Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu. Více informací Rozumím

Infolinka

Chorvatsko
tel: 568 840 463
skype:
tipatourchorvatsko
Ostatní země
tel: 224 236 599
skype:tipatourpraha

Zájezd (dovolená) GARDEN PALACE RESORT

Země:Chorvatsko
Destinace:ISTRIE
Lokalita:UMAG
Typ zájezdu:Pobytové zájezdy
Délka zájezdu:8 dnů
Stravování:bez jídla
Doprava:Vlastní
Cena od:5 704
 
výběr typu pokojů

Informace o destinaci

Úrodná údolí, bujná středomořská vegetace, malebné vesničky, živá pobřežní letoviska plná zábavy i pamětihodností a hlavně krásné čisté moře - to je Istrie. Tento největší chorvatský poloostrov je díky nevelké vzdálenosti oblíbeným cílem našich turistů. Na jaře se tento poloostrov ve tvaru srdce mění v květinový koberec zářící jedinečnými barvami, v ... více infolétě otevírá svou náruč statisícům turistů, kteří touží strávit zde příjemnou dovolenou, a své kouzlo má i v září a říjnu v době vinobraní, kdy je možné spojit dovolenou u moře s ochutnávkou místních vín.
Západní pobřeží je největší a nejživější oblastí turistického ruchu na celém chorvatském Jadranu. Umag, Poreč, Rovinj, Vrsar, Pula… tyto komplexy prakticky navazují jeden na druhý a jsou vybaveny nabídkou služeb všeho druhu. V hojném počtu zde najdete restaurace, pizzerie, cukrárny, obchody se suvenýry, půjčovny sportovních potřeb atd. Mimořádně boha

Informace o místě

Městečko Umag s přístavem se nachází na severozápadním pobřeží istrijského poloostrova a je centrem rozsáhlé aglomerace, která zahrnuje také letoviska Punta, Stella Maris, Katoro a Polynesia a je propojena promenádní cestou a částečně i turistickým kolovým vláčkem. Historie města sahá až do římských dob. Staré město leží na poloostrůvku mezi dvěma ... více infozálivy, z nichž jeden je upraven na přístav, nová část se rozrostla na přilehlé pevnině. Městečko si zachovalo středověkou stavební strukturu s úzkými křivolakými uličkami, náměstíčky a částí hradeb. Na hlavním náměstí se v létě konají lidové slavnosti a folklórní vystoupení. Umag je také městem tenisu. Jsou zde desítky tenisových kurtů a v červenci se zde koná turnaj ATP Croatia Open. Pobřeží je velmi členité s přírodními skalnatými a kamenitými plážemi, které jsou doplněny betonovými plošinami, místy josu uměle upravené pláže s navezenými oblázky a pískem. V

Informace o zájezdu

Poloha:Garden Palace resort se nachází u přímořské promenády, pár desítek metrů od moře. Nejbližší pláž Dante s pozvolným vstupem do vody je vzdálena cca 850 m od resortu.
Vybavení:S2 - 2-lůžkový pokoj s kuch. koutem, hyg, zařízení, SAT TV a klimatizace. A2+2 - ložnice se 2 lůžky, kuchyň, hyg, zařízení, SAT TV a klimatizace. Přistýlky v ložnici nebo v kuchyni. A3+2 - ložnice se 2 lůžky, ložnice s 1 lůžkem, kuchyň, hyg, zařízení, SAT TV a klimatizace. Přistýlky v ložnici nebo v kuchyni. A4+2 - 2 ložnice se 2 lůžky, kuchyň, hyg, zařízení, SAT TV a klimatizace. Přistýlky v ložnici nebo v kuchyni. Některé ubytovací jednotky mají balkon nebo terasu.
Typ superior má výhled na moře.
Dále resort nabízí Wi-fi internet ZDARMA, restauraci, terasu a bar. Venkovní bazén je za poplatek.
Sport:Vodní sporty, venkovní bazén, tenisové kurty, půjčovna kol, půjovna lodí,
Služby:Ubytování s vlastním vařením. Možnost dokoupení snídaní a večeří.
Snídaně dospělý - 1 890 Kč, snídaně 3-7 let 990 Kč, snídaně dítě 7-12 let - 1 390 Kč, večeře dospělý - 3 490 Kč, večeře - 3-7 let - 1 790 Kč, večeře - 7-12 let - 2 490 Kč.
Tipy na výlety:Novigrad, Poreč, Rovinj, Medulin, aquapark Istralandia
Cena zahrnuje:7x ubytování, pobytové taxy.
Doprava:a) vlastní b) autobusem
Fakultativní příplatek - autobusová doprava 2.290 Kč/os. + příplatky za vybraná nástupní místa.
Speciální nabídka:SLEVA ZA VČASNÝ NÁKUP: 20 % do 31.1.2021 (termíny do 26.6. a od 28.8.) 15% do 31.1.2021 (termíny od 26.6.-28.8.)
SLEVA ZA VČASNÝ NÁKUP:
15 % do 31.3.2021 (termíny do 26.6. a od 28.8.) 10% do 31.3.2021 (termíny od 26.6.-28.8.)
Poznámka:Možnost dokoupení cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu 45 Kč/dospělý/den, 30 Kč/dítě do 15 let/den.
Pes - 10 Eur/den.
Kryté parkoviště - 10 Eur/den.

Výběr ubytovací kapacity GARDEN PALACE RESORT

Obsazenost Délka
pobytu
Stravování Doprava Popis pokoje Cena od
2+0 LM 8 bez jídla Vlastní studio S2, klima, hyg. zařízení, SAT TV 5704 Kč Vybrat
2+2 LM 8 bez jídla Vlastní apartmá standard A2+2, klima, hyg. zařízení, SAT TV 8424 Kč Vybrat
2+2 LM 8 bez jídla Vlastní apartmá superior A2+2, klima, hyg. zařízení, SAT TV 9256 Kč Vybrat
3+2 LM 8 bez jídla Vlastní apartmá standard A3+2, klima, hyg. zařízení, SAT TV 9682 Kč Vybrat
4+2 LM 8 bez jídla Vlastní apartmá standard A4+2, klima, hyg. zařízení, SAT TV 11126 Kč Vybrat
4+2 LM 8 bez jídla Vlastní apartmá superior A4+2, klima, hyg. zařízení, SAT TV 11994 Kč Vybrat


Soubory ke stažení

Garden Palace Resort

Fotogalerie

GARDEN PALACE RESORT (Chorvatsko - UMAG)GARDEN PALACE RESORT (Chorvatsko - UMAG)GARDEN PALACE RESORT (Chorvatsko - UMAG)GARDEN PALACE RESORT (Chorvatsko - UMAG)GARDEN PALACE RESORT (Chorvatsko - UMAG)GARDEN PALACE RESORT (Chorvatsko - UMAG)GARDEN PALACE RESORT (Chorvatsko - UMAG)GARDEN PALACE RESORT (Chorvatsko - UMAG)GARDEN PALACE RESORT (Chorvatsko - UMAG)GARDEN PALACE RESORT (Chorvatsko - UMAG)GARDEN PALACE RESORT (Chorvatsko - UMAG)GARDEN PALACE RESORT (Chorvatsko - UMAG)GARDEN PALACE RESORT (Chorvatsko - UMAG)GARDEN PALACE RESORT (Chorvatsko - UMAG)GARDEN PALACE RESORT (Chorvatsko - UMAG)GARDEN PALACE RESORT (Chorvatsko - UMAG)


Nalezeno: 0
Text:
Typ:
Země:
Destinace:
Lokalita:
Zájezd:
Odjezd:Kalendář odletu na dovolenou
Délka:
Doprava:
Strava: