Infolinka

Chorvatsko
tel: 568 840 463
skype:
tipatourchorvatsko
Ostatní země
tel: 222 246 063
skype:tipatourpraha

Zájezd (dovolená) DEPANDANCE VZ BEDŘICHOV

Země:Česká republika
Destinace:Krkonoše
Lokalita:ŠPINDLERŮV MLÝN
Typ zájezdu:Pobytové zájezdy
Délka zájezdu:3, 4, 5, 6, 7, 8 dnů
Stravování:bez jídla
Doprava:Vlastní
Cena od:2 610
 
výběr typu pokojů

Informace o destinaci

Krkonoše se rozkládají v severovýchodních Čechách na hranici mezi Českou republikou a Polskem. Krkonoše jsou rozlohou poměrně malé, vytvářejí pásmo cca 40 km dlouhé a 20 km široké, přesto se jedná o naše nejvyšší a nejznámější pohoří s pestrou a rozmanitou přírodou, historií i kulturou. Nachází se zde nejvyšší hora naší ... více inforepubliky - Sněžka (1.602 m n. m.) a pramen evropského veletoku Labe. Pro své mimořádné přírodní bohatství bylo území Krkonoš vyhlášeno roku 1963 národním parkem, prvním u nás. Další cenná území, jako jsou rašeliniště a ledovcová údolí jsou chráněna jako přírodní rezervace.Díky svým přírodním krásám a skvělým podmínkám pro zimní sporty se staly Krkonoše jedním z nejvyhledávanějších míst rekreace v České republice. V letním období jsou zde vynikající podmínky pro cykloturistiku a pěší turistiku, která zde má dlouho tradici. Hustá a dobře propracovaná síť značených t

Informace o zájezdu

Poloha:hotel s depandancemi se nachází ve Špindlerově Mlýně, v nejznámějším rekreačním, sportovním a turistickém středisku Krkonoš. Zařízení je vhodné pro relaxační a sportovní pobyty i pro pobyty rodin s dětmi a to nejen pro zimní rekreaci, ale v letním období i pro milovníky pěší turistiky a cykloturistiky. Depandace leží cca 350 m od hlavní budovy hotelu.
Vybavení:V areálu depandancí (350 m od hotelu) je tenisová hala se dvěma vnitřními a jedním venkovním kurtem a restaurace U Medvěda. V hlavní budově hotelu je jídelna, bar, Vodní ráj (bazén 25 m s vodními atrakcemi - tobogán 64 m dlouhý, divoká řeka, vlnobití, vodní clona, vodní hřib, dětská skluzavka, dětské brouzdaliště, chrliče vody), wellness centrum (parní, finská a solná sauna, ledová tříšť, whirlpooly Kneippova lázeň a relaxační část,masáže, solárium, beauty program, Vichy sprcha), 2 squashové kurty, tělocvična, bowling, fitness, sportovní simulátor her, střelecký trenažér, půjčovna horských kol, lyží a sportovních potřeb, kulečníky, lyžárna, kadeřnictví. WiFi internet zdarma. Možnost parkování u hotelu za poplatek.
Koupání:krytý bazén s vodními atrakcemi v hotelu
Sport:Lyžování:
lyžařský areál Hromovka 700 m, Medvědín 550 m, Svatý Petr 1 km, běžecké trasy v okolí
Cena zahrnuje:Ubytování: 2 až 4-lůžková studia o dvou pokojích, u některých možnost přistýlky, společná předsíňka, TV, hygienické zařízení, kuchyňka (elektrický vařič, varná konvice, chladnička a základní nádobí).
Stravování:
vlastní vaření.
Doprava:vlastní
Speciální nabídka:U pobytu minimálně na 6 nocí: 2x za pobyt 75 minutový vstup do Vodního ráje ZDARMA (vstup v období 7.2.-21.3.22 v časovém rozmezí 9:00-15:00 hod, v ostatním období 9:00-21:00 hod).
WiFi internet ZDARMA.
Poznámka:Možnost dokoupení cestovního pojištění.
Minimální délka pobytu:
21.12.21-21.3.22 a 27.6.-29.8.22 4 noci. 1.12.-12.12.21, 21.3.-27.6.22, 29.8.-20.12.22 2 noci.
Možný pobyt se psy (jen malé rasy a po předchozí domluvě) za poplatek 300 Kč/den.
Parkovné na odstavné ploše 50 Kč/auto/den.
Na místě se platí rekreační poplatek cca 30 Kč/os/den.

Výběr ubytovací kapacity DEPANDANCE VZ BEDŘICHOV

Obsazenost Délka
pobytu
Stravování Doprava Popis pokoje Cena od
2+0 3,4,5,6,7,8 bez jídla Vlastní DEPANDANCE studio 2610 Kč Vybrat
2+1 3,4,5,6,7,8 bez jídla Vlastní DEPANDANCE studio 2610 Kč Vybrat
3+0 3,4,5,6,7,8 bez jídla Vlastní DEPANDANCE studio 3710 Kč Vybrat
3+1 3,4,5,6,7,8 bez jídla Vlastní DEPANDANCE studio 3710 Kč Vybrat
4+0 3,4,5,6,7,8 bez jídla Vlastní DEPANDANCE studio 5000 Kč Vybrat
4+1 3,4,5,6,7,8 bez jídla Vlastní DEPANDANCE studio 5000 Kč Vybrat


Soubory ke stažení

Depandance VZ Bedřichov

Fotogalerie

DEPANDANCE VZ BEDŘICHOV (Česká republika - ŠPINDLERŮV MLÝN)DEPANDANCE VZ BEDŘICHOV (Česká republika - ŠPINDLERŮV MLÝN)DEPANDANCE VZ BEDŘICHOV (Česká republika - ŠPINDLERŮV MLÝN)DEPANDANCE VZ BEDŘICHOV (Česká republika - ŠPINDLERŮV MLÝN)DEPANDANCE VZ BEDŘICHOV (Česká republika - ŠPINDLERŮV MLÝN)DEPANDANCE VZ BEDŘICHOV (Česká republika - ŠPINDLERŮV MLÝN)DEPANDANCE VZ BEDŘICHOV (Česká republika - ŠPINDLERŮV MLÝN)DEPANDANCE VZ BEDŘICHOV (Česká republika - ŠPINDLERŮV MLÝN)DEPANDANCE VZ BEDŘICHOV (Česká republika - ŠPINDLERŮV MLÝN)DEPANDANCE VZ BEDŘICHOV (Česká republika - ŠPINDLERŮV MLÝN)DEPANDANCE VZ BEDŘICHOV (Česká republika - ŠPINDLERŮV MLÝN)DEPANDANCE VZ BEDŘICHOV (Česká republika - ŠPINDLERŮV MLÝN)DEPANDANCE VZ BEDŘICHOV (Česká republika - ŠPINDLERŮV MLÝN)DEPANDANCE VZ BEDŘICHOV (Česká republika - ŠPINDLERŮV MLÝN)DEPANDANCE VZ BEDŘICHOV (Česká republika - ŠPINDLERŮV MLÝN)DEPANDANCE VZ BEDŘICHOV (Česká republika - ŠPINDLERŮV MLÝN)DEPANDANCE VZ BEDŘICHOV (Česká republika - ŠPINDLERŮV MLÝN)DEPANDANCE VZ BEDŘICHOV (Česká republika - ŠPINDLERŮV MLÝN)DEPANDANCE VZ BEDŘICHOV (Česká republika - ŠPINDLERŮV MLÝN)DEPANDANCE VZ BEDŘICHOV (Česká republika - ŠPINDLERŮV MLÝN)DEPANDANCE VZ BEDŘICHOV (Česká republika - ŠPINDLERŮV MLÝN)DEPANDANCE VZ BEDŘICHOV (Česká republika - ŠPINDLERŮV MLÝN)


Nalezeno: 0
Text:
Typ:
Země:
Destinace:
Lokalita:
Zájezd:
Odjezd:Kalendář odletu na dovolenou
Délka:
Doprava:
Strava:

Souhlasíte se zpracováním osobních údajů v souladu s nařízením Evropské unie o nakládání s osobními údaji (GDPR)? Více o zpracování osobních údajů.