Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu. Více informací Rozumím

Infolinka

Chorvatsko
tel: 568 840 463
skype:
tipatourchorvatsko
Ostatní země
tel: 224 236 599
skype:tipatourpraha

Zájezd (dovolená) Vila IGOR

Země:Chorvatsko
Destinace:KVARNER
Lokalita:CRIKVENICA
Typ zájezdu:Pobytové zájezdy
Délka zájezdu:8 dnů
Stravování:bez jídla
Doprava:Vlastní
Cena od:5 090
 
výběr typu pokojů

Informace o destinaci

Kvarnerský záliv se rozprostírá od Opatijské riviéry na severu až po ostrov Pag na jihu a oblévá ostrovy Krk, Cres, Lošinj a Rab. Kvarner je chráněn pohořími Učka a Velebit a nabízí tak velmi příjemné podnebí s teplými léty a velmi mírnými zimami. Záliv oplývá bohatstvím ryb, které tvoří významnou součást ... více infozdejší stravy. Ostrovy vynikají téměř neporušenou přírodou s množstvím lesů a lesoparků v blízkosti ubytovacích středisek. Turistický ruch zde má dlouho tradici a nabízí návštěvníkům velmi dobré podmínky pro trávení dovolené. Již v 19. století byla zdejší letoviska využívána k léčbě kožních nemocí a nemocí dýchacích cest. Pláže jsou zde velmi různorodé, od písečných, přes oblázkové až po kamenité. Milovníci historie najdou na většině ostrovů přitažlivá historická městečka s cennými památkami. Hospodářským a dopravním centrem oblasti je Rijeka.

Informace o místě

Lázeňské letovisko Crikvenica rozprostřené na úpatí Velike Kapely, 37 km jihovýchodně od Rijeky získalo své dnešní jméno od chorvatského slova "crkva" - kostel, který zde vyrostl ve 14. století. Crivenica má dlouhou turistickou tradici. Už v 19. století byla oblíbená zejména mezi uherskou šlechtou a z té doby pochází i některé ... více infolázeňské domy. Lázeňské provozy i dnes léčí zejména revmatická onemocnění a nemoci dýchacích cest. Crikvenica je stále oblíbená díky bohaté středomořské vegetaci, rušnému společenskému životu a krásné dvoukilometrové písečné pláži s pozvolným přístupem do moře. Večery lákají k příjemným procházkám po promenádě lemované mnoha kavárnami, bary, cukrárnami a restauracemi.

Informace o zájezdu

Poloha:Vila Igor se nachází v klidné části Crikvenice, od centra města je vzdálena cca 1,5 km a od moře cca 450 m. Pláže jsou oblázkové. Vila má parkoviště a Wi-Fi internet.
Vybavení:TYP A2, A2+1 a A2+2 - ložnice se 2 lůžky, kuchyň s gaučem na rozložení pro 1-2 osoby, hygienické zařízení, SAT TV a terasa. Možnost dokoupení klimatizace za cca 5 Eur/den.
Koupání:Pláže jsou oblázkové.
Hlavní městská pláž je placená cca 2 Eur/vstup, dítě do 12 let platí 50 %.
Sport:Vodní sporty.
Služby:Ubytování s vlastním vařením.
Tipy na výlety:Rijeka, Opatija, Plitvická jezera, ostrov Krk a Cres, fishpicnic.
Cena zahrnuje:7x ubytování, pobytové taxy.
Doprava:a) vlastní b) autobusem
Fakultativní příplatek - autobusová doprava 2.290 Kč/os. + příplatky za vybraná nástupní místa.
Pro dopravu autobusem:
transfer od agentury do vily 10 Eur/apartmán - platí se na místě. Rozvozy do apartmánů v den příjezdu jsou od 14:00 do 19:00. V den odjezdu jsou klienti svezeni do 10:00 k agentuře.
Speciální nabídka:Akce 7=6 v termínech do 12.6. a od 4.9. (slevy JSOU zahrnuty v ceně).
Poznámka:Možnost dokoupení cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu 45 Kč/dospělý/den, 30 Kč/dítě do 15 let/den.
Cena nezahrnuje přihlašovací poplatek cca 2 Eur/os - platí se jednorázově na místě.
Dítě bez nároku na služby platí 1.190 Kč.

Výběr ubytovací kapacity Vila IGOR

Obsazenost Délka
pobytu
Stravování Doprava Popis pokoje Cena od
2+0 8 bez jídla Vlastní vila IGOR A2 privátní apartmá, kuchyň, hyg. zažízení, SAT TV 5090 Kč Vybrat
2+1 8 bez jídla Vlastní vila IGOR A2+1 privátní apartmá, kuchyň, hyg. zažízení, SAT TV 6310 Kč Vybrat
2+2 8 bez jídla Vlastní vila IGOR A2+2 privátní apartmá, kuchyň, hyg. zažízení, SAT TV 7530 Kč Vybrat


Soubory ke stažení

vila Igor

Fotogalerie

Vila IGOR (Chorvatsko - CRIKVENICA)Vila IGOR (Chorvatsko - CRIKVENICA)Vila IGOR (Chorvatsko - CRIKVENICA)Vila IGOR (Chorvatsko - CRIKVENICA)Vila IGOR (Chorvatsko - CRIKVENICA)Vila IGOR (Chorvatsko - CRIKVENICA)Vila IGOR (Chorvatsko - CRIKVENICA)Vila IGOR (Chorvatsko - CRIKVENICA)Vila IGOR (Chorvatsko - CRIKVENICA)Vila IGOR (Chorvatsko - CRIKVENICA)Vila IGOR (Chorvatsko - CRIKVENICA)Vila IGOR (Chorvatsko - CRIKVENICA)Vila IGOR (Chorvatsko - CRIKVENICA)Vila IGOR (Chorvatsko - CRIKVENICA)Vila IGOR (Chorvatsko - CRIKVENICA)Vila IGOR (Chorvatsko - CRIKVENICA)


Nalezeno: 0
Text:
Typ:
Země:
Destinace:
Lokalita:
Zájezd:
Odjezd:Kalendář odletu na dovolenou
Délka:
Doprava:
Strava: