Infolinka

Chorvatsko
tel: 568 840 463
skype:
tipatourchorvatsko
Ostatní země
tel: 222 246 063
skype:tipatourpraha

Zájezd (dovolená) HOTEL KRYSTAL ***

Země:Česká republika
Destinace:Praha
Lokalita:PRAHA
Typ zájezdu:Pobytové zájezdy
Délka zájezdu:2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 dnů
Stravování:snídaně
Doprava:Vlastní
Cena od:600
 
výběr typu pokojů

Informace o destinaci

Praha metropole České republiky na řece Vltavě, patří mezi nejkrásnější města světa, především díky svému zachovalému historickému jádru, kde jsou zastoupeny všechny historické slohy. Na tom, že Praha má své neopakovatelné podmanivé kouzlo, se shodují turisté z celého světa. Historickým jádrem Prahy je Staré Město, Josefov, Nové Město, Malá Strana a ... více infoHradčany. Dominantní památkou Prahy je Pražský Hrad s chrámem sv. Víta., který je dodnes sídlem hlavy státu. Založil jej mezi lety 880 a 890 první historický český kníže, Bořivoj I. z rodu Přemyslovců. Další dominantou Prahy je Karlův most, který se stavěl asi do konce 14. století a některé doplňky byly dělány ještě na počátku 15. století. Po každé straně mostu je patnáct plastik. Dále je to například Prašná brána, založená roku 1475, která vyrostla na trase tzv. Královské cesty. Mezi další významné památky Prahy patří Betlémská kaple, Karolinum, Klementinum, Národn

Informace o zájezdu

Poloha:hotel je situován v části Praha 6-Veleslavín. Leží na okraji chráněného přírodního území Divoká Šárka a blízkého sportovně rekreačního areálu Džbán s koupalištěm. Hotel má výbornou dostupnost z centra města (metro A stanice Nádraží Veleslavín 500 m od hotelu).
Vybavení:restaurace, Česká hospůdka a lobby bar, WiFi internet na recepci. Hotelové garáže.
Cena zahrnuje:Stravování:
snídaně formou švédského stolu.
Ubytování:

Pokoje SUPERIOR:
1, 2 a 3-lůžkové pokoje, hygienické zařízení, TV-SAT, chladnička, WiFi, telefon a balkon. (3-lůžkový pokoj = 2-lůžkový s přistýlkou).
Rodinný pokoj SUPERIOR:
dva propojené dvoulůžkové pokoje, 1 hygienické zařízení, WiFi, TV-SAT, chladnička, telefon a balkon (jen pro rodiny 2 dospělé osoby a 2 děti do 14,99 let).
Doprava:vlastní.
Speciální nabídka:Dítě do 5,99 let se 2 dospělými na pokoji ZDARMA (bez nároku na služby).
Poznámka:Možnost dokoupení cestovního pojištění.
Možný pobyt se psy za poplatek 100 Kč/noc.
Pobytová taxa (poplatky místnímu úřadu) zahrnuty v ceně.
Parkování v garáži za poplatek 200 Kč/noc.
Možnost zapůjčení dětské postýky za poplatek 200 Kč/noc.

Výběr ubytovací kapacity HOTEL KRYSTAL ***

Obsazenost Délka
pobytu
Stravování Doprava Popis pokoje Cena od
1+0 2,3,4,5,6,7,8 snídaně Vlastní pokoj SUPERIOR 1280 Kč Vybrat
2+0 2,3,4,5,6,7,8 snídaně Vlastní pokoj SUPERIOR 710 Kč Vybrat
3+0 2,3,4,5,6,7,8 snídaně Vlastní pokoj SUPERIOR 660 Kč Vybrat
4+0 2,3,4,5,6,7,8 snídaně Vlastní rodinný pokoj SUPERIOR 600 Kč Vybrat


Soubory ke stažení

Hotel Krystal

Fotogalerie

HOTEL KRYSTAL *** (Česká republika - PRAHA)HOTEL KRYSTAL *** (Česká republika - PRAHA)HOTEL KRYSTAL *** (Česká republika - PRAHA)HOTEL KRYSTAL *** (Česká republika - PRAHA)HOTEL KRYSTAL *** (Česká republika - PRAHA)HOTEL KRYSTAL *** (Česká republika - PRAHA)HOTEL KRYSTAL *** (Česká republika - PRAHA)HOTEL KRYSTAL *** (Česká republika - PRAHA)HOTEL KRYSTAL *** (Česká republika - PRAHA)HOTEL KRYSTAL *** (Česká republika - PRAHA)HOTEL KRYSTAL *** (Česká republika - PRAHA)HOTEL KRYSTAL *** (Česká republika - PRAHA)HOTEL KRYSTAL *** (Česká republika - PRAHA)HOTEL KRYSTAL *** (Česká republika - PRAHA)HOTEL KRYSTAL *** (Česká republika - PRAHA)HOTEL KRYSTAL *** (Česká republika - PRAHA)HOTEL KRYSTAL *** (Česká republika - PRAHA)HOTEL KRYSTAL *** (Česká republika - PRAHA)HOTEL KRYSTAL *** (Česká republika - PRAHA)HOTEL KRYSTAL *** (Česká republika - PRAHA)HOTEL KRYSTAL *** (Česká republika - PRAHA)HOTEL KRYSTAL *** (Česká republika - PRAHA)


Nalezeno: 0
Text:
Typ:
Země:
Destinace:
Lokalita:
Zájezd:
Odjezd:Kalendář odletu na dovolenou
Délka:
Doprava:
Strava:

Souhlasíte se zpracováním osobních údajů v souladu s nařízením Evropské unie o nakládání s osobními údaji (GDPR)? Více o zpracování osobních údajů.