Infolinka

Chorvatsko
tel: 568 840 463
skype:
tipatourchorvatsko
Ostatní země
tel: 222 246 063
skype:tipatourpraha

Zájezd (dovolená) Vila TELJEGA MARIJAN

Země:Chorvatsko
Destinace:Baška
Lokalita:BAŠKA
Typ zájezdu:Pobytové zájezdy
Délka zájezdu:8 dnů
Stravování:bez jídla
Doprava:Vlastní
Cena od:6 920
 
výběr typu pokojů

Informace o destinaci

Ostrov Krk: největší chorvatský ostrov (409 km2) je spojen s pevninou velkolepým 1.309 m dlouhým Krčským mostem, který vede od městečka Kraljevica přes ostrůvek Sveti Marko na severovýchodní cíp ostrova. Krk má dobrou dopravní a turistickou infrastrukturu, je poměrně hustě osídlen a většina významných turistických středisek se nachází na západním pobřeží ... více infoostrova, které každoročně rozkvétá do plné středomořské krásy. Kromě přírodních krás nabízí také kulturně-historické památky, které svědčí o jeho bohaté minulosti.

Informace o místě

Průkopníkem moderní turistiky v Bašce byl Čech Emil Geistlich, který roku 1911 nechal postavit hotel Baška přímo na pláži. Dalším propagátorem Bašky byla osobní lékařka Charlotty Masarykové MUDr. Čermáková, která v Bašce žila až do své smrti. Baška má kouzelnou polohu v široké zátoce s téměř dvoukilometrovou písčitooblázkovou pláží s pozvolným ... více infovstupem do moře, která patří k nejlepším na severním Jadranu. Podél moře vede příjemná promenáda. Údolí lemují vápencové vrchy, vysoké až 569 m. Na své si zde přijdou milovníci turistiky, kteří mohou využít řady značených turistických tras, které vedou do okolních kopců, odkud jsou krásné výhledy. Značená cesta vede i do obce Jurandvor, která leží necelé 2 kilometry před Baškou. Ve zdejším benediktinském kostele sv. Lucie z 12. století byla nalezena jedna z nejstarších dochovaných chorvatských písemných památek, tzv. Bašská deska.

Informace o zájezdu

Poloha:Vila Teljega Marijan se nachází cca 600 m od moře a cca 450 od centra. Vila je klimatizovaná, má parkoviště a Wi-Fi internet.
Vybavení:TYP A2 a A2+1 - ložnice se 2 lůžky, kuchyň, SAT TV, hyg. zařízení, klimatizace a společné venkovní posezení. Možnost přistýlky v kuchyni.
TYP A4 a A4+1 - 2 ložnice se 2 lůžky, kuchyň, SAT TV, hyg. zařízení, klimatizace a společné venkovní posezení. Možnost přistýlky v kuchyni.
Sport:Vodní sporty, turistika.
Služby:Ubytování s vlastním vařením. Možnost dokoupení stravy v pensionu Burin.
Tipy na výlety:Njivice, Krk, Rab, Mali Lošinj, Vrbnik, jeskyně Biserujka.
Cena zahrnuje:7x ubytování, pobytové taxy.
Doprava:a) vlastní b) autobusem
Fakultativní příplatek - autobusová doprava 2.290 Kč/os. + příplatky za vybraná nástupní místa.
Speciální nabídka:AKCE 7=6 v termínech 28.5.-25.6. a 10.9.-24.9.
Poznámka:Možnost dokoupení cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu 45 Kč/dospělý/den, 30 Kč/dítě do 15 let/den.
Cena nezahrnuje přihlašovací poplatek cca 5 Eur/os - platí se jednorázově na místě.
Dítě do 3 let bez nároku na služby 990 Kč. Pes - 6 Eur/den
pension Burin:
večeře – 3.350 Kč (dospělý), 1.690 Kč (dítě 5–12 let) • polopenze – 5.150 Kč (dospělý), 2.590 Kč (dítě 5–12 let),dítě do 5 let má stravu ZDARMA.

Výběr ubytovací kapacity Vila TELJEGA MARIJAN

Obsazenost Délka
pobytu
Stravování Doprava Popis pokoje Cena od
2+0 8 bez jídla Vlastní vila TELJEGA MARIJAN - A2 privátní apartmá, kuchyň, hyg. zařízení, klimatizace 6920 Kč Vybrat
2+1 8 bez jídla Vlastní vila TELJEGA MARIJAN - A2+1 privátní apartmá, kuchyň, hyg. zařízení, klimatizace 7940 Kč Vybrat
4+0 8 bez jídla Vlastní vila TELJEGA MARIJAN - A4 privátní apartmá, kuchyň, hyg. zařízení, klimatizace 10180 Kč Vybrat
4+1 8 bez jídla Vlastní vila TELJEGA MARIJAN - A4+1 privátní apartmá, kuchyň, hyg. zařízení, klimatizace 11190 Kč Vybrat


Soubory ke stažení

BAŠKA - VILY

Fotogalerie

Vila TELJEGA MARIJAN (Chorvatsko - BAŠKA)Vila TELJEGA MARIJAN (Chorvatsko - BAŠKA)Vila TELJEGA MARIJAN (Chorvatsko - BAŠKA)Vila TELJEGA MARIJAN (Chorvatsko - BAŠKA)Vila TELJEGA MARIJAN (Chorvatsko - BAŠKA)Vila TELJEGA MARIJAN (Chorvatsko - BAŠKA)Vila TELJEGA MARIJAN (Chorvatsko - BAŠKA)Vila TELJEGA MARIJAN (Chorvatsko - BAŠKA)Vila TELJEGA MARIJAN (Chorvatsko - BAŠKA)Vila TELJEGA MARIJAN (Chorvatsko - BAŠKA)Vila TELJEGA MARIJAN (Chorvatsko - BAŠKA)Vila TELJEGA MARIJAN (Chorvatsko - BAŠKA)Vila TELJEGA MARIJAN (Chorvatsko - BAŠKA)


Nalezeno: 0
Text:
Typ:
Země:
Destinace:
Lokalita:
Zájezd:
Odjezd:Kalendář odletu na dovolenou
Délka:
Doprava:
Strava:

Souhlasíte se zpracováním osobních údajů v souladu s nařízením Evropské unie o nakládání s osobními údaji (GDPR)? Více o zpracování osobních údajů.