Infolinka

Chorvatsko
tel: 568 840 463
skype:
tipatourchorvatsko
Ostatní země
tel: 222 246 063
skype:tipatourpraha

Zájezd (dovolená) HOTEL AQUAPALACE ****

Země:Česká republika
Destinace:Praha
Lokalita:PRAHA
Typ zájezdu:Pobytové zájezdy
Délka zájezdu:2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 dnů
Stravování:polopenze, snídaně
Doprava:Vlastní
Cena od:1 990
 
výběr typu pokojů

Informace o destinaci

Praha metropole České republiky na řece Vltavě, patří mezi nejkrásnější města světa, především díky svému zachovalému historickému jádru, kde jsou zastoupeny všechny historické slohy. Na tom, že Praha má své neopakovatelné podmanivé kouzlo, se shodují turisté z celého světa. Historickým jádrem Prahy je Staré Město, Josefov, Nové Město, Malá Strana a ... více infoHradčany. Dominantní památkou Prahy je Pražský Hrad s chrámem sv. Víta., který je dodnes sídlem hlavy státu. Založil jej mezi lety 880 a 890 první historický český kníže, Bořivoj I. z rodu Přemyslovců. Další dominantou Prahy je Karlův most, který se stavěl asi do konce 14. století a některé doplňky byly dělány ještě na počátku 15. století. Po každé straně mostu je patnáct plastik. Dále je to například Prašná brána, založená roku 1475, která vyrostla na trase tzv. Královské cesty. Mezi další významné památky Prahy patří Betlémská kaple, Karolinum, Klementinum, Národn

Informace o zájezdu

Poloha:hotel je součástí jednoho z největších aquaparků ve střední Evropě, leží v nákupním a zábavním centru Praha-Čestlice, jen 14 km od centra hlavního města, při příjezdu od Brna.
Vybavení:restaurace Astra s mezinárodní i českou kuchyní, bar Barracuda, podzemní parkoviště. Hotel má přímý přístup do aquaparku a fitness.
Koupání:aquapark Aquapalace je unikátní sportovně-relaxační komplex. Vodní svět o rozloze 9.150 m2 je tvořen několika částmi: Palácem pokladů (bazén s mořským příbojem, vrak pirátské lodi, brouzdaliště, dětské vodní hřiště se skluzavkou, masážní lavice, vířivka), Palácem dobrodružství (šest tobogánů dlouhých až 140 metrů, 3 strmé skluzavky, spacebowl, visuté tobogány, divoká řeka, pomalá řeka vedoucí do jeskyně,..), Palácem relaxu (19 metrů dlouhý plavecký bazén, vířivka, masážní lavice a lehátka na relaxační terase), venkovní zónou (bazén s vířivými lavicemi, dětské brouzdaliště a dětské vodní hřiště). Rozsáhlý saunový svět (14 saun), moderní dvoupodlažní fitness, široká nabídka wellness služeb.
Cena zahrnuje:Ubytování:
1 a 2-lůžkové pokoje SUPERIOR:
možnost přistýlky, hygienické zařízení, minibar, trezor, klimatizace, plazmová TV, WiFi internet, kávovar a vařič čaje k dispozici na pokoji.
Rodinný pokoj:
pro 2 dospělé a 2 děti - 1 manželská postel a 1 palanda pro děti (170 cm dlouhá), hygienické zařízení, minibar, trezor, klimatizace, plazmová TV, DVD přehrávač, fén, WiFi internet, kávovar a vařič čaje k dispozici na pokoji.
Stravování:
snídaně nebo polopenze dle zvoleného typu pobytu (snídaně formou švédského stolu).
Celodenní VSTUP DO VODNÍHO SVĚTA AQUAPALACE a do fitness centra.
Doprava:vlastní.
Speciální nabídka:CELODENNÍ VSTUP DO VODNÍHO SVĚTA AQUAPALACE PRAHA a do fitness centra ZDARMA.
WiFi internet ZDARMA.
Až 2 děti do 14,99 let v rodinném pokoji (se snídaní) ZDARMA.
Poznámka:Možnost dokoupení cestovního pojištění.
Minimální délka pobytu v období 28.12.21-2.1.22 3 noci, v období 14.4.-18.4.22 2 noci, v ostatních obdobích 1 noc.
Možný pobyt se psy za poplatek cca 30 €/noc.
Parkování:
parkovací dům P1 a P2 pro ubytované 100 Kč/noc. Hotelová garáž 300 Kč/noc.
Vstup do aquaparku Aquapalace (Vodní svět) a fitness centra: v den příjezdu od 14:00 hodin a každý další pobytový den pondělí-pátek od 10:00 do 20:00 hodin, sobota+neděle+svátky od 9:00 do 20:00 hod. V odjezdový den je vstup do Vodního světa pouze jednorázový tj. není možné z aquaparku vyjít a znovu se do něj vrátit.
Garance:
při přihlášení na recepci hotelu je požadována garance platební kartou nebo hotovostí. Garance umožňuje tzv. otevřený hotelový účet a je nutná k vydání čipů pro vstup do Aquaparku. Minimální výše depositu je 1.300 Kč a je přizpůsobena délce pobytu.
V celém hotelu je kouření přísně zakázáno.

Výběr ubytovací kapacity HOTEL AQUAPALACE ****

Obsazenost Délka
pobytu
Stravování Doprava Popis pokoje Cena od
1+0 2,3,4,5,6,7,8 polopenze Vlastní pokoj SUPERIOR s polopenzí 3980 Kč Vybrat
1+0 2,3,4,5,6,7,8 snídaně Vlastní pokoj SUPERIOR se snídaní 3260 Kč Vybrat
2+0 2,3,4,5,6,7,8 polopenze Vlastní pokoj SUPERIOR s polopenzí 2710 Kč Vybrat
2+0 2,3,4,5,6,7,8 snídaně Vlastní pokoj SUPERIOR se snídaní 1990 Kč Vybrat
2+1 2,3,4,5,6,7,8 snídaně Vlastní pokoj SUPERIOR se snídaní 1990 Kč Vybrat
2+1 2,3,4,5,6,7,8 polopenze Vlastní pokoj SUPERIOR s polopenzí 2710 Kč Vybrat
4+0 2,3,4,5,6,7,8 polopenze Vlastní RODINNÝ pokoj s polopenzí 3800 Kč Vybrat
4+0 2,3,4,5,6,7,8 snídaně Vlastní RODINNÝ pokoj se snídaní 3080 Kč Vybrat


Soubory ke stažení

Hotel Aquapalace

Fotogalerie

HOTEL AQUAPALACE **** (Česká republika - PRAHA)HOTEL AQUAPALACE **** (Česká republika - PRAHA)HOTEL AQUAPALACE **** (Česká republika - PRAHA)HOTEL AQUAPALACE **** (Česká republika - PRAHA)HOTEL AQUAPALACE **** (Česká republika - PRAHA)HOTEL AQUAPALACE **** (Česká republika - PRAHA)HOTEL AQUAPALACE **** (Česká republika - PRAHA)HOTEL AQUAPALACE **** (Česká republika - PRAHA)HOTEL AQUAPALACE **** (Česká republika - PRAHA)HOTEL AQUAPALACE **** (Česká republika - PRAHA)HOTEL AQUAPALACE **** (Česká republika - PRAHA)HOTEL AQUAPALACE **** (Česká republika - PRAHA)HOTEL AQUAPALACE **** (Česká republika - PRAHA)HOTEL AQUAPALACE **** (Česká republika - PRAHA)HOTEL AQUAPALACE **** (Česká republika - PRAHA)HOTEL AQUAPALACE **** (Česká republika - PRAHA)HOTEL AQUAPALACE **** (Česká republika - PRAHA)HOTEL AQUAPALACE **** (Česká republika - PRAHA)HOTEL AQUAPALACE **** (Česká republika - PRAHA)HOTEL AQUAPALACE **** (Česká republika - PRAHA)HOTEL AQUAPALACE **** (Česká republika - PRAHA)


Nalezeno: 0
Text:
Typ:
Země:
Destinace:
Lokalita:
Zájezd:
Odjezd:Kalendář odletu na dovolenou
Délka:
Doprava:
Strava:

Souhlasíte se zpracováním osobních údajů v souladu s nařízením Evropské unie o nakládání s osobními údaji (GDPR)? Více o zpracování osobních údajů.