Infolinka

Chorvatsko
tel: 568 840 463
skype:
tipatourchorvatsko
Ostatní země
tel: 222 246 063
skype:tipatourpraha

Zájezd (dovolená) SPA HOTEL DVOŘÁK ****

Země:Česká republika
Destinace:Západní Čechy
Lokalita:KARLOVY VARY
Typ zájezdu:Pobytové zájezdy
Délka zájezdu:3, 4, 6, 8 dnů
Stravování:snídaně
Doprava:Vlastní
Cena od:3 870
 
výběr typu pokojů

Informace o destinaci

Vývoj nejzápadnější oblasti naší republiky ovlivňovalo už v minulosti přírodní bohatství. Nejprve zde byly dobývány různé rudy a nacházejí se zde také zásoby keramických surovin, zejména kaolinu. Největší význam však přinesly západním Čechám prameny minerálních vod, které umožnily vzniknout lázeňské oblasti s řadou významných lázeňských měst.
Světově proslulé lázeňské město Karlovy ... více infoVary leží na soutoku řek Teplá a Ohře a je charakteristické nejen množstvím kolonád a teplých léčivých pramenů a vřídel, ale i svými typickými produkty jako jsou žaludeční likér Becherovka, lázeňské oplatky, porcelán atd.
V okolí města se nachází množství rozhleden, vyhlídek a altánků, které zpříjemní procházky po přilehlých lesích. Každoročně také město ožívá Mezinárodním filmových festivalem.
Také další lázeňská města - Mariánské Lázně s oblíbenou Zpívající fontánou, menší a klidnější Konstantinovy L

Informace o zájezdu

Poloha:hotel má výbornou polohu v srdci města, přímo u řeky Teplé jen pár kroků od lázeňských kolonád, Vřídla a minerálních pramenů.
Vybavení:restaurace, bar a kavárna, výtah, wellness centrum (krytý bazén, sauna, parní lázeň, malé fitness), masáže, koupele, zábaly, vnitřní dětská herna. Parkování u hotelu za poplatek.
Koupání:hotelový bazén.
Cena zahrnuje:Ubytování: 1 a 2-lůžkové pokoje, některé pokoje s možností až 2 přistýlek pro děti, hygienické zařízení, TV-SAT, čajový set, minibar, telefon, WiFi internet, trezor, klimatizace, župany a pantofle k dispozici.
Stravování:
snídaně nebo polopenze (dle zvoleného typu pobytu).
Další služby dle zvoleného typu pobytu.
Popis ubytování a programu zájezdu:Ozdravný pobyt pro posílení imunity: 2x/3x/5x/7x ubytování se SNÍDANÍ, 1x Thajská masáž s aromatickými oleji (15 min), 1x intenzivní revitalizační léčebná koupel se světelnou aromaterapií (20 min),1x Hydro-Jet masáž (15 min), neomezený vstup do hotelového wellness.
Ozdravný pobyt pro posílení dýchacích cest:
2x/3x/5x/7x ubytování se SNÍDANÍ, 1x inhalace kyslíku (30 min), 1x inhalace s minerální vodou (10 min), 1x uklidňující léčebná koupel se světelnou aromaterapií (20 min), neomezený vstup do hotelového wellness.
Antistresový balíček:
2x/3x ubytování s POLOPENZÍ, 1x Thajská masáž s aromatickými oleji (15 min), 1x antistresový koupel se světelnou aromaterapií (20 min), 1x parafínový zábal na ruce (20 min), neomezený vstup do hotelového wellness.
Detoxikační balíček:
2x/3x ubytování s POLOPENZÍ, 1x Thajská masáž s aromatickými oleji (15 min), 1x detoxikační koupel s mořskou solí (20 min), 1x hydro-jet (15 min), čerstvé smoothie detoxikační koktejly při snídani, neomezený vstup do hotelového wellness.
Karlovarský pobyt s relaxačními koupelemi:
2x/3x ubytování s POLOPENZÍ, 1x koupel s karlovarskou solí (20 minut), 1x bylinná koupel (20 minut), 1x intenzivní lymfatická koupel se světelnou terapií (20 minut), neomezený vstup do hotelového wellness.
Doprava:vlastní.
Speciální nabídka:Vstup do hotelového wellness (sauna, pára, krytý bazén a malé fitness) ZDARMA.
Zapůjčení županu pro dospělé osoby ZDARMA.
WiFi internet ZDARMA.
Pitná kúra z karlovarských pramenů (nejbližší kolonáda 250 m od hotelu).
Zapůjčení holí pro Nordic walking vč. doporučených tras.
Poznámka:Možnost dokoupení cestovního pojištění.
Možný pobyt se psy - malá rasa, poplatek 500 Kč/noc.
Místní poplatek (lázeňská taxa), který se hradí na místě 50 Kč/os/den.
Parkování na hotelovém parkovišti (dle kapacitních možností) za poplatek 520 Kč/den.

Výběr ubytovací kapacity SPA HOTEL DVOŘÁK ****

Obsazenost Délka
pobytu
Stravování Doprava Popis pokoje Cena od
1+0 3,4,6,8 snídaně Vlastní pokoj 5940 Kč Vybrat
2+0 3,4,6,8 snídaně Vlastní pokoj 3870 Kč Vybrat
2+1 3,4,6,8 snídaně Vlastní pokoj 3870 Kč Vybrat
2+2 3,4,6,8 snídaně Vlastní pokoj 3870 Kč Vybrat


Soubory ke stažení

Spa Hotel Dvořák

Fotogalerie

SPA HOTEL DVOŘÁK **** (Česká republika - KARLOVY VARY)SPA HOTEL DVOŘÁK **** (Česká republika - KARLOVY VARY)SPA HOTEL DVOŘÁK **** (Česká republika - KARLOVY VARY)SPA HOTEL DVOŘÁK **** (Česká republika - KARLOVY VARY)SPA HOTEL DVOŘÁK **** (Česká republika - KARLOVY VARY)SPA HOTEL DVOŘÁK **** (Česká republika - KARLOVY VARY)SPA HOTEL DVOŘÁK **** (Česká republika - KARLOVY VARY)SPA HOTEL DVOŘÁK **** (Česká republika - KARLOVY VARY)SPA HOTEL DVOŘÁK **** (Česká republika - KARLOVY VARY)SPA HOTEL DVOŘÁK **** (Česká republika - KARLOVY VARY)SPA HOTEL DVOŘÁK **** (Česká republika - KARLOVY VARY)SPA HOTEL DVOŘÁK **** (Česká republika - KARLOVY VARY)SPA HOTEL DVOŘÁK **** (Česká republika - KARLOVY VARY)SPA HOTEL DVOŘÁK **** (Česká republika - KARLOVY VARY)SPA HOTEL DVOŘÁK **** (Česká republika - KARLOVY VARY)SPA HOTEL DVOŘÁK **** (Česká republika - KARLOVY VARY)SPA HOTEL DVOŘÁK **** (Česká republika - KARLOVY VARY)SPA HOTEL DVOŘÁK **** (Česká republika - KARLOVY VARY)SPA HOTEL DVOŘÁK **** (Česká republika - KARLOVY VARY)SPA HOTEL DVOŘÁK **** (Česká republika - KARLOVY VARY)SPA HOTEL DVOŘÁK **** (Česká republika - KARLOVY VARY)


Nalezeno: 0
Text:
Typ:
Země:
Destinace:
Lokalita:
Zájezd:
Odjezd:Kalendář odletu na dovolenou
Délka:
Doprava:
Strava:

Souhlasíte se zpracováním osobních údajů v souladu s nařízením Evropské unie o nakládání s osobními údaji (GDPR)? Více o zpracování osobních údajů.