Infolinka

Chorvatsko
tel: 568 840 463
skype:
tipatourchorvatsko
Ostatní země
tel: 222 246 063
skype:tipatourpraha

Zájezd (dovolená) OREA SPA HOTEL BOHEMIA ****

Země:Česká republika
Destinace:Západní Čechy
Lokalita:MARIÁNSKÉ LÁZNĚ
Typ zájezdu:Pobytové zájezdy
Délka zájezdu:3, 4, 5, 6, 8 dnů
Stravování:polopenze
Doprava:Vlastní
Cena od:1 500
 
výběr typu pokojů

Informace o destinaci

Vývoj nejzápadnější oblasti naší republiky ovlivňovalo už v minulosti přírodní bohatství. Nejprve zde byly dobývány různé rudy a nacházejí se zde také zásoby keramických surovin, zejména kaolinu. Největší význam však přinesly západním Čechám prameny minerálních vod, které umožnily vzniknout lázeňské oblasti s řadou významných lázeňských měst.
Světově proslulé lázeňské město Karlovy ... více infoVary leží na soutoku řek Teplá a Ohře a je charakteristické nejen množstvím kolonád a teplých léčivých pramenů a vřídel, ale i svými typickými produkty jako jsou žaludeční likér Becherovka, lázeňské oplatky, porcelán atd.
V okolí města se nachází množství rozhleden, vyhlídek a altánků, které zpříjemní procházky po přilehlých lesích. Každoročně také město ožívá Mezinárodním filmových festivalem.
Také další lázeňská města - Mariánské Lázně s oblíbenou Zpívající fontánou, menší a klidnější Konstantinovy L

Informace o zájezdu

Poloha:hotel je oblíbený díky své poloze v centru města, 300 m od kolonády, zpívající fontány a léčivých pramenů. Hoteloví hosté mají k dispozici přímo v hotelu komplexní relaxačně léčebné centrum s využitím přírodních léčivých pramenů.
Vybavení:restaurace Knížecí Dvůr, wellness centrum (koupele, masáže, zábaly, sauna). Hotelové parkoviště.
Koupání:přírodní koupaliště v Mariánských Lázních.
Cena zahrnuje:Ubytování:
Classic pokoje:
1 a 2-lůžkové pokoje (15-25 m2), hygienické zařízení, fén, LCD TV-SAT, telefon, WiFi internet, minibar, trezor, čajový a kávový set s rychlovarnou konvicí, župany k dispozici.
De Luxe pokoje:
2-lůžkové pokoje, velikost pokoje (20 - 25 m2), hygienické zařízení, fén, LCD TV, SAT, telefon, WiFi internet, pokoj s výhledem na lázeňské centrum Mariánských Lázní, minibar, trezor, čajový a kávový set s rychlovarnou konvicí, župany a pantofle k dispozici.
Suite pokoje:
prostorné 2-lůžkové pokoje s oddělenou ložnicí a obývacím pokojem, možnost 1 přistýlky, velikost pokoje 35 - 40 m2, hygienické zařízení, fén, LCD TV, SAT, telefon, trezor, minibar, WiFi internet, balkon s výhledem na kolonádu, kávovar Espresso + čajový a kávový set s rychlovarnou konvicí, župan a pantofle k dispozici.
Stravování:
snídaně nebo polopenze - dle zvoleného typu pobytu (snídaně formou švédského stolu).
Další služby dle zvoleného typu pobytu/balíčku.
Popis ubytování a programu zájezdu:Rekreační pobyt: 2x/3x/4x/5x/6x/7x ubytování SE SNÍDANÍ, volný vstup do sauny. Bez procedur.
Wellness pobyt RELAX:
3x ubytování s POLOPENZÍ, dárek na uvítanou, 1 x odpolední zákusek, 1x bylinná koupel, 1x aromamasáž částečná, 1x parafínové rukavičky. Bonus: 10% sleva na další dokoupené procedury.
Wellness pobyt RENERGY:
4x ubytování s POLOPENZÍ, dárek na uvítanou, 1x láhev sektu nebo vína k večeři, 1x lavatherm, 1x aromamasáž částečná, 1x parafínové rukavičky, 1x perličková koupel. Bonus: 10% sleva na další dokoupené procedury.
Wellness pobyt LUX WELLNESS:
5x ubytování s POLOPENZÍ (vč. 1 slavnostní večeře při svíčkách - 3-chodové Gourmet menu), dárek na uvítanou, 1x láhev sektu nebo vína k večeři,1x klasická masáž čátečná, 1x perličková koupel, 1x suchá CO2 obálka, 1x lavatherm, 1x parafínové rukavičky. Bonus: 10% sleva na další dokoupené procedury.
Léčebný pobyt s polopenzí:
7x ubytování, 7x polopenze, konzultace s lékařem, 15 léčebných procedur za týden (5x velká procedura a 10x malá procedura).
Doprava:vlastní.
Speciální nabídka:Zapůjčení županu (pro dospělé osoby) ZDARMA.
Volný vstup do sauny.
WiFi internet ZDARMA.
Poznámka:Možnost dokoupení cestovního pojištění.
Děti do 17,99 let nemají v pobytech zahrnuty procedury.
Minimální délka pobytu rekreačního pobytu:
2 noci.
Možný pobyt se psy (600 Kč/noc).

Výběr ubytovací kapacity OREA SPA HOTEL BOHEMIA ****

Obsazenost Délka
pobytu
Stravování Doprava Popis pokoje Cena od
1+0 3,4,5,6,8 polopenze Vlastní CLASSIC pokoj 2600 Kč Vybrat
2+0 3,4,5,6,8 polopenze Vlastní DE LUXE pokoj 2140 Kč Vybrat
2+0 3,4,5,6,8 polopenze Vlastní CLASSIC pokoj 1500 Kč Vybrat
2+0 3,4,5,6,8 polopenze Vlastní SUITE pokoj 2770 Kč Vybrat
2+1 3,4,5,6,8 polopenze Vlastní SUITE pokoj 2770 Kč Vybrat


Soubory ke stažení

Spa hotel BOHEMIA

Fotogalerie

OREA SPA HOTEL BOHEMIA **** (Česká republika - MARIÁNSKÉ LÁZNĚ)OREA SPA HOTEL BOHEMIA **** (Česká republika - MARIÁNSKÉ LÁZNĚ)OREA SPA HOTEL BOHEMIA **** (Česká republika - MARIÁNSKÉ LÁZNĚ)OREA SPA HOTEL BOHEMIA **** (Česká republika - MARIÁNSKÉ LÁZNĚ)OREA SPA HOTEL BOHEMIA **** (Česká republika - MARIÁNSKÉ LÁZNĚ)OREA SPA HOTEL BOHEMIA **** (Česká republika - MARIÁNSKÉ LÁZNĚ)OREA SPA HOTEL BOHEMIA **** (Česká republika - MARIÁNSKÉ LÁZNĚ)OREA SPA HOTEL BOHEMIA **** (Česká republika - MARIÁNSKÉ LÁZNĚ)OREA SPA HOTEL BOHEMIA **** (Česká republika - MARIÁNSKÉ LÁZNĚ)OREA SPA HOTEL BOHEMIA **** (Česká republika - MARIÁNSKÉ LÁZNĚ)OREA SPA HOTEL BOHEMIA **** (Česká republika - MARIÁNSKÉ LÁZNĚ)OREA SPA HOTEL BOHEMIA **** (Česká republika - MARIÁNSKÉ LÁZNĚ)


Nalezeno: 0
Text:
Typ:
Země:
Destinace:
Lokalita:
Zájezd:
Odjezd:Kalendář odletu na dovolenou
Délka:
Doprava:
Strava:

Souhlasíte se zpracováním osobních údajů v souladu s nařízením Evropské unie o nakládání s osobními údaji (GDPR)? Více o zpracování osobních údajů.