Infolinka

Chorvatsko
tel: 568 840 463
skype:
tipatourchorvatsko
Ostatní země
tel: 222 246 063
skype:tipatourpraha

Zájezd (dovolená) HOTEL REZA ****

Země:Česká republika
Destinace:Západní Čechy
Lokalita:FRANTIŠKOVY LÁZNĚ
Typ zájezdu:Pobytové zájezdy
Délka zájezdu:4, 8 dnů
Stravování:polopenze
Doprava:Vlastní
Cena od:4 570
 
výběr typu pokojů

Informace o destinaci

Vývoj nejzápadnější oblasti naší republiky ovlivňovalo už v minulosti přírodní bohatství. Nejprve zde byly dobývány různé rudy a nacházejí se zde také zásoby keramických surovin, zejména kaolinu. Největší význam však přinesly západním Čechám prameny minerálních vod, které umožnily vzniknout lázeňské oblasti s řadou významných lázeňských měst.
Světově proslulé lázeňské město Karlovy ... více infoVary leží na soutoku řek Teplá a Ohře a je charakteristické nejen množstvím kolonád a teplých léčivých pramenů a vřídel, ale i svými typickými produkty jako jsou žaludeční likér Becherovka, lázeňské oplatky, porcelán atd.
V okolí města se nachází množství rozhleden, vyhlídek a altánků, které zpříjemní procházky po přilehlých lesích. Každoročně také město ožívá Mezinárodním filmových festivalem.
Také další lázeňská města - Mariánské Lázně s oblíbenou Zpívající fontánou, menší a klidnější Konstantinovy L

Informace o zájezdu

Poloha:hotel se nachází v centru světově proslulých Františkových Lázních, vzdálený cca 250 m od lázeňské promenády, s výhledem do městského parku. Františkovy Lázně jsou vyhledávány především pro své přírodní léčivé zdroje, které zde mají svou tradici při léčbě nemocí srdce a krevního oběhu, gynekologických onemocnění a poruch pohybového ústrojí.
Vybavení:restaurace, kavárna, letní terasa, balneocentrum (vodoléčba, masáže, zábaly, solná jeskyně, uhličitá terapie, inhalace, ultrazvuk, magnetoterapie,…), wellness centrum (vnitřní bazén, sauna), venkovní bazén, kadeřnictví, kosmetika, pedikúra, manikúra, úschovna kol, hlídané hotelové parkoviště za poplatek. Přímo v hotelu teče minerální pramen Erika.
Koupání:krytý hotelový bazén, venkovní vyhřívaný hotelový bazén.
Vodní svět Aquaforum - 900 m (3 vnitřní a 3 venkovní bazény s vodními atrakcemi, whirlpooly, tobogán, vodní skluzavky, vodní jeskyně, vzduchové masážní lavice a další atrakce).
Cena zahrnuje:Ubytování:
1 a 2-lůžkové pokoje Standard:
hygienické zařízení, fén, TV-SAT, trezor, telefon, chladnička, WiFi internet. Některé pokoje s balkonem.
2-lůžkové pokoje Superior:
hygienické zařízení, fén, TV-SAT, trezor, telefon, chladnička, WiFi internet.
Stravování:
polopenze.
Další služby dle zvoleného typu pobytu.
Popis ubytování a programu zájezdu:
Anti-Stress - wellness pobyt:
3x ubytování s polopenzí, 1x bylinná koupel, 1x masáž lávovými kameny, 1x masáž plosek nohou, 1x suchá uhličitá koupel, 1x kyslíková terapie, 1x sauna, 1x vstup do solné jeskyně, volný vstup do bazénu s protiproudem a vířivkou, volný vstup do venkovního vyhřívaného bazénu (v hlavní sezóně, dle počasí).
Balíček senior 55+:
7x ubytování s polopenzí + polední snack (polévka+salát), 1x poukázka na kávu a zákusek, 10 léčebných procedur dle konzultace s lékařem, 1x vstup do solné jeskyně, volný vstup do bazénu s protiproudem a vířivkou, volný vstup do venkovního vyhřívaného bazénu (v hlavní sezóně, dle počasí).
Klasický lázeňský pobyt:
7x ubytování s polopenzí, vstupní lékařská prohlídka, 3 procedury v pracovní dny (mimo svátky, den příjezdu a odjezdu), 1x vstup do solné jeskyně, volný vstup do bazénu s protiproudem a vířivkou, volný vstup do venkovního vyhřívaného bazénu (v hlavní sezóně, dle počasí).
Léčebná dovolená:
7x ubytování s polopenzí, vstupní lékařská prohlídka, 2 procedury v pracovní dny (mimo svátky, den příjezdu a odjezdu), 1x vstup do solné jeskyně, volný vstup do bazénu s protiproudem a vířivkou, volný vstup do venkovního vyhřívaného bazénu (v hlavní sezóně, dle počasí).
Doprava:vlastní.
Speciální nabídka:Využívání hotelového bazénu ZDARMA.
Využívání vyhřívaného venkovního bazénu (dle počasí) ZDARMA.
Zapůjčení županu po dobu pobytu ZDARMA.
WiFi internet ZDARMA.
Minerální pramen přímo v hotelu.
Poznámka:Možnost dokoupení cestovního pojištění.
Minimální délka pobytu 3 noci.
Místní poplatek (lázeňská taxa), který se hradí na místě: 50 Kč/os/den.
Možný pobyt se psy malé rasy za poplatek 200 Kč/noc.
Parkování:
15 parkovacích míst ve dvoře, nutno rezervovat předem, poplatek 75 Kč/noc.

Výběr ubytovací kapacity HOTEL REZA ****

Obsazenost Délka
pobytu
Stravování Doprava Popis pokoje Cena od
1+0 4,8 polopenze Vlastní pokoj Standard 5590 Kč Vybrat
2+0 4,8 polopenze Vlastní pokoj Standard s balkonem 5070 Kč Vybrat
2+0 4,8 polopenze Vlastní pokoj Standard 4570 Kč Vybrat
2+0 4,8 polopenze Vlastní pokoj Superior 5070 Kč Vybrat
2+0 4,8 polopenze Vlastní pokoj Standard Plus 4770 Kč Vybrat


Soubory ke stažení

Hotel Reza

Fotogalerie

HOTEL REZA **** (Česká republika - FRANTIŠKOVY LÁZNĚ)HOTEL REZA **** (Česká republika - FRANTIŠKOVY LÁZNĚ)HOTEL REZA **** (Česká republika - FRANTIŠKOVY LÁZNĚ)HOTEL REZA **** (Česká republika - FRANTIŠKOVY LÁZNĚ)HOTEL REZA **** (Česká republika - FRANTIŠKOVY LÁZNĚ)HOTEL REZA **** (Česká republika - FRANTIŠKOVY LÁZNĚ)HOTEL REZA **** (Česká republika - FRANTIŠKOVY LÁZNĚ)HOTEL REZA **** (Česká republika - FRANTIŠKOVY LÁZNĚ)HOTEL REZA **** (Česká republika - FRANTIŠKOVY LÁZNĚ)HOTEL REZA **** (Česká republika - FRANTIŠKOVY LÁZNĚ)HOTEL REZA **** (Česká republika - FRANTIŠKOVY LÁZNĚ)HOTEL REZA **** (Česká republika - FRANTIŠKOVY LÁZNĚ)HOTEL REZA **** (Česká republika - FRANTIŠKOVY LÁZNĚ)HOTEL REZA **** (Česká republika - FRANTIŠKOVY LÁZNĚ)HOTEL REZA **** (Česká republika - FRANTIŠKOVY LÁZNĚ)


Nalezeno: 0
Text:
Typ:
Země:
Destinace:
Lokalita:
Zájezd:
Odjezd:Kalendář odletu na dovolenou
Délka:
Doprava:
Strava:

Souhlasíte se zpracováním osobních údajů v souladu s nařízením Evropské unie o nakládání s osobními údaji (GDPR)? Více o zpracování osobních údajů.