Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu. Více informací Rozumím

Infolinka

Chorvatsko
tel: 568 840 463
skype:
tipatourchorvatsko
Ostatní země
tel: 224 236 599
skype:tipatourpraha

Zájezd (dovolená) CORINTHIA BAŠKA SUNNY HOTEL BY VALAMAR

Země:Chorvatsko
Destinace:Baška
Lokalita:BAŠKA
Typ zájezdu:Pobytové zájezdy
Délka zájezdu:8 dnů
Stravování:plná penze
Doprava:Vlastní
Cena od:11 271
 
výběr typu pokojů

Informace o destinaci

Ostrov Krk: největší chorvatský ostrov (409 km2) je spojen s pevninou velkolepým 1.309 m dlouhým Krčským mostem, který vede od městečka Kraljevica přes ostrůvek Sveti Marko na severovýchodní cíp ostrova. Krk má dobrou dopravní a turistickou infrastrukturu, je poměrně hustě osídlen a většina významných turistických středisek se nachází na západním pobřeží ... více infoostrova, které každoročně rozkvétá do plné středomořské krásy. Kromě přírodních krás nabízí také kulturně-historické památky, které svědčí o jeho bohaté minulosti.

Informace o místě

Průkopníkem moderní turistiky v Bašce byl Čech Emil Geistlich, který roku 1911 nechal postavit hotel Baška přímo na pláži. Dalším propagátorem Bašky byla osobní lékařka Charlotty Masarykové MUDr. Čermáková, která v Bašce žila až do své smrti. Baška má kouzelnou polohu v široké zátoce s téměř dvoukilometrovou písčitooblázkovou pláží s pozvolným ... více infovstupem do moře, která patří k nejlepším na severním Jadranu. Podél moře vede příjemná promenáda. Údolí lemují vápencové vrchy, vysoké až 569 m. Na své si zde přijdou milovníci turistiky, kteří mohou využít řady značených turistických tras, které vedou do okolních kopců, odkud jsou krásné výhledy. Značená cesta vede i do obce Jurandvor, která leží necelé 2 kilometry před Baškou. Ve zdejším benediktinském kostele sv. Lucie z 12. století byla nalezena jedna z nejstarších dochovaných chorvatských písemných památek, tzv. Bašská deska.

Informace o zájezdu

Poloha:Hotel se nachází 50 m od nádherné, 2 km dlouhé, oblázkové pláže. Promenádou, vedoucí podél moře, se procházkou dostanete do centra Bašky. U kempu Bunculuka vzdáleného cca 2 km se nachází nudistická pláž.
Vybavení:Klimatizované 2-lůžkové pokoje, některé s možností až 2 přistýlek, hygienickým zařízením, SAT TV a balkonem.
Hotelovým hostům je k dispozici hotelová restaurace, restaurace a la carte, aperitiv bar, venkovní terasa s obsluhou. Hotel dále nabízí fitness centrum, wellness centrum, vnitřní a venkovní bazén se sladkou vodou pro děti i dospělé. V hotelu je Wi-Fi internet zdarma.
Sport:Vnitřní a venkovní bazén se sladkou vodou pro děti i dospělé. Sportovní centrum s tenisovými kurty, vodní sporty, značené turistické stezky po okolí Bašky, v místě škola potápění.
Služby:Ubytování s plnou penzí formou Breakfast & Brunch and Dinner - snídaně formou bufetu a pozdní snídaně v čase 7:00-13:00 v restauraci, kterou je možné opakovaně navštívit, a to jak ke snídani tak k lehkému obědu s výběrem čerstvě připravených jídel z brunch bufetového stolu (např. s čerstvě připraveným hamburgerem, rizotem, hot dogs, tortillou, saláty, polevka apod.), točené nealkoholické nápoje od 7:00-13:00, večeře formou bufetu v čase 19:00-21:00 (tématické večeře - Burger Day, Fish &Chips). U večeře nejsou v ceně nápoje !
Tipy na výlety:Njivice, Krk, Rab, Mali Lošinj, Vrbnik, jeskyně Biserujka.
Cena zahrnuje:ubytování s plnou penzí - viz popis, pobytové taxy.
Doprava:a) vlastní b) autobusem
Fakultativní příplatek - autobusová doprava 2.290 Kč/os. + příplatky za vybraná nástupní místa.
Speciální nabídka:Dítě do 15 let na přistýlce ZDARMA. Dospělý na přistýlce ZDARMA.
SLEVA ZA VČASNÝ NÁKUP:
6 % do 31.12.2021
Poznámka:Možnost dokoupení cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu 45 Kč/dospělý/den, 30 Kč/dítě do 15 let/den.
Parkoviště - 2 Eur/den
Dětská postýlka ZDARMA
Hotel Corinthia zavedl opatření ohledně COVIDU – pokud klienti chtějí vyměnit ručníky, doplnit papír apod. – musí sami říct na recepci den předem a uklízečky to udělají druhý den. Pokud si klienti neřeknou, uklízečky na pokoje nevstupují.

Výběr ubytovací kapacity CORINTHIA BAŠKA SUNNY HOTEL BY VALAMAR

Obsazenost Délka
pobytu
Stravování Doprava Popis pokoje Cena od
2+0 LM 8 plná penze Vlastní pokoj - balkon, klimatizace, hygienické zařízení, SAT TV 11271 Kč Vybrat
2+1 LM 8 plná penze Vlastní pokoj - balkon, klimatizace, hygienické zařízení, SAT TV 13151 Kč Vybrat
2+2 LM 8 plná penze Vlastní rodinný pokoj, klimatizace, balkon, hygienické zařízení, SAT TV 15031 Kč Vybrat


Soubory ke stažení

hotel Corinthia

Fotogalerie

CORINTHIA BAŠKA SUNNY HOTEL BY VALAMAR (Chorvatsko - BAŠKA)CORINTHIA BAŠKA SUNNY HOTEL BY VALAMAR (Chorvatsko - BAŠKA)CORINTHIA BAŠKA SUNNY HOTEL BY VALAMAR (Chorvatsko - BAŠKA)CORINTHIA BAŠKA SUNNY HOTEL BY VALAMAR (Chorvatsko - BAŠKA)CORINTHIA BAŠKA SUNNY HOTEL BY VALAMAR (Chorvatsko - BAŠKA)CORINTHIA BAŠKA SUNNY HOTEL BY VALAMAR (Chorvatsko - BAŠKA)CORINTHIA BAŠKA SUNNY HOTEL BY VALAMAR (Chorvatsko - BAŠKA)CORINTHIA BAŠKA SUNNY HOTEL BY VALAMAR (Chorvatsko - BAŠKA)CORINTHIA BAŠKA SUNNY HOTEL BY VALAMAR (Chorvatsko - BAŠKA)CORINTHIA BAŠKA SUNNY HOTEL BY VALAMAR (Chorvatsko - BAŠKA)CORINTHIA BAŠKA SUNNY HOTEL BY VALAMAR (Chorvatsko - BAŠKA)CORINTHIA BAŠKA SUNNY HOTEL BY VALAMAR (Chorvatsko - BAŠKA)


Nalezeno: 0
Text:
Typ:
Země:
Destinace:
Lokalita:
Zájezd:
Odjezd:Kalendář odletu na dovolenou
Délka:
Doprava:
Strava:

Souhlasíte se zpracováním osobních údajů v souladu s nařízením Evropské unie o nakládání s osobními údaji (GDPR)? Více o zpracování osobních údajů.