Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu. Více informací Rozumím

Infolinka

Chorvatsko
tel: 568 840 463
skype:
tipatourchorvatsko
Ostatní země
tel: 224 236 599
skype:tipatourpraha

Zájezd (dovolená) SPA HOTEL DVOŘÁK ****

Země:Česká republika
Destinace:Západní Čechy
Lokalita:KARLOVY VARY
Typ zájezdu:Pobytové zájezdy
Délka zájezdu:3, 4, 6, 7, 8 dnů
Stravování:snídaně
Doprava:Vlastní
Cena od:2 320
 
výběr typu pokojů

Informace o destinaci

Vývoj nejzápadnější oblasti naší republiky ovlivňovalo už v minulosti přírodní bohatství. Nejprve zde byly dobývány různé rudy a nacházejí se zde také zásoby keramických surovin, zejména kaolinu. Největší význam však přinesly západním Čechám prameny minerálních vod, které umožnily vzniknout lázeňské oblasti s řadou významných lázeňských měst.
Světově proslulé lázeňské město Karlovy ... více infoVary leží na soutoku řek Teplá a Ohře a je charakteristické nejen množstvím kolonád a teplých léčivých pramenů a vřídel, ale i svými typickými produkty jako jsou žaludeční likér Becherovka, lázeňské oplatky, porcelán atd.
V okolí města se nachází množství rozhleden, vyhlídek a altánků, které zpříjemní procházky po přilehlých lesích. Každoročně také město ožívá Mezinárodním filmových festivalem.
Také další lázeňská města - Mariánské Lázně s oblíbenou Zpívající fontánou, menší a klidnější Konstantinovy L

Informace o zájezdu

Poloha:hotel má výbornou polohu v srdci města, přímo u řeky Teplé jen pár kroků od lázeňských kolonád, Vřídla a minerálních pramenů.
Vybavení:restaurace, bar a kavárna, výtah, wellness centrum (krytý bazén, sauna, parní lázeň, malé fitness), masáže, koupele, zábaly, vnitřní dětská herna. Parkování u hotelu za poplatek.
Koupání:hotelový bazén.
Cena zahrnuje:Ubytování: 1 a 2-lůžkové pokoje, některé pokoje s možností až 2 přistýlek pro děti, hygienické zařízení, TV-SAT, čajový set, minibar, telefon, WiFi internet, trezor, klimatizace, župany a pantofle k dispozici.
Stravování:
snídaně (na místě lze přikoupit další stravování).
Další služby dle zvoleného typu pobytu.
Popis ubytování a programu zájezdu:Ozdravný pobyt pro posílení imunity: 2x/3x/5x/7x ubytování se SNÍDANÍ, 1x Thajská masáž s aromatickými oleji, 1x intenzivní revitalizační léčebná koupel se světelnou aromaterapií, 1x Hydro-Jet masáž (15 min), vstup do hotelového wellness s bazénem.
Ozdravný pobyt pro posílení dýchacích cest:
2x/3x/5x/7x ubytování se SNÍDANÍ, 1x inhalace kyslíku, 2x inhalace s minerální vodou, 1x antistresová léčebná koupel se světelnou aromaterapií, vstup do hotelového wellness s bazénem.
Rodinný wellness pobyt s programem pro děti:
2x/3x/5x/7x ubytování se SNÍDANÍ, každodenní pestrý animační program pro děti v Dětském klubu, vnitřní dětská herna, vstup do hotelového wellness s bazénem.
Dovolená s přispěním státu:
Ozdravný pobyt pro posílení imunity - 6x ubytování se SNÍDANÍ, 1x Klasická masáž částečná (20 min), 1x vířivá individuální koupel celková (20 min), 1x perličková koupel (20 min), 1x parafínový zábal na ruce (20 min) 1x inhalace kyslíku (50 min), neomezený vstup do hotelového wellness. Čerpat příspěvek ve výši 4.000 Kč ve formě poukazu mohou osoby starší 18 let s trvalým pobytem na území ČR, které jsou účastníky veřejného zdravotního pojištění v ČR.
Dovolená s přispěním státu:
Ozdravný pobyt pro posílení dýchacích cest - 6x ubytování se SNÍDANÍ, 2x Inhalace kyslíku (50 min), 2x inhalace s přírodní léčivou vodou (10 min), 1x vířivá individuální koupel celková (20 min), neomezený vstup do hotelového wellness. Čerpat příspěvek ve výši 4.000 Kč ve formě poukazu mohou osoby starší 18 let s trvalým pobytem na území ČR, které jsou účastníky veřejného zdravotního pojištění v ČR.
Doprava:vlastní.
Speciální nabídka:V souvislosti s omezením šíření COVID19 hotel zajišťuje:
Kotrolní měření teploty při příjezdu (na vyžádání i v průběhu pobytu). Bezplatné zajištění roušek na vyžádání. Bezplatné praní bavlněných roušek včetě žehlení na vyžádání. Denní dezinfekce všech veřejných prostor včetně zajištění dezinfekce pro klienty.
Dítě do 6,99 let na přistýlce ZDARMA.
Vstup do hotelového wellness (sauna, pára, krytý bazén a malé fitness) ZDARMA.
Zapůjčení županu pro dospělé osoby ZDARMA.
Pitná kúra z karlovarských pramenů (nejbližší kolonáda 250 m od hotelu).
WiFi internet ZDARMA.
Odpolední svačinka.
Sportovně rehabilitační aktivity (aqua aerobic, jóga, pilates, step aerobic…).
Zábavná cvičení a hry pro děti a rodiče v hotelovém bazénu.
Pestrý animační program pro děti v Dětském Klubu vč. dětské herny.
Zapůjčení holí pro Nordic walking vč. doporučených tras.
30% sleva na dokoupené procedury. 10% sleva na masáže a kosmetický salón.
Poznámka:Možnost dokoupení cestovního pojištění.
Možný pobyt se psy - malá rasa, poplatek 500 Kč/noc.
Místní poplatek (lázeňská taxa) 21 Kč/den, se platí na místě.
Parkování na hotelovém parkovišti (dle kapacitních možností) za poplatek 400 Kč/den.
Na místě lze přikoupit večeře.

Výběr ubytovací kapacity SPA HOTEL DVOŘÁK ****

Obsazenost Délka
pobytu
Stravování Doprava Popis pokoje Cena od
1+0 3,4,6,7,8 snídaně Vlastní pokoj 3350 Kč Vybrat
2+0 3,4,6,7,8 snídaně Vlastní pokoj 2320 Kč Vybrat
2+1 3,4,6,7,8 snídaně Vlastní pokoj 2320 Kč Vybrat
2+2 3,4,6,7,8 snídaně Vlastní pokoj 2320 Kč Vybrat


Soubory ke stažení

Spa Hotel Dvořák

Fotogalerie

SPA HOTEL DVOŘÁK **** (Česká republika - KARLOVY VARY)SPA HOTEL DVOŘÁK **** (Česká republika - KARLOVY VARY)SPA HOTEL DVOŘÁK **** (Česká republika - KARLOVY VARY)SPA HOTEL DVOŘÁK **** (Česká republika - KARLOVY VARY)SPA HOTEL DVOŘÁK **** (Česká republika - KARLOVY VARY)SPA HOTEL DVOŘÁK **** (Česká republika - KARLOVY VARY)SPA HOTEL DVOŘÁK **** (Česká republika - KARLOVY VARY)SPA HOTEL DVOŘÁK **** (Česká republika - KARLOVY VARY)SPA HOTEL DVOŘÁK **** (Česká republika - KARLOVY VARY)SPA HOTEL DVOŘÁK **** (Česká republika - KARLOVY VARY)SPA HOTEL DVOŘÁK **** (Česká republika - KARLOVY VARY)SPA HOTEL DVOŘÁK **** (Česká republika - KARLOVY VARY)SPA HOTEL DVOŘÁK **** (Česká republika - KARLOVY VARY)SPA HOTEL DVOŘÁK **** (Česká republika - KARLOVY VARY)SPA HOTEL DVOŘÁK **** (Česká republika - KARLOVY VARY)SPA HOTEL DVOŘÁK **** (Česká republika - KARLOVY VARY)SPA HOTEL DVOŘÁK **** (Česká republika - KARLOVY VARY)SPA HOTEL DVOŘÁK **** (Česká republika - KARLOVY VARY)SPA HOTEL DVOŘÁK **** (Česká republika - KARLOVY VARY)SPA HOTEL DVOŘÁK **** (Česká republika - KARLOVY VARY)SPA HOTEL DVOŘÁK **** (Česká republika - KARLOVY VARY)


Nalezeno: 0
Text:
Typ:
Země:
Destinace:
Lokalita:
Zájezd:
Odjezd:Kalendář odletu na dovolenou
Délka:
Doprava:
Strava: