Infolinka

Chorvatsko
tel: 568 840 463
skype:
tipatourchorvatsko
Ostatní země
tel: 222 246 063
skype:tipatourpraha

Zájezd (dovolená) OREA Spa hotel CRISTAL ****

Země:Česká republika
Destinace:Západní Čechy
Lokalita:MARIÁNSKÉ LÁZNĚ
Typ zájezdu:Pobytové zájezdy
Délka zájezdu:4, 8 dnů
Stravování:polopenze
Doprava:Vlastní
Cena od:6 790
 
výběr typu pokojů

Informace o destinaci

Vývoj nejzápadnější oblasti naší republiky ovlivňovalo už v minulosti přírodní bohatství. Nejprve zde byly dobývány různé rudy a nacházejí se zde také zásoby keramických surovin, zejména kaolinu. Největší význam však přinesly západním Čechám prameny minerálních vod, které umožnily vzniknout lázeňské oblasti s řadou významných lázeňských měst.
Světově proslulé lázeňské město Karlovy ... více infoVary leží na soutoku řek Teplá a Ohře a je charakteristické nejen množstvím kolonád a teplých léčivých pramenů a vřídel, ale i svými typickými produkty jako jsou žaludeční likér Becherovka, lázeňské oplatky, porcelán atd.
V okolí města se nachází množství rozhleden, vyhlídek a altánků, které zpříjemní procházky po přilehlých lesích. Každoročně také město ožívá Mezinárodním filmových festivalem.
Také další lázeňská města - Mariánské Lázně s oblíbenou Zpívající fontánou, menší a klidnější Konstantinovy L

Informace o zájezdu

Poloha:hotel se nachází v centru Mariánských Lázní, nedaleko od hlavní kolonády se Zpívající fontánou. Hotel má 2 vlastní minerální prameny Edward VII a Augustin přímo v hotelu, které hostům hotelu slouží k pitným kúrám a minerálním koupelím.
Vybavení:restaurace, kavárna, 2 vlastní minerální prameny, wellness centrum (bazén s protiproudem a masážním vodopádem, whirlpool, finská sauna a infrasauna). Hotelové parkoviště.
Koupání:krytý hotelový bazén.
Přírodní koupaliště v Mariánských lázních.
Cena zahrnuje:Ubytování:
Classic pokoje:
1, 2, a 3-lůžkové pokoje, možnost přistýlky pro děti, hygienické zařízení, fén, LCD TV-SAT, telefon, minibar, trezor, klimatizace, WiFi internet. Některé pokoje s balkonem.
Suite pokoje:
prostorné 2-lůžkové pokoje s oddělenou ložnicí a obývacím pokojem, možnost 1 přistýlky, velikost pokoje 44 m2, hygienické zařízení, fén, LCD TV, SAT, telefon, trezor, lednička, WiFi internet, , kávovar Espresso + čajový a kávový set s rychlovarnou konvicí.
Stravování:
snídaně nebo polopenze - dle zvoleného typu pobytu (snídaně a večeře formou švédského stolu).
Další služby dle zvoleného typu pobytu.
Popis ubytování a programu zájezdu:Wellness pobyt RELAX: 3x ubytování s POLOPENZÍ, dárek na uvítanou, 1 x odpolední zákusek, 1x aromamasáž částečná, 1x suchá uhličitá koupel CO2, 1x perličková koupel. Bonus: 10% sleva na další dokoupené procedury.
Wellness pobyt RENERGY:
4x ubytování s POLOPENZÍ, dárek na uvítanou, 1x láhev sektu nebo vína k večeři, 1x lavatherm, 1x aromamasáž částečná, 1x parafínové rukavičky, 1x perličková koupel. Bonus: 10% sleva na další dokoupené procedury.
Wellness pobyt LUX WELLNESS:
5x ubytování s POLOPENZÍ (vč. 1 slavnostní večeře při svíčkách - 3-chodové Gourmet menu), dárek na uvítanou, 1x láhev sektu nebo vína k večeři, 1x aromamasáž částečná, 1x koupel minerální, 1x oxygenoterapie, 1x lavatherm, 1x parafínový zábal rukou. Bonus: 10% sleva na další dokoupené procedury.
Léčebný pobyt s polopenzí:
7x ubytování, 7x polopenze, konzultace s lékařem, 15 léčebných procedur za týden (5x velká procedura a 10x malá procedura).
Doprava:vlastní.
Speciální nabídka:Pitná kúra přímo v hotelu - 2 minerální prameny.
Volný vstup do hotelového relax centra ZDARMA.
Zapůjčení wellness setu pro dospělé osoby (župan, pantofle, ručník a prostěradlo).
Zapůjčení holí na Nordic walking.
WiFi internet ZDARMA.
Poznámka:Možnost dokoupení cestovního pojištění.
Mminimální délka pobytu 2 noci.
Děti do 17,99 let nemají v pobytech zahrnuty procedury.
Parkování v podzemních garážích hotelu za poplatek 350 Kč/noc.
NENÍ MOŽNÝ POBYT SE PSY
Místní poplatek (lázeňská taxa) 50 Kč/den, se platí na místě.

Výběr ubytovací kapacity OREA Spa hotel CRISTAL ****

Obsazenost Délka
pobytu
Stravování Doprava Popis pokoje Cena od
1+0 4 polopenze Vlastní CLASSIC pokoj 6830 Kč Vybrat
2+1 4,8 polopenze Vlastní SUITE 6790 Kč Vybrat


Soubory ke stažení

Spa hotel Cristal

Fotogalerie

OREA Spa hotel CRISTAL **** (Česká republika - MARIÁNSKÉ LÁZNĚ)OREA Spa hotel CRISTAL **** (Česká republika - MARIÁNSKÉ LÁZNĚ)OREA Spa hotel CRISTAL **** (Česká republika - MARIÁNSKÉ LÁZNĚ)OREA Spa hotel CRISTAL **** (Česká republika - MARIÁNSKÉ LÁZNĚ)OREA Spa hotel CRISTAL **** (Česká republika - MARIÁNSKÉ LÁZNĚ)OREA Spa hotel CRISTAL **** (Česká republika - MARIÁNSKÉ LÁZNĚ)OREA Spa hotel CRISTAL **** (Česká republika - MARIÁNSKÉ LÁZNĚ)OREA Spa hotel CRISTAL **** (Česká republika - MARIÁNSKÉ LÁZNĚ)OREA Spa hotel CRISTAL **** (Česká republika - MARIÁNSKÉ LÁZNĚ)OREA Spa hotel CRISTAL **** (Česká republika - MARIÁNSKÉ LÁZNĚ)OREA Spa hotel CRISTAL **** (Česká republika - MARIÁNSKÉ LÁZNĚ)OREA Spa hotel CRISTAL **** (Česká republika - MARIÁNSKÉ LÁZNĚ)


Nalezeno: 0
Text:
Typ:
Země:
Destinace:
Lokalita:
Zájezd:
Odjezd:Kalendář odletu na dovolenou
Délka:
Doprava:
Strava:

Souhlasíte se zpracováním osobních údajů v souladu s nařízením Evropské unie o nakládání s osobními údaji (GDPR)? Více o zpracování osobních údajů.