Infolinka

Chorvatsko
tel: 568 840 463
skype:
tipatourchorvatsko
Ostatní země
tel: 222 246 063
skype:tipatourpraha

Zájezd (dovolená) HOTEL RIVIERA ***

Země:Česká republika
Destinace:Západní Čechy
Lokalita:DĚPOLTOVICE
Typ zájezdu:Pobytové zájezdy
Délka zájezdu:3, 4, 5, 6, 7, 8 dnů
Stravování:polopenze
Doprava:Vlastní
Cena od:2 820
 
výběr typu pokojů

Informace o destinaci

Vývoj nejzápadnější oblasti naší republiky ovlivňovalo už v minulosti přírodní bohatství. Nejprve zde byly dobývány různé rudy a nacházejí se zde také zásoby keramických surovin, zejména kaolinu. Největší význam však přinesly západním Čechám prameny minerálních vod, které umožnily vzniknout lázeňské oblasti s řadou významných lázeňských měst.
Světově proslulé lázeňské město Karlovy ... více infoVary leží na soutoku řek Teplá a Ohře a je charakteristické nejen množstvím kolonád a teplých léčivých pramenů a vřídel, ale i svými typickými produkty jako jsou žaludeční likér Becherovka, lázeňské oplatky, porcelán atd.
V okolí města se nachází množství rozhleden, vyhlídek a altánků, které zpříjemní procházky po přilehlých lesích. Každoročně také město ožívá Mezinárodním filmových festivalem.
Také další lázeňská města - Mariánské Lázně s oblíbenou Zpívající fontánou, menší a klidnější Konstantinovy L

Informace o zájezdu

Poloha:hotel leží v tichém a příjemném prostředí na břehu Děpoltovického rybníka, pouhých 7 km od Karlových Varů. Hotel je obklopen lesy a disponuje nádhernou zahradou. Hotel má zodpovědný přístup k životnímu prostředí (solární energie z fotovoltaické elektrárny, vlastní ekologická čistírna odpadních vod, používání ekologických chemických prostředků. Okolí hotelu nabízí množství turistických stezek a cyklotras. Za návštěvu určitě stojí město Boží dar, které se nachází přímo pod vrcholem hory Klínovec, hrad Loket, hrad a zámek Bečov, premonstrátský klášter v Teplé, nebo lanové centrum na nedalekém Plešivci.
Vybavení:restaurace se zimní zahradou, relaxcentrum s barem (krytý bazén s vířivkou a protiproudem, sauna a masáže), sluneční terasa, bowling, biliár, šipky, stolní kopaná, altánek s grilem, prostorná udržovaná zahrada, hotelová pláž. Parkování v areálu.
Koupání:krytý bazén 42 m2.
Děpoltovický rybník.
Cena zahrnuje:Ubytování:
2-lůžkové pokoje (některé prostornější s možností až 2 přistýlek (pevné lůžko), hygienické zařízení, minibar, fén, TV-SAT, WiFi internet. Pokoje s výhledem do zahrady nebo s balkonem a výhledem na jezero.
Stravování:
polopenze formou švédského stolu.
Doprava:vlastní.
Speciální nabídka:Využívání krytého bazénu ZDARMA.
Parkování ZDARMA.
WiFi internet ZDARMA.
Poznámka:Možnost dokoupení cestovního pojištění.
Možný pobyt se psy za poplatek 175 Kč/noc, nad 10 kg 250 Kč/noc. (Při příjezdu se vybírá v hotelové recepci vratná kauce ve výši 1000 Kč/pes, která bude při ukončení pobytu vrácena, pokud hotel neshledá žádné nedostatky na pokoji.)
Minimální délka pobytu 2 noci.
Poplatek místnímu úřadu (pobytová taxa) 30 Kč/os/den.

Výběr ubytovací kapacity HOTEL RIVIERA ***

Obsazenost Délka
pobytu
Stravování Doprava Popis pokoje Cena od
1+0 3,4,5,6,7,8 polopenze Vlastní HOTEL pokoj s výhledem do zahrady bez balkonu 3680 Kč Vybrat
2+0 3,4,5,6,7,8 polopenze Vlastní HOTEL pokoj s výhledem do zahrady bez balkonu 2820 Kč Vybrat
2+0 3,4,5,6,7,8 polopenze Vlastní HOTEL pokoj s výhledem na jezero a balkonem 3250 Kč Vybrat
2+1 3,4,5,6,7,8 polopenze Vlastní HOTEL pokoj s výhledem do zahrady bez balkonu 2820 Kč Vybrat
2+1 3,4,5,6,7,8 polopenze Vlastní HOTEL pokoj s výhledem na jezero a balkonem 3250 Kč Vybrat
2+2 3,4,5,6,7,8 polopenze Vlastní HOTEL pokoj s výhledem do zahrady bez balkonu 2820 Kč Vybrat
2+2 3,4,5,6,7,8 polopenze Vlastní HOTEL pokoj s výhledem na jezero a balkonem 3250 Kč Vybrat


Soubory ke stažení

Hotel Riviera

Fotogalerie

HOTEL RIVIERA *** (Česká republika - DĚPOLTOVICE)HOTEL RIVIERA *** (Česká republika - DĚPOLTOVICE)HOTEL RIVIERA *** (Česká republika - DĚPOLTOVICE)HOTEL RIVIERA *** (Česká republika - DĚPOLTOVICE)HOTEL RIVIERA *** (Česká republika - DĚPOLTOVICE)HOTEL RIVIERA *** (Česká republika - DĚPOLTOVICE)HOTEL RIVIERA *** (Česká republika - DĚPOLTOVICE)HOTEL RIVIERA *** (Česká republika - DĚPOLTOVICE)HOTEL RIVIERA *** (Česká republika - DĚPOLTOVICE)HOTEL RIVIERA *** (Česká republika - DĚPOLTOVICE)HOTEL RIVIERA *** (Česká republika - DĚPOLTOVICE)HOTEL RIVIERA *** (Česká republika - DĚPOLTOVICE)HOTEL RIVIERA *** (Česká republika - DĚPOLTOVICE)HOTEL RIVIERA *** (Česká republika - DĚPOLTOVICE)HOTEL RIVIERA *** (Česká republika - DĚPOLTOVICE)HOTEL RIVIERA *** (Česká republika - DĚPOLTOVICE)HOTEL RIVIERA *** (Česká republika - DĚPOLTOVICE)HOTEL RIVIERA *** (Česká republika - DĚPOLTOVICE)HOTEL RIVIERA *** (Česká republika - DĚPOLTOVICE)


Nalezeno: 0
Text:
Typ:
Země:
Destinace:
Lokalita:
Zájezd:
Odjezd:Kalendář odletu na dovolenou
Délka:
Doprava:
Strava:

Souhlasíte se zpracováním osobních údajů v souladu s nařízením Evropské unie o nakládání s osobními údaji (GDPR)? Více o zpracování osobních údajů.