Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu. Více informací Rozumím

Infolinka

Chorvatsko
tel: 568 840 463
skype:
tipatourchorvatsko
Ostatní země
tel: 224 236 599
skype:tipatourpraha

Zájezd (dovolená) Hotel LIŠANJ

Země:Chorvatsko
Destinace:KVARNER
Lokalita:NOVI VINODOLSKI
Typ zájezdu:Pobytové zájezdy
Délka zájezdu:8 dnů
Stravování:polopenze
Doprava:Vlastní
Cena od:12 450
 
výběr typu pokojů

Informace o destinaci

Kvarnerský záliv se rozprostírá od Opatijské riviéry na severu až po ostrov Pag na jihu a oblévá ostrovy Krk, Cres, Lošinj a Rab. Kvarner je chráněn pohořími Učka a Velebit a nabízí tak velmi příjemné podnebí s teplými léty a velmi mírnými zimami. Záliv oplývá bohatstvím ryb, které tvoří významnou součást ... více infozdejší stravy. Ostrovy vynikají téměř neporušenou přírodou s množstvím lesů a lesoparků v blízkosti ubytovacích středisek. Turistický ruch zde má dlouho tradici a nabízí návštěvníkům velmi dobré podmínky pro trávení dovolené. Již v 19. století byla zdejší letoviska využívána k léčbě kožních nemocí a nemocí dýchacích cest. Pláže jsou zde velmi různorodé, od písečných, přes oblázkové až po kamenité. Milovníci historie najdou na většině ostrovů přitažlivá historická městečka s cennými památkami. Hospodářským a dopravním centrem oblasti je Rijeka.

Informace o místě

Město Novi Vinodolski je velmi oblíbené a vyhledávané turisty pro svoji malebnou polohu a historické centrum. Nad stavbami historického městečka se vypíná raně renesanční kostel. Sv. Filipa a Jakuba. Z náměstíčka vedle chrámu se naskýtá nezapomenutelný pohled na moře, Velebitský kanál a ostrov Krk.

Informace o zájezdu

Poloha:Hotel je umístěn přímo u nábřežní kolonády směrované k moři.
Vybavení:renovované 2-lůžkové pokoje s možností přistýlky, hyg. zařízení, SAT TV, klimatizace a balkon. Rodinné pokoje - renovované 2 propojené 2 lůžkové pokoje s možností přistýlky, hyg. zařízení, SAT TV, klimatizace a balkon.
Hotel má k dispozici restaurace, recepce, bar, konferenční sál, dětská herna, SPA centrum, 2 venkovní bazény, vnitřní bazén, venkovní hřiště.
Koupání:Pláže jsou oblázkové, betonová plata, kamenité a jsou zde vytvořeny travnaté plochy k ležení. Hotel má venkovní bazén a vnitřní vyhřívaný bazén, oba s mořskou vodou. Vnitřní bazén je v sezoně zavřený.
Sport:Víceúčelové hřiště, dětské hřiště, bazény.
Služby:Ubytování s polopenzí formou švédského stolu.
Klientům je k dispozici Wi-Fi připojení k internetu za doplatek cca 150 HRK/týden. V okolí hotelu je možné využít bezplatné Wi-Fi připojení v restauracích.
Tipy na výlety:Rijeka, Opatija, Plitvická jezera, ostrovy Krk a Cres, fishpicnic.
Cena zahrnuje:7x ubytování s polopenzí, pobytové taxy, služby delegáta.
Doprava:a) vlastní b) autobusem
Fakultativní příplatek za vybraná nástupní místa.
Speciální nabídka:SLEVA ZA VČASNÝ NÁKUP: 10 % do 30.4.
Dítě do 6 let na přistýlce ZDARMA.
Poznámka:Možnost dokoupení cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu 36 Kč/dospělý/den, 25 Kč/dítě do 15 let/den.
Fakultativní příplatek - autobusová doprava 2.290 Kč/os. + příplatky za vybraná nástupní místa.

Výběr ubytovací kapacity Hotel LIŠANJ

Obsazenost Délka
pobytu
Stravování Doprava Popis pokoje Cena od
2+1 8 polopenze Vlastní pokoj strana moře,balkon - klimatizace, hygienické zařízení, SAT TV 13650 Kč Vybrat
2+1 8 polopenze Vlastní pokoj, balkon - klimatizace, hygienické zařízení, SAT TV 12450 Kč Vybrat
4+2 8 polopenze Vlastní rodinný pokoj strana moře,balkon - klimatizace, hygienické zařízení, SAT TV 13650 Kč Vybrat
4+2 8 polopenze Vlastní rodinný pokoj, balkon - klimatizace, hygienické zařízení, SAT TV 12450 Kč Vybrat


Fotogalerie

Hotel LIŠANJ (Chorvatsko - NOVI VINODOLSKI)Hotel LIŠANJ (Chorvatsko - NOVI VINODOLSKI)Hotel LIŠANJ (Chorvatsko - NOVI VINODOLSKI)Hotel LIŠANJ (Chorvatsko - NOVI VINODOLSKI)Hotel LIŠANJ (Chorvatsko - NOVI VINODOLSKI)Hotel LIŠANJ (Chorvatsko - NOVI VINODOLSKI)Hotel LIŠANJ (Chorvatsko - NOVI VINODOLSKI)Hotel LIŠANJ (Chorvatsko - NOVI VINODOLSKI)Hotel LIŠANJ (Chorvatsko - NOVI VINODOLSKI)Hotel LIŠANJ (Chorvatsko - NOVI VINODOLSKI)Hotel LIŠANJ (Chorvatsko - NOVI VINODOLSKI)Hotel LIŠANJ (Chorvatsko - NOVI VINODOLSKI)Hotel LIŠANJ (Chorvatsko - NOVI VINODOLSKI)Hotel LIŠANJ (Chorvatsko - NOVI VINODOLSKI)Hotel LIŠANJ (Chorvatsko - NOVI VINODOLSKI)Hotel LIŠANJ (Chorvatsko - NOVI VINODOLSKI)Hotel LIŠANJ (Chorvatsko - NOVI VINODOLSKI)Hotel LIŠANJ (Chorvatsko - NOVI VINODOLSKI)Hotel LIŠANJ (Chorvatsko - NOVI VINODOLSKI)Hotel LIŠANJ (Chorvatsko - NOVI VINODOLSKI)Hotel LIŠANJ (Chorvatsko - NOVI VINODOLSKI)


Nalezeno: 0
Text:
Typ:
Země:
Destinace:
Lokalita:
Zájezd:
Odjezd:Kalendář odletu na dovolenou
Délka:
Doprava:
Strava: