Infolinka

Chorvatsko
tel: 568 840 463
skype:
tipatourchorvatsko
Ostatní země
tel: 224 236 599
skype:tipatourpraha

Zájezd (dovolená) Hotel MEDITERAN

Země:Chorvatsko
Destinace:Crikvenica
Lokalita:Kvarner - CRIKVENICA
Typ zájezdu:Pobytové zájezdy
Délka zájezdu:8, 10 dnů
Stravování:polopenze
Doprava:Vlastní, BUS
Cena od:7 990
 
výběr typu pokojů

Informace o destinaci

KVARNER: Kvarnerský záliv se rozprostírá od Opatijské riviéry na severu až po ostrov Pag na jihu a oblévá ostrovy Krk, Cres, Lošinj a Rab. Kvarner je chráněn pohořími Učka a Velebit a nabízí tak velmi příjemné podnebí s teplými léty a velmi mírnými zimami. Záliv oplývá bohatstvím ryb, které tvoří významnou ... více infosoučást zdejší stravy. Ostrovy vynikají téměř neporušenou přírodou s množstvím lesů a lesoparků v blízkosti ubytovacích středisek. Turistický ruch zde má dlouho tradici a nabízí návštěvníkům velmi dobré podmínky pro trávení dovolené. Již v 19. století byla zdejší letoviska využívána k léčbě kožních nemocí a nemocí dýchacích cest. Pláže jsou zde velmi různorodé, od písečných, přes oblázkové až po kamenité. Milovníci historie najdou na většině ostrovů přitažlivá historická městečka s cennými památkami. Hospodářským a dopravním centrem oblasti je Rijeka.

Informace o místě

Lázeňské letovisko Crikvenica rozprostřené na úpatí Velike Kapely, 37 km jihovýchodně od Rijeky získalo své dnešní jméno od chorvatského slova "crkva" - kostel, který zde vyrostl ve 14. století. Crivenica má dlouhou turistickou tradici. Už v 19. století byla oblíbená zejména mezi uherskou šlechtou a z té doby pochází i některé ... více infolázeňské domy. Lázeňské provozy i dnes léčí zejména revmatická onemocnění a nemoci dýchacích cest. Crikvenica je stále oblíbená díky bohaté středomořské vegetaci, rušnému společenskému životu a krásné dvoukilometrové písečné pláži s pozvolným přístupem do moře. Večery lákají k příjemným procházkám po promenádě lemované mnoha kavárnami, bary, cukrárnami a restauracemi.

Informace o zájezdu

Poloha:Hotel leží v bezprostřední blízkosti moře cca 1,5 km od centra Crikvenice kam dojdete příjemnou procházkou po promenádě. Oblázkové pláže s betonovými platy a pozvolným vstupem do moře.
Vybavení:Klimatizované 2-lůžkové pokoje s možností přistýlky, hygienickým zařízením a balkonem.
Dále hotel nabízí venkovní bazén.
Sport:Tenisové kurty, minigolf, vodní sporty.
Služby:Ubytování s polopenzí formou švédského stolu (u večeře 0,2 vína a vody)
Tipy na výlety:Rijeka, Opatija, ostrov Krk.
Cena zahrnuje:7x ubytování s polopenzí, pobytové taxy, služby delegáta.
Doprava:a) vlastní b) autobusem
Fakultativní příplatek - autobusová doprava 1.990 Kč/os. + příplatky za vybraná nástupní místa.
Speciální nabídka:Dítě do 6 let na přistýlce ZDARMA. Slevy do 16 let.
Sleva 14% v termínech 16.6.-23.6., 7.7.-14.7. a 25.8.-1.9. do 31.3.
Sleva 10% v ostatních termínech do 31.1.
Poznámka:parkoviště - 10 Eur/den (září, červen), 15 Eur/den (červenec, srpen)

Výběr ubytovací kapacity Hotel MEDITERAN

Obsazenost Délka
pobytu
Stravování Doprava Popis pokoje Cena od
2+0 LM 8 polopenze Vlastní pokoj strana moře, balkon, hygienické zařízení, SAT TV, klima 7990 Kč Vybrat
2+0 LM 10 polopenze BUS vč. doprava autobus, pokoj strana moře, balkon, hygienické zařízení, SAT TV, klima 9590 Kč Vybrat
2+1 LM 8 polopenze Vlastní pokoj strana moře, balkon, hygienické zařízení, SAT TV, klima 7990 Kč Vybrat
2+1 LM 10 polopenze BUS vč. doprava autobus, pokoj strana moře, balkon, hygienické zařízení, SAT TV, klima 9590 Kč Vybrat


Fotogalerie

Hotel MEDITERAN (Chorvatsko - Kvarner - CRIKVENICA)Hotel MEDITERAN (Chorvatsko - Kvarner - CRIKVENICA)Hotel MEDITERAN (Chorvatsko - Kvarner - CRIKVENICA)Hotel MEDITERAN (Chorvatsko - Kvarner - CRIKVENICA)Hotel MEDITERAN (Chorvatsko - Kvarner - CRIKVENICA)Hotel MEDITERAN (Chorvatsko - Kvarner - CRIKVENICA)Hotel MEDITERAN (Chorvatsko - Kvarner - CRIKVENICA)Hotel MEDITERAN (Chorvatsko - Kvarner - CRIKVENICA)Hotel MEDITERAN (Chorvatsko - Kvarner - CRIKVENICA)Hotel MEDITERAN (Chorvatsko - Kvarner - CRIKVENICA)


Nalezeno: 0
Text:
Typ:
Země:
Destinace:
Lokalita:
Zájezd:
Odjezd:Kalendář odletu na dovolenou
Délka:
Doprava:
Strava: