Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu. Více informací Rozumím

Infolinka

Chorvatsko
tel: 568 840 463
skype:
tipatourchorvatsko
Ostatní země
tel: 224 236 599
skype:tipatourpraha

Zájezd (dovolená) UVALA SCOTT - pokoje

Země:Chorvatsko
Destinace:KVARNER
Lokalita:KRALJEVICA
Typ zájezdu:Pobytové zájezdy
Délka zájezdu:8 dnů
Stravování:polopenze
Doprava:Vlastní
Cena od:5 280
 
výběr typu pokojů

Informace o destinaci

Kvarnerský záliv se rozprostírá od Opatijské riviéry na severu až po ostrov Pag na jihu a oblévá ostrovy Krk, Cres, Lošinj a Rab. Kvarner je chráněn pohořími Učka a Velebit a nabízí tak velmi příjemné podnebí s teplými léty a velmi mírnými zimami. Záliv oplývá bohatstvím ryb, které tvoří významnou součást ... více infozdejší stravy. Ostrovy vynikají téměř neporušenou přírodou s množstvím lesů a lesoparků v blízkosti ubytovacích středisek. Turistický ruch zde má dlouho tradici a nabízí návštěvníkům velmi dobré podmínky pro trávení dovolené. Již v 19. století byla zdejší letoviska využívána k léčbě kožních nemocí a nemocí dýchacích cest. Pláže jsou zde velmi různorodé, od písečných, přes oblázkové až po kamenité. Milovníci historie najdou na většině ostrovů přitažlivá historická městečka s cennými památkami. Hospodářským a dopravním centrem oblasti je Rijeka.

Informace o místě

Městečko Kraljevica leží cca 12 km jižně od Rijeky ve Vinodolském průlivu. Z Kraljevice je krásný pohled na Krčský most. Město se začalo rozvíjet počátkem 18. století, kdy začala vznikat silniční přípopojka na tzv. Karolínskou cestu, která spojovala Karlovac, Bakar a Rijeku.

Informace o zájezdu

Poloha:Komplex leží v těsné blízkosti Kraljevice v zátoce Dubno. Od Rijeky je vzdálený cca 20 km. Pláž se nachází hned pod komplexem, je upravena pro slunění na betonových platech. Hotelový komplex je oblíbený nejen proto, že má nízkou cenu, ale také pro velmi dobrou stravu.
Vybavení:Pokoje standard: Jednoduše zařízené 2-lůžkové pokoje s možností přistýlky, hyg. zařízení, pokoje jsou orientované na stranu moře.
Pokoje superior:
Klimatizované 2-lůžkové pokoje s možností přistýlky, hyg. zařízení, SAT TV, lednička.
Sport:Vodní sporty
Služby:Ubytování s polopenzí formou švédského stolu. U večeře nápoj zdarma.
Obědy - 1.390 Kč
Tipy na výlety:Njivice, Krk, Baška, Crikvenica, Novi Vinodolski.
Cena zahrnuje:7x ubytování s polopenzí, pobytové taxy.
Doprava:a) vlastní b) autobusem
Fakultativní příplatek - autobusová doprava 2.290 Kč/os. + příplatky za vybraná nástupní místa.
Poznámka:Možnost dokoupení cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu 45 Kč/dospělý/den, 30 Kč/dítě do 15 let/den.
dětská postýlka – 2.290 Kč
pes do 5 kg – 6 Eur/den

Výběr ubytovací kapacity UVALA SCOTT - pokoje

Obsazenost Délka
pobytu
Stravování Doprava Popis pokoje Cena od
1+0 8 polopenze Vlastní pokoj standard - hyg. zařízení 6710 Kč Vybrat
2+0 8 polopenze Vlastní pokoj superior - hyg. zařízení, klima, SAT TV, lednička 6230 Kč Vybrat
2+0 8 polopenze Vlastní pokoj standard - hyg. zařízení 5280 Kč Vybrat
2+1 8 polopenze Vlastní pokoj superior - hyg. zařízení, klima, SAT TV, lednička 6230 Kč Vybrat
2+1 8 polopenze Vlastní pokoj standard - hyg. zařízení 5280 Kč Vybrat


Soubory ke stažení

Komplex Uvala Scott - pokoje

Fotogalerie

UVALA SCOTT - pokoje (Chorvatsko - KRALJEVICA)UVALA SCOTT - pokoje (Chorvatsko - KRALJEVICA)UVALA SCOTT - pokoje (Chorvatsko - KRALJEVICA)UVALA SCOTT - pokoje (Chorvatsko - KRALJEVICA)UVALA SCOTT - pokoje (Chorvatsko - KRALJEVICA)UVALA SCOTT - pokoje (Chorvatsko - KRALJEVICA)UVALA SCOTT - pokoje (Chorvatsko - KRALJEVICA)UVALA SCOTT - pokoje (Chorvatsko - KRALJEVICA)UVALA SCOTT - pokoje (Chorvatsko - KRALJEVICA)UVALA SCOTT - pokoje (Chorvatsko - KRALJEVICA)UVALA SCOTT - pokoje (Chorvatsko - KRALJEVICA)UVALA SCOTT - pokoje (Chorvatsko - KRALJEVICA)UVALA SCOTT - pokoje (Chorvatsko - KRALJEVICA)UVALA SCOTT - pokoje (Chorvatsko - KRALJEVICA)UVALA SCOTT - pokoje (Chorvatsko - KRALJEVICA)UVALA SCOTT - pokoje (Chorvatsko - KRALJEVICA)UVALA SCOTT - pokoje (Chorvatsko - KRALJEVICA)UVALA SCOTT - pokoje (Chorvatsko - KRALJEVICA)UVALA SCOTT - pokoje (Chorvatsko - KRALJEVICA)UVALA SCOTT - pokoje (Chorvatsko - KRALJEVICA)UVALA SCOTT - pokoje (Chorvatsko - KRALJEVICA)UVALA SCOTT - pokoje (Chorvatsko - KRALJEVICA)UVALA SCOTT - pokoje (Chorvatsko - KRALJEVICA)UVALA SCOTT - pokoje (Chorvatsko - KRALJEVICA)UVALA SCOTT - pokoje (Chorvatsko - KRALJEVICA)


Nalezeno: 0
Text:
Typ:
Země:
Destinace:
Lokalita:
Zájezd:
Odjezd:Kalendář odletu na dovolenou
Délka:
Doprava:
Strava: