Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu. Více informací Rozumím

Infolinka

Chorvatsko
tel: 568 840 463
skype:
tipatourchorvatsko
Ostatní země
tel: 224 236 599
skype:tipatourpraha

Zájezd (dovolená) Spa Hotel PALACE ZVON ****

Země:Česká republika
Destinace:Západní Čechy
Lokalita:MARIÁNSKÉ LÁZNĚ
Typ zájezdu:Pobytové zájezdy
Délka zájezdu:3, 4, 5, 6, 7, 8 dnů
Stravování:polopenze
Doprava:Vlastní
Cena od:2 000
 
výběr typu pokojů

Informace o destinaci

Vývoj nejzápadnější oblasti naší republiky ovlivňovalo už v minulosti přírodní bohatství. Nejprve zde byly dobývány různé rudy a nacházejí se zde také zásoby keramických surovin, zejména kaolinu. Největší význam však přinesly západním Čechám prameny minerálních vod, které umožnily vzniknout lázeňské oblasti s řadou významných lázeňských měst.
Světově proslulé lázeňské město Karlovy ... více infoVary leží na soutoku řek Teplá a Ohře a je charakteristické nejen množstvím kolonád a teplých léčivých pramenů a vřídel, ale i svými typickými produkty jako jsou žaludeční likér Becherovka, lázeňské oplatky, porcelán atd.
V okolí města se nachází množství rozhleden, vyhlídek a altánků, které zpříjemní procházky po přilehlých lesích. Každoročně také město ožívá Mezinárodním filmových festivalem.
Také další lázeňská města - Mariánské Lázně s oblíbenou Zpívající fontánou, menší a klidnější Konstantinovy L

Informace o zájezdu

Poloha:secesní hotel z 19. století leží v samém centru Mariánských Lázní, přímo naproti kolonádě a Zpívající fontáně. Současná podoba hotelového komplexu vznikla sloučením hotelů Palace a Zvon.
Vybavení:restaurace Palace s letní terasou, Zvon a Ludvík XIV, kavárna Opera, wellness & spa centrum: bazén s protiproudem, římské lázně se saunou, parní lázní a infrasaunu.
Koupání:Krytý hotelový bazén.
Přírodní koupaliště v Mariánských Lázních.
Cena zahrnuje:Ubytování:
Superior pokoje:
1 a 2-lůžkové pokoje, velikost pokoje 20 - 25 m2, hygienické zařízení, fén, LCD TV, SAT, telefon, trezor, minibar, WiFi internet, župan k dispozici.
De Luxe pokoje:
2-lůžkové pokoje, velikost pokoje 20 - 25 m2, hygienické zařízení, fén, LCD TV, SAT, telefon, trezor, minibar, WiFi internet, balkon s výhledem na kolonádu, čajový a kávový set s rychlovarnou konvicí, 2x minerální voda při příjezdu zdarma, župan a pantofle k dispozici.
Suite pokoje:
prostorné 2-lůžkové pokoje s oddělenou ložnicí a obývacím pokojem, možnost 1 přistýlky, velikost pokoje 32 - 35 m2, hygienické zařízení, fén, LCD TV, SAT, telefon, trezor, minibar, WiFi internet, balkon s výhledem na kolonádu, kávovar Espresso + čajový a kávový set s rychlovarnou konvicí, 2x minerální voda při příjezdu zdarma, župan a pantofle k dispozici.
Family pokoje:
prostorné pokoje se 2 oddělenými ložnicemi a obývacím pokojem, velikost pokoje 70 m2, hygienické zařízení, fén, LCD TV, SAT, telefon, trezor, minibar, WiFi internet, balkon s výhledem na kolonádu, čajový a kávový set s rychlovarnou konvicí, 4x minerální voda při příjezdu zdarma, župan (pro dospělé) k dispozici. Vhodné pro 2 dospělé a 2 děti do 11,99 let.
Stravování:

snídaně, polopenze nebo plná penze (dle zvoleného typu pobytu). (Snídaně a večeře formou švédského stolu, obědy servírované).
Popis ubytování a programu zájezdu:Rekreační pobyt: 2x, 3x, 4x, 5x 6x nebo 7x ubytování se snídaní. Bez procedur.
Dny relaxace:
2x ubytování, 2x polopenze, 1x uvítací drink,1x magneziová koupel se zábalem (15+15 min).
Wellness balíček:
3x ubytování, 3x polopenze, 1x uvítací drink, 1x částečná masáž zázvorovým olejem (20 min), 1x zázvorová koupel (15 min), 1x plynová obálka (30 min), 1x sauna+jogurtový krém na tělo (60 min).
Romantika v Mariánských Lázních:
4x ubytování, 4x polopenze (z toho 1x romantická večeře při svíčkách s lahví sektu). Wellness pro ženu: 1x koupel a částečný zábal Kleopatra (15+20 min), 1x parafínový zábal (20 min), 1x částečná aroma masáž smetanovým krémem (20 min). Wellness pro muže: 1x koupel s vůní whisky (15 min), 1x částečný zábal whisky olejem (20 min), 1x parafínový zábal rukou (20 min), 1x částečná aroma masáž s whisky olejem (20 min).
Balzám pro tělo i duši:
5x ubytování, 5x polopenze, 1x uvítací drink, 1x káva se zákuskem, 1x láhev vína, 1x perličková koupel s bylinkami (15 min), 1x částečný voskový zábal s ajurdvéskými bylinami (20 min), 1x částečná klasická masáž (20 min), 1x plynová obálka (30 min), 1x vstup do infrasauny (30 min).
Mariánskolázeňská kúra:
7x ubytování, 7x polopenze, 1x uvítací, lékařská vstupní prohlídka, na základě lékařského vyšetření 2 procedury denně (od pondělí do pátku).
Komplexní spa pobyt:
7x ubytování, 7x plná penze, 1x uvítací drink, lékařská vstupní prohlídka, na základě lékařského vyšetření 3 procedury denně (od pondělí do pátku).
Veselé Velikonoce:
3x ubytování, 3x polopenze (z toho jedna večeře formou velikonočního menu), 1x částečná masáž klasická s jasmínovým aromaolejem (20 min), 1x lavaterm(20 minut), 1x inhalace (10 min).
Doprava:vlastní.
Speciální nabídka:Volný vstup do bazénu s protiproudem ZDARMA.
Zapůjčení županu (pro dospělé osoby).
WiFi internet ZDARMA.
Poznámka:Možnost dokoupení cestovního pojištění.
Děti do 17,99 let nemají v pobytech zahrnuty procedury.
Minimální délka pobytu rekreačního pobytu:
23.12.-26.12.18 3 noci, 28.12.18-4.1.19 4 noci, v ostatních termínech 2 noci.
Možný pobyt se psy.
Hotel nemá vlastní parkoviště. Parkování je možné v hlídaném parkovacím domě za hotelem (poplatek cca 100 Kč/den).
Vánoční a silvestrovský Rekreační pobyt se snídaní zahrnují slavnostní štědrovečerní/silvestrovskou večeři.

Výběr ubytovací kapacity Spa Hotel PALACE ZVON ****

Obsazenost Délka
pobytu
Stravování Doprava Popis pokoje Cena od
1+0 LM 3,4,5,6,7,8 polopenze Vlastní SUPERIOR pokoj 2990 Kč Vybrat
2+0 3,4,5,6,7,8 polopenze Vlastní DE LUXE pokoj 2660 Kč Vybrat
2+0 3,4,5,6,7,8 polopenze Vlastní FAMILY pokoj 3820 Kč Vybrat
2+0 3,4,5,6,7,8 polopenze Vlastní SUITE pokoj 3320 Kč Vybrat
2+0 LM 3,4,5,6,7,8 polopenze Vlastní SUPERIOR pokoj 2000 Kč Vybrat
2+1 3,4,5,6,7,8 polopenze Vlastní FAMILY pokoj 3820 Kč Vybrat
2+1 3,4,5,6,7,8 polopenze Vlastní SUITE pokoj 3320 Kč Vybrat
2+2 3,4,5,6,7,8 polopenze Vlastní FAMILY pokoj 3820 Kč Vybrat


Soubory ke stažení

Spa Hotel PALACE ZVON

Fotogalerie

Spa Hotel PALACE ZVON **** (Česká republika - MARIÁNSKÉ LÁZNĚ)Spa Hotel PALACE ZVON **** (Česká republika - MARIÁNSKÉ LÁZNĚ)Spa Hotel PALACE ZVON **** (Česká republika - MARIÁNSKÉ LÁZNĚ)Spa Hotel PALACE ZVON **** (Česká republika - MARIÁNSKÉ LÁZNĚ)Spa Hotel PALACE ZVON **** (Česká republika - MARIÁNSKÉ LÁZNĚ)Spa Hotel PALACE ZVON **** (Česká republika - MARIÁNSKÉ LÁZNĚ)Spa Hotel PALACE ZVON **** (Česká republika - MARIÁNSKÉ LÁZNĚ)Spa Hotel PALACE ZVON **** (Česká republika - MARIÁNSKÉ LÁZNĚ)Spa Hotel PALACE ZVON **** (Česká republika - MARIÁNSKÉ LÁZNĚ)Spa Hotel PALACE ZVON **** (Česká republika - MARIÁNSKÉ LÁZNĚ)Spa Hotel PALACE ZVON **** (Česká republika - MARIÁNSKÉ LÁZNĚ)Spa Hotel PALACE ZVON **** (Česká republika - MARIÁNSKÉ LÁZNĚ)Spa Hotel PALACE ZVON **** (Česká republika - MARIÁNSKÉ LÁZNĚ)


Nalezeno: 0
Text:
Typ:
Země:
Destinace:
Lokalita:
Zájezd:
Odjezd:Kalendář odletu na dovolenou
Délka:
Doprava:
Strava: