. V letním období jsou zde vynikající podmínky pro cykloturistiku a pěší turistiku, která zde má dlouho tradici. Hustá a dobře propracovaná síť značených t

Informace o zájezdu

Poloha:Hotel se nachází v místní části Bedřichov ve Špindlerově Mlýně a je ideálním místem pro strávení příjemné dovolené v kterémkoliv ročním období a je vhodným výchozím bodem pro turistiku do všech částí Krkonoš. Hotel je svým vybavením a službami vhodný pro rodiny s dětmi.
Vybavení:restaurace s krbem, dětský koutek v restauraci, letní terasa, lobby bar, internetová kavárna, wellness centrum (bazén s protiproudem, dětský bazén s vodopádem, vyhřívané lavice, whirlpool, finská sauna, parní lázně, solárium, možnost masáží), 3 dětské koutky, herní místnost s playstation konzolemi, biliár, kolárna, půjčovna lyžařského vybavení, lyžařská škola, půjčovna horských kol, venkovní hřiště s trampolínou a houpačkami, parkoviště. WiFi internet v restauraci a recepci ZDARMA. Dobíjecí stanice pro elektromobily před hotelem.
Koupání:hotelový bazén s protiproudem, dětský bazén s vodopádem.
Aquapark Špindlerův Mlýn 2,5 km.
Sport:Lyžování:
lyžařská škola, dětský vlek u hotelu, půjčovna lyžařského vybavení. Lyžařský areál Špindlerův Mlýn 1 km, Skiareál Labská 2 km.
Cena zahrnuje:Ubytování: 2, 3, 4 a 5-lůžkové modernizované pokoje: hygienické zařízení, fén, telefon, minibar, trezor, WiFi internet.
Stravování:
snídaně nebo polopenze (dle zvoleného typu pobytu).
Další služby dle zvoleného typu pobytu/balíčku.
Popis ubytování a programu zájezdu:REKREAČNÍ POBYT: 2x/3x/4x/5x/7x ubytování se snídaní. Pobyt lze uskutečnit v období 27.5.-22.12.2021.
WELLNESS BALÍČEK JARO:
2x/3x/4x/5x ubytování s polopenzí, vstup do wellness s bazénem s protiproudem a do dětského bazénu, vstup do finské sauny a parní lázně (denně do 17 hod), 1 hodina biliáru na pokoj za pobyt, parkování u hotelu. Pobyt lze uskutečnit v období 27.5.-30.6.2021.
WELLNESS BALÍČEK LÉTO:
2x/5x/7x ubytování s polopenzí, vstup do wellness s bazénem s protiproudem a do dětského bazénu, vstup do finské sauny a parní lázně (denně do 17 hod), 1 hodina biliáru na pokoj za pobyt, parkování u hotelu. Pobyt lze uskutečnit v období 2.7.-3.9.2021.
WELLNESS BALÍČEK PODZIM:
2x/3x/4x/5x ubytování s polopenzí, vstup do wellness s bazénem s protiproudem a do dětského bazénu, vstup do finské sauny a parní lázně (denně do 17 hod), 1 hodina biliáru na pokoj za pobyt, parkování u hotelu. Pobyt lze uskutečnit v období 3.9.-22.12.2021.
Doprava:vlastní.
Speciální nabídka:Možnost zapůjčení cestovní postýlky, židličky na jídlo, schůdky k umyvadlu, vaničky, dětské chůvičky, ohřívače lahviček pro miminka,…
Poznámka:Možnost dokoupení cestovního pojištění.
Možný pobyt se psy za poplatek 200 Kč/noc.
Minimální délka pobytu a nástupní dny dle zvoleného typu pobytu/balíčku.

Výběr ubytovací kapacity HOTEL LESANA ***

Obsazenost Délka
pobytu
Stravování Doprava Popis pokoje Cena od
2+0 3,4,5,6 polopenze Vlastní 2-lůžkový pokoj 2030 Kč Vybrat
3+0 3,4,5,6 polopenze Vlastní 3-lůžkový pokoj 2030 Kč Vybrat
4+0 3,4,5,6 polopenze Vlastní 4-lůžkový pokoj 2030 Kč Vybrat
5+0 3,4,5,6 polopenze Vlastní 5-lůžkový pokoj 2030 Kč Vybrat


Soubory ke stažení

Fotogalerie

HOTEL LESANA *** (Česká republika - ŠPINDLERŮV MLÝN)HOTEL LESANA *** (Česká republika - ŠPINDLERŮV MLÝN)HOTEL LESANA *** (Česká republika - ŠPINDLERŮV MLÝN)HOTEL LESANA *** (Česká republika - ŠPINDLERŮV MLÝN)HOTEL LESANA *** (Česká republika - ŠPINDLERŮV MLÝN)HOTEL LESANA *** (Česká republika - ŠPINDLERŮV MLÝN)HOTEL LESANA *** (Česká republika - ŠPINDLERŮV MLÝN)HOTEL LESANA *** (Česká republika - ŠPINDLERŮV MLÝN)HOTEL LESANA *** (Česká republika - ŠPINDLERŮV MLÝN)HOTEL LESANA *** (Česká republika - ŠPINDLERŮV MLÝN)HOTEL LESANA *** (Česká republika - ŠPINDLERŮV MLÝN)HOTEL LESANA *** (Česká republika - ŠPINDLERŮV MLÝN)HOTEL LESANA *** (Česká republika - ŠPINDLERŮV MLÝN)HOTEL LESANA *** (Česká republika - ŠPINDLERŮV MLÝN)HOTEL LESANA *** (Česká republika - ŠPINDLERŮV MLÝN)HOTEL LESANA *** (Česká republika - ŠPINDLERŮV MLÝN)HOTEL LESANA *** (Česká republika - ŠPINDLERŮV MLÝN)HOTEL LESANA *** (Česká republika - ŠPINDLERŮV MLÝN)HOTEL LESANA *** (Česká republika - ŠPINDLERŮV MLÝN)HOTEL LESANA *** (Česká republika - ŠPINDLERŮV MLÝN)HOTEL LESANA *** (Česká republika - ŠPINDLERŮV MLÝN)


Nalezeno: 0
Text:
Typ:
Země:
Destinace:
Lokalita:
Zájezd:
Odjezd:Kalendář odletu na dovolenou
Délka:
Doprava:
Strava:

Souhlasíte se zpracováním osobních údajů v souladu s nařízením Evropské unie o nakládání s osobními údaji (GDPR)? Více o zpracování osobních údajů.