Infolinka

Chorvatsko
tel: 568 840 463
skype:
tipatourchorvatsko
Ostatní země
tel: 222 246 063
skype:tipatourpraha

Zájezd (dovolená) VILA ZAGREB s polopenzí

Země:Chorvatsko
Destinace:Drvenik
Lokalita:DRVENIK
Typ zájezdu:Pobytové zájezdy
Délka zájezdu:8 dnů
Stravování:polopenze
Doprava:Vlastní
Cena od:8 570
 
výběr typu pokojů

Informace o místě

Dalmácie: Modrá obloha vytváří nádherný kontrast k zeleni olivových a piniových hájů, které chrání nádherné pláže z bílých oblázků a jejichž vůně se nese zdravým, solí prosyceným mořským vzduchem. Ráz severní Dalmácie určuje pohoří Velebit, které je nejvyšším pohořím v Chorvatsku, dominantou Makarské riviéry jsou bílé štíty Biokova. Bohatství přírody je ... více infodoplněno několika národními parky, jako jsou například Paklenica, Kornati nebo vodopády řeky Krky. K romantice přispívá také množství ostrovů a ostrůvků. Milovníci historie zde mají řadu možností k výletům za mimořádnými historickými památkami ve Splitu, Šibeniku, Trogiru…
Drvenik:
Městečko Drvenik se nachází asi 30 km jihovýchodně od města Makarska a dělí se na dvě části, umístěné ve dvou zálivech s názvy Gornja Vala a Donja Vala, které jsou od sebe vzdálené několik minut chůze podél krásných oblázkových pláží, stíněných borovicovými porosty.

Informace o zájezdu

Poloha:Vila leží v části Drveniku Gornja Vala (v této části není trajektová doprava). Vila je od krásné oblázkové páže vzdálena cca 50 m. Pláž nabízí i místa ve stínu borovic. Vila je kompletně renovovaná.
Vybavení:TYP S2, S2+1 a S2+2 - dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky až pro 2 osoby s kuchyňským koutem, hyg. zařízení, SAT TV, klimatizace, Wi-Fi a balkon nebo terasa.
Sport:Vodní sporty.
Služby:Ubytování s polopenzí, snídaně formou švédského stolu, večeře výběrze 3 menu, salát bufet (k večeři je v ceně nápoj). Stravování probíhá v hotelu Ivando.
Cena zahrnuje:Cena zahrnuje: 7x ubytování s polopenzí, pobytové taxy.
Doprava:a) vlastní b) autobusem
Fakultativní příplatek - autobusová doprava 2.490 Kč/os. + příplatky za vybraná nástupní místa.
Poznámka:Možnost dokoupení cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu 45 Kč/dospělý/den, 30 Kč/dítě do 15 let/den.

Výběr ubytovací kapacity VILA ZAGREB s polopenzí

Obsazenost Délka
pobytu
Stravování Doprava Popis pokoje Cena od
2+0 8 polopenze Vlastní studio - hygienické zařízení, klimatizace, kuchyňský kout, SAT TV, balkon/terasa 8570 Kč Vybrat
2+1 8 polopenze Vlastní studio - hygienické zařízení, klimatizace, kuchyňský kout, SAT TV, balkon/terasa 8570 Kč Vybrat
2+2 8 polopenze Vlastní studio - hygienické zařízení, klimatizace, kuchyňský kout, SAT TV, balkon/terasa 8570 Kč Vybrat


Fotogalerie

VILA ZAGREB s polopenzí (Chorvatsko - DRVENIK)VILA ZAGREB s polopenzí (Chorvatsko - DRVENIK)VILA ZAGREB s polopenzí (Chorvatsko - DRVENIK)VILA ZAGREB s polopenzí (Chorvatsko - DRVENIK)


Nalezeno: 0
Text:
Typ:
Země:
Destinace:
Lokalita:
Zájezd:
Odjezd:Kalendář odletu na dovolenou
Délka:
Doprava:
Strava:

Souhlasíte se zpracováním osobních údajů v souladu s nařízením Evropské unie o nakládání s osobními údaji (GDPR)? Více o zpracování osobních údajů.