Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu. Více informací Rozumím

Infolinka

Chorvatsko
tel: 568 840 463
skype:
tipatourchorvatsko
Ostatní země
tel: 224 236 599
skype:tipatourpraha

Zájezd (dovolená) Pavilony KAČJAK

Země:Chorvatsko
Destinace:KVARNER
Lokalita:CRIKVENICA
Typ zájezdu:Pobytové zájezdy
Délka zájezdu:8 dnů
Stravování:polopenze
Doprava:Vlastní
Cena od:5 560
 
výběr typu pokojů

Informace o destinaci

Kvarnerský záliv se rozprostírá od Opatijské riviéry na severu až po ostrov Pag na jihu a oblévá ostrovy Krk, Cres, Lošinj a Rab. Kvarner je chráněn pohořími Učka a Velebit a nabízí tak velmi příjemné podnebí s teplými léty a velmi mírnými zimami. Záliv oplývá bohatstvím ryb, které tvoří významnou součást ... více infozdejší stravy. Ostrovy vynikají téměř neporušenou přírodou s množstvím lesů a lesoparků v blízkosti ubytovacích středisek. Turistický ruch zde má dlouho tradici a nabízí návštěvníkům velmi dobré podmínky pro trávení dovolené. Již v 19. století byla zdejší letoviska využívána k léčbě kožních nemocí a nemocí dýchacích cest. Pláže jsou zde velmi různorodé, od písečných, přes oblázkové až po kamenité. Milovníci historie najdou na většině ostrovů přitažlivá historická městečka s cennými památkami. Hospodářským a dopravním centrem oblasti je Rijeka.

Informace o místě

Lázeňské letovisko Crikvenica rozprostřené na úpatí Velike Kapely, 37 km jihovýchodně od Rijeky získalo své dnešní jméno od chorvatského slova "crkva" - kostel, který zde vyrostl ve 14. století. Crivenica má dlouhou turistickou tradici. Už v 19. století byla oblíbená zejména mezi uherskou šlechtou a z té doby pochází i některé ... více infolázeňské domy. Lázeňské provozy i dnes léčí zejména revmatická onemocnění a nemoci dýchacích cest. Crikvenica je stále oblíbená díky bohaté středomořské vegetaci, rušnému společenskému životu a krásné dvoukilometrové písečné pláži s pozvolným přístupem do moře. Večery lákají k příjemným procházkám po promenádě lemované mnoha kavárnami, bary, cukrárnami a restauracemi.

Informace o zájezdu

Poloha:Pavilony leží v mírném svahu v borovém háji na poloostrově Kačjak, cca 5 km severně od centra města Crikvenica. Pláž je kamenitá s betonovými platy cca 100 m, ve vzdálenosti cca 200-300 m je krásná oblázková pláž, na kterou se jde po schodech.
Vybavení:2 –lůžkové pokoje s možností přistýlky,hyg. zařízení a balkon nebo terasa.
Pavilony jsou jednoduše vybaveny. Vhodné pro méně náročné klienty, kteří mají rádi hezkou přírodu. V areálu je centrální klimatizovaná restaurace,aperitiv bar, sejf na recepci, TV místnost, Wi–Fi na recepci ZDARMA.
Koupání:Pláž je kamenitá s betonovými platy cca 100 m, ve vzdálenosti cca 200-300 m je oblázková pláž (přístup po schodech).
Sport:Tenisové kurty, stolní tenis, minigolf, hřiště pro míčové hry, dětské hřiště a vodní sporty.
Služby:Ubytování s polopenzí formou švédského stolu v centrální restauraci. U večeře nápoj ZDARMA.
Tipy na výlety:Crikvenica, Novi Vinodolski, Rijeka.
Cena zahrnuje:7x ubytování s polopenzí, pobytové taxy.
Doprava:Vlastní.
Speciální nabídka:Dítě do 12 let na přistýlce ZDARMA.
20% do 28.2.2021 (29.5.-19.6. a 18.9.-25.9.), 15% do 28.2.2021 (19.6.-18.9.), 15% do 30.3.2021 (29.5.-19.6. a 18.9.-25.9.), 10% do 30.3.2021 (19.6.-18.9.)
Poznámka:Vhodné pro méně náročnou klientelu, která má ráda hezkou přírodu.
Možnost dokoupení cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu 45 Kč/dospělý/den, 30 Kč/dítě do 15 let/den.
Dětská postýlka ZDARMA - na vyžádání
pes - 10 Eur/den

Výběr ubytovací kapacity Pavilony KAČJAK

Obsazenost Délka
pobytu
Stravování Doprava Popis pokoje Cena od
2+0 LM 8 polopenze Vlastní pokoj - hyg. zařízení, balkon 5560 Kč Vybrat
2+1 LM 8 polopenze Vlastní pokoj - hyg. zařízení, balkon 5560 Kč Vybrat


Soubory ke stažení

pavilony Kačjak

Fotogalerie

Pavilony KAČJAK (Chorvatsko - CRIKVENICA)Pavilony KAČJAK (Chorvatsko - CRIKVENICA)Pavilony KAČJAK (Chorvatsko - CRIKVENICA)Pavilony KAČJAK (Chorvatsko - CRIKVENICA)Pavilony KAČJAK (Chorvatsko - CRIKVENICA)Pavilony KAČJAK (Chorvatsko - CRIKVENICA)Pavilony KAČJAK (Chorvatsko - CRIKVENICA)Pavilony KAČJAK (Chorvatsko - CRIKVENICA)Pavilony KAČJAK (Chorvatsko - CRIKVENICA)Pavilony KAČJAK (Chorvatsko - CRIKVENICA)


Nalezeno: 0
Text:
Typ:
Země:
Destinace:
Lokalita:
Zájezd:
Odjezd:Kalendář odletu na dovolenou
Délka:
Doprava:
Strava: