Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu. Více informací Rozumím

Infolinka

Chorvatsko
tel: 568 840 463
skype:
tipatourchorvatsko
Ostatní země
tel: 224 236 599
skype:tipatourpraha

Zájezd (dovolená) Pavilony SLAVEN

Země:Chorvatsko
Destinace:KVARNER
Lokalita:SELCE
Typ zájezdu:Pobytové zájezdy
Délka zájezdu:8, 10 dnů
Stravování:polopenze
Doprava:Vlastní, BUS
Cena od:7 590
 
výběr typu pokojů

Informace o destinaci

Kvarnerský záliv se rozprostírá od Opatijské riviéry na severu až po ostrov Pag na jihu a oblévá ostrovy Krk, Cres, Lošinj a Rab. Kvarner je chráněn pohořími Učka a Velebit a nabízí tak velmi příjemné podnebí s teplými léty a velmi mírnými zimami. Záliv oplývá bohatstvím ryb, které tvoří významnou součást ... více infozdejší stravy. Ostrovy vynikají téměř neporušenou přírodou s množstvím lesů a lesoparků v blízkosti ubytovacích středisek. Turistický ruch zde má dlouho tradici a nabízí návštěvníkům velmi dobré podmínky pro trávení dovolené. Již v 19. století byla zdejší letoviska využívána k léčbě kožních nemocí a nemocí dýchacích cest. Pláže jsou zde velmi různorodé, od písečných, přes oblázkové až po kamenité. Milovníci historie najdou na většině ostrovů přitažlivá historická městečka s cennými památkami. Hospodářským a dopravním centrem oblasti je Rijeka.

Informace o místě

Selce jsou přímořské letovisko s přístavem na pobřeží Vinodolského průlivu asi 50 km od Rijeky a přibližně 3 km jihovýchodně od většího letoviska Crikvenica, se kterým je spojeno pobřežní promenádou. V historii zde stála římská osada, která se později rozvíjela jako přístaviště. Z minulosti se dochovalo několik ukázek staré vesnické architektury, ... více infokostel sv. Kateřiny a kostelík sv. Jiří nad městečkem. Díky pozvolným oblázkovým a oblázkovo-písčitým plážím se Selce staly vyhledávaným letoviskem zejména pro rodiny s dětmi. Pláž Poli mara byla vyznamenána Modrou vlajkou. Slece jsou příjemným místem, které umožňuje prožít rodinnou dovolenou.

Informace o zájezdu

Poloha:Pavilony jsou umístěny cca 200 m od centra města Selce a 3,5 km jižně od Crikvenice.
Vybavení:Jednoduše vybavené 2-lůžkové pokoje s možností přistýlky, hygienickým zařízením a balkonem. Většina pokojů je orientovaná na moře.
Klienti mají k dispozici klimatizovanou restauraci, aperitiv bar, směnárnu, sejf, TV místnost, terasu. Na recepci hotelu je možnost Wi-Fi připojení k internetu zdarma.
Koupání:Oblázková pláž je vzdálená cca 200 m pod pavilony.
Sport:V blízkosti hřiště na míčové hry, stolní tenis, minigolf, vodní sporty a na pláži je malý tobogán, atrakce pro děti.
Služby:Ubytování s polopenzí formou švédského stolu v hotelu Slaven. U večeře nápoj zdarma.
Tipy na výlety:Rijeka, Opatija, Plitvická jezera, ostrovy Krk a Cres, fishpicnic.
Cena zahrnuje:7x ubytování s polopenzí, pobytové taxy, služby delegáta.
Doprava:a) vlastní b) autobusem
Fakultativní příplatek za vybraná nástupní místa.
Speciální nabídka:SLEVA ZA VČASNÝ NÁKUP: 10% do 31.1.
Slevy do 18 let.
Poznámka:Možnost dokoupení cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu 36 Kč/dospělý/den, 25 Kč/dítě do 15 let/den
Pes - 10 Eur/den

Výběr ubytovací kapacity Pavilony SLAVEN

Obsazenost Délka
pobytu
Stravování Doprava Popis pokoje Cena od
2+1 LM 10 polopenze BUS vč. doprava autobus,pokoj - hygienické zařízení, balkon 9590 Kč Vybrat
2+1 LM 8 polopenze Vlastní pokoj - hygienické zařízení, balkon 7590 Kč Vybrat


Fotogalerie

Pavilony SLAVEN (Chorvatsko - SELCE)Pavilony SLAVEN (Chorvatsko - SELCE)Pavilony SLAVEN (Chorvatsko - SELCE)Pavilony SLAVEN (Chorvatsko - SELCE)Pavilony SLAVEN (Chorvatsko - SELCE)Pavilony SLAVEN (Chorvatsko - SELCE)Pavilony SLAVEN (Chorvatsko - SELCE)Pavilony SLAVEN (Chorvatsko - SELCE)Pavilony SLAVEN (Chorvatsko - SELCE)Pavilony SLAVEN (Chorvatsko - SELCE)Pavilony SLAVEN (Chorvatsko - SELCE)


Nalezeno: 0
Text:
Typ:
Země:
Destinace:
Lokalita:
Zájezd:
Odjezd:Kalendář odletu na dovolenou
Délka:
Doprava:
Strava: