Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu. Více informací Rozumím

Infolinka

Chorvatsko
tel: 568 840 463
skype:
tipatourchorvatsko
Ostatní země
tel: 224 236 599
skype:tipatourpraha

Zájezd (dovolená) OREA Spa hotel CRISTAL ****

Země:Česká republika
Destinace:Západní Čechy
Lokalita:MARIÁNSKÉ LÁZNĚ
Typ zájezdu:Pobytové zájezdy
Délka zájezdu:3, 4, 5, 6, 7, 8 dnů
Stravování:polopenze
Doprava:Vlastní
Cena od:2 260
 
výběr typu pokojů

Informace o destinaci

Vývoj nejzápadnější oblasti naší republiky ovlivňovalo už v minulosti přírodní bohatství. Nejprve zde byly dobývány různé rudy a nacházejí se zde také zásoby keramických surovin, zejména kaolinu. Největší význam však přinesly západním Čechám prameny minerálních vod, které umožnily vzniknout lázeňské oblasti s řadou významných lázeňských měst.
Světově proslulé lázeňské město Karlovy ... více infoVary leží na soutoku řek Teplá a Ohře a je charakteristické nejen množstvím kolonád a teplých léčivých pramenů a vřídel, ale i svými typickými produkty jako jsou žaludeční likér Becherovka, lázeňské oplatky, porcelán atd.
V okolí města se nachází množství rozhleden, vyhlídek a altánků, které zpříjemní procházky po přilehlých lesích. Každoročně také město ožívá Mezinárodním filmových festivalem.
Také další lázeňská města - Mariánské Lázně s oblíbenou Zpívající fontánou, menší a klidnější Konstantinovy L

Informace o zájezdu

Poloha:hotel se nachází v centru Mariánských Lázní, nedaleko od hlavní kolonády se Zpívající fontánou. Hotel má 2 vlastní minerální prameny Edward VII a Augustin přímo v hotelu, které hostům hotelu slouží k pitným kúrám a minerálním koupelím.
Vybavení:restaurace, kavárna, 2 vlastní minerální prameny, wellness centrum (bazén s protiproudem a masážním vodopádem, whirlpool, finská sauna a infrasauna). Hotelové parkoviště.
Koupání:krytý hotelový bazén.
Přírodní koupaliště v Mariánských lázních.
Cena zahrnuje:Ubytování:
Superior pokoje:
1 a 2-lůžkové pokoje, možnost přistýlky pro děti, hygienické zařízení, fén, LCD TV-SAT, telefon, minibar, trezor, klimatizace, WiFi internet. Některé pokoje s balkonem.
Stravování:
snídaně nebo polopenze - dle zvoleného typu pobytu (snídaně a večeře formou švédského stolu).
Další služby dle zvoleného typu pobytu.
Popis ubytování a programu zájezdu:Rekreační pobyt: 2x, 3x, 4x, 5x 6x nebo 7x ubytování se snídaní. Bez procedur.
Wellness pobyt RELAX:
2x ubytování, 2x polopenze, 1x částečná klasická masáž (20 min), 1x minerální koupel (15 min).
Wellness pobyt ANTISTRESS:
3x ubytování, 3x polopenze, 1x aromamasáž (20 min), 1x minerální koupel (15 min), 1x parafínový zábal rukou, 1x oxygenoterapie (20 min).
Wellness pobyt TOP WELLNESS:
5x ubytování, 5x polopenze (z toho 4x večeře a 1x slavnostní 3chodový oběd), 1x láhev sektu a jahody v čokoládě na pokoji, 2x minerální koupel (15 min), 1x masáž lávovými kameny (60 min), 2x kombinace plynové obálky a oxygenoterapie (30 min), 1x reflexní masáž plosky nohou (40 min), 2x lymfatická drenáž PNEUVEN (20 min), 1x parafinový zábal rukou (15 min).
Léčebný pobyt RELAX:
6x ubytování, 6x polopenze, vstupní lékařská prohlídka, 12 léčebných procedur dle předpisu lékaře, výstupní lékařská konzultace.
Léčebný pobyt LIGHT:
7x ubytování, 7x polopenze, lékařská vstupní prohlídka, 18 léčebných procedur dle předpisu lékaře, výstupní lékařská konzultace vč. závěrečné zprávy.
Báječné prázdniny s dětmi/Báječný víkend s dětmi: 3x ubytování, 3x polopenze, 1x překvapení pro děti při příjezdu na pokoji, 1x káva a zákusek pro dospělé, 1x palačinky s ovocem a šlehačkou pro děti, vstup do hotelového bazénu 9:00-11:30 a 12:30-20:30 hod.
Balzám pro tělo i duši:
5x ubytování, 5x polopenze, 1x uvítací drink, 1x káva se zákuskem, 1x láhev vína na pokoj, 1x perličková koupel s bylinkami, 1x částečný voskový zábal s ajurvédskými bylinami, 1x částečná klasická masáž, 1x plynová obálka, 1x infrasauna.
Doprava:vlastní.
Speciální nabídka:Vstup do wellness centra s bazénem ZDARMA.
Zapůjčení županu (pro dospělé osoby) ZDARMA.
WiFi internet ZDARMA.
Poznámka:Možnost dokoupení cestovního pojištění.
Mminimální délka pobytu rekreačního pobytu:
2 noci.
Děti do 11,99 let nemají v pobytech zahrnuty procedury.
Parkování u hotelu za poplatek 350 Kč/noc.
Možný pobyt se psy za poplatek 600 Kč/noc.
Místní poplatek (lázeňská taxa) 21 Kč/den, se platí na místě.

Výběr ubytovací kapacity OREA Spa hotel CRISTAL ****

Obsazenost Délka
pobytu
Stravování Doprava Popis pokoje Cena od
1+0 3,4,5,6,7,8 polopenze Vlastní SUPERIOR pokoj 3230 Kč Vybrat
2+0 3,4,5,6,7,8 polopenze Vlastní SUPERIOR pokoj 2260 Kč Vybrat
2+1 3,4,5,6,7,8 polopenze Vlastní SUPERIOR pokoj 2260 Kč Vybrat


Soubory ke stažení

Spa hotel Cristal

Fotogalerie

OREA Spa hotel CRISTAL **** (Česká republika - MARIÁNSKÉ LÁZNĚ)OREA Spa hotel CRISTAL **** (Česká republika - MARIÁNSKÉ LÁZNĚ)OREA Spa hotel CRISTAL **** (Česká republika - MARIÁNSKÉ LÁZNĚ)OREA Spa hotel CRISTAL **** (Česká republika - MARIÁNSKÉ LÁZNĚ)OREA Spa hotel CRISTAL **** (Česká republika - MARIÁNSKÉ LÁZNĚ)OREA Spa hotel CRISTAL **** (Česká republika - MARIÁNSKÉ LÁZNĚ)OREA Spa hotel CRISTAL **** (Česká republika - MARIÁNSKÉ LÁZNĚ)OREA Spa hotel CRISTAL **** (Česká republika - MARIÁNSKÉ LÁZNĚ)OREA Spa hotel CRISTAL **** (Česká republika - MARIÁNSKÉ LÁZNĚ)OREA Spa hotel CRISTAL **** (Česká republika - MARIÁNSKÉ LÁZNĚ)OREA Spa hotel CRISTAL **** (Česká republika - MARIÁNSKÉ LÁZNĚ)OREA Spa hotel CRISTAL **** (Česká republika - MARIÁNSKÉ LÁZNĚ)


Nalezeno: 0
Text:
Typ:
Země:
Destinace:
Lokalita:
Zájezd:
Odjezd:Kalendář odletu na dovolenou
Délka:
Doprava:
Strava: