Infolinka

Chorvatsko
tel: 568 840 463
skype:
tipatourchorvatsko
Ostatní země
tel: 222 246 063
skype:tipatourpraha

Zájezd (dovolená) HOTEL KRAKONOŠ ***+

Země:Česká republika
Destinace:Západní Čechy
Lokalita:MARIÁNSKÉ LÁZNĚ
Typ zájezdu:Pobytové zájezdy
Délka zájezdu:3, 4, 6, 8 dnů
Stravování:polopenze
Doprava:Vlastní
Cena od:2 280
 
výběr typu pokojů

Informace o destinaci

Vývoj nejzápadnější oblasti naší republiky ovlivňovalo už v minulosti přírodní bohatství. Nejprve zde byly dobývány různé rudy a nacházejí se zde také zásoby keramických surovin, zejména kaolinu. Největší význam však přinesly západním Čechám prameny minerálních vod, které umožnily vzniknout lázeňské oblasti s řadou významných lázeňských měst.
Světově proslulé lázeňské město Karlovy ... více infoVary leží na soutoku řek Teplá a Ohře a je charakteristické nejen množstvím kolonád a teplých léčivých pramenů a vřídel, ale i svými typickými produkty jako jsou žaludeční likér Becherovka, lázeňské oplatky, porcelán atd.
V okolí města se nachází množství rozhleden, vyhlídek a altánků, které zpříjemní procházky po přilehlých lesích. Každoročně také město ožívá Mezinárodním filmových festivalem.
Také další lázeňská města - Mariánské Lázně s oblíbenou Zpívající fontánou, menší a klidnější Konstantinovy L

Informace o zájezdu

Poloha:hotel je postaven ve stylu horského hotelu v krásném přírodním prostředí nad lázeňským městem Mariánské Lázně - cca 2 km od centra města. Spojení s centrem je zajištěno MHD a kabinovou lanovkou. Nedaleko hotelu se nachází tenisové kurty, golfové hřiště a miniaturpark s modely hradů a zámků. Lokalita je vhodná pro cyklistiku - značené cyklistické trasy.
Vybavení:restaurace, lobby bar, krytý bazén s protiproudem, balneoprovoz (masáže, zábaly, perličková koupel, podvodní masáž, suchá vodní masáž, plynové injekce, ultrazvuk, magnetoterapie, inhalace, tělocvik, rašelina, solná jeskyně, parafín, lávové kameny, infrasauna a řada dalších procedur), manikúra, pedikúra, kadeřnictví a kosmetika, ICHTYOTERAPIE - léčení lupénky a atopických ekzémů za pomoci rybiček GARRA RUFA. WiFi internet. Prostor pro úschovu kol/lyží. Hlídané parkoviště u hotelu.
Koupání:krytý bazén (11 x 6 m). Přírodní koupaliště v Mariánských Lázních.
Sport:Lyžování:
lyžařský areál Skiarea (2 vleky a kabinová lanovka, umělé zasněžování a večerní lyžování), běžecké trasy.
Cena zahrnuje:Ubytování: 1 a 2-lůžkové pokoje, hygienické zařízení, TV, telefon, chladnička a fén, WiFi internet.
Stravování:
polopenze (snídaně formou švédského stolu).
Další služby dle zvoleného programu/balíčku.
Popis ubytování a programu zájezdu:Rekreační pobyt:
2x, 3x, 5x nebo 7x ubytování s polopenzí, volný vstup do bazénu.
Relax program:

2x/3x ubytování s polopenzí, lékařské prohlídka, např. 1x klasická masáž, 1x perličková koupel, 1x solná jeskyně, volný vstup do bazénu. (Pobyt na 3 noci navíc 1x Lymfoven.)
Relax program :

5x/7x ubytování s polopenzí, lékařská prohlídka, např. 1x klasická masáž, 1x perličková koupel, 1x masáž s aroma olejem, 1x koupel v soli z Mrtvého moře, 2x solná jeskyně, volný vstup do bazénu. (Pobyt na 7 nocí 3x solná jeskyně).
Antistres medical pobyt:

2x/3x ubytování s polopenzí, lékařská prohlídka, např. 1x bylinná koupel, 1x masáž s aroma olejem, 1x solná jeskyně, volný vstup do bazénu. (Pobyt na 3 noci navíc 1x parafínový zábal na ruce).
Antistres medical pobyt :

5x/7x ubytování s polopenzí, lékařská prohlídka, např. 1x masáž lávovými kameny, 1x bylinná koupel, 1x masáž s aroma olejem, 1x teplý rašelinový zábal, 2x solná jeskyně, volný vstup do bazénu. (Pobyt na 7 nocí 3x solná jeskyně).
Adventní pobyt:

3x/4x ubytování s polopenzí, uvítací přípitek, lékařské vyšetření, 2 procedury z balíčku procedur dle doporučení lékaře. (Pobyt lze zajistit v období 1.12.-21.12.2021).
Vánoční pobyt:

3x/4x ubytování s polopenzí, uvítací přípitek, vánoční večer s hudbou a slavnostní večeří, večírek s živou hudbou 25.12. a 27.12., lékařské vyšetření, 2 procedury dle doporučení lékaře. (Pobyt lze zajistit v období 21.12.-28.12.2021).
Povánoční pobyt:

3x ubytování s polopenzí, uvítací přípitek, lékařské vyšetření, 2 procedury dle doporučení lékaře. (Pobyt lze zajistit v období 25.12.-28.12.2021).
Silvestrovský pobyt:

4x/5x ubytování s polopenzí, uvítací přípitek, silvestrovský večer s hudbou a slavnostní večeří, večírek s živou hudbou 29.12., lékařské vyšetření, 2 procedury dle doporučení lékaře. (Pobyt lze zajistit v období 28.12.2021-4.1.2022).
Pobyt Společně to zvládneme:

2x/3x ubytování s polopenzí, lékařská prohlídka, např. 1x parafínový zábal rukou, 1x suchá vodní masáž, 1x solná jeskyně, volný vstup do bazénu. (Pobyt na 3 noci navíc 1x rašelinový zábal). (Pobyt lze zajistit do 21.12.2021).
Doprava:vlastní.
Speciální nabídka:Vstup do hotelového bazénu ZDARMA.
Až 30% sleva na poskytované léčebné procedury.
15% sleva na vstup do miniaturparku.
25% sleva na vstup do Muzea karlovarské Becherovky.
A další výhody a slevy.
Poznámka:Možnost dokoupení cestovního pojištění.
Pobytová taxa 50 Kč/os/den, se hradí na místě.
Parkové 100 Kč/den.
Možný pobyt se psy za poplatek 220 Kč/noc, který se hradí na místě.

Výběr ubytovací kapacity HOTEL KRAKONOŠ ***+

Obsazenost Délka
pobytu
Stravování Doprava Popis pokoje Cena od
1+0 3,4,6,8 polopenze Vlastní pokoj 2920 Kč Vybrat
2+0 3,4,6,8 polopenze Vlastní pokoj 2280 Kč Vybrat


Soubory ke stažení

Hotel Krakonoš

Fotogalerie

HOTEL KRAKONOŠ ***+ (Česká republika - MARIÁNSKÉ LÁZNĚ)HOTEL KRAKONOŠ ***+ (Česká republika - MARIÁNSKÉ LÁZNĚ)HOTEL KRAKONOŠ ***+ (Česká republika - MARIÁNSKÉ LÁZNĚ)HOTEL KRAKONOŠ ***+ (Česká republika - MARIÁNSKÉ LÁZNĚ)HOTEL KRAKONOŠ ***+ (Česká republika - MARIÁNSKÉ LÁZNĚ)HOTEL KRAKONOŠ ***+ (Česká republika - MARIÁNSKÉ LÁZNĚ)HOTEL KRAKONOŠ ***+ (Česká republika - MARIÁNSKÉ LÁZNĚ)HOTEL KRAKONOŠ ***+ (Česká republika - MARIÁNSKÉ LÁZNĚ)HOTEL KRAKONOŠ ***+ (Česká republika - MARIÁNSKÉ LÁZNĚ)HOTEL KRAKONOŠ ***+ (Česká republika - MARIÁNSKÉ LÁZNĚ)HOTEL KRAKONOŠ ***+ (Česká republika - MARIÁNSKÉ LÁZNĚ)HOTEL KRAKONOŠ ***+ (Česká republika - MARIÁNSKÉ LÁZNĚ)HOTEL KRAKONOŠ ***+ (Česká republika - MARIÁNSKÉ LÁZNĚ)HOTEL KRAKONOŠ ***+ (Česká republika - MARIÁNSKÉ LÁZNĚ)


Nalezeno: 0
Text:
Typ:
Země:
Destinace:
Lokalita:
Zájezd:
Odjezd:Kalendář odletu na dovolenou
Délka:
Doprava:
Strava:

Souhlasíte se zpracováním osobních údajů v souladu s nařízením Evropské unie o nakládání s osobními údaji (GDPR)? Více o zpracování osobních údajů.