Infolinka

Chorvatsko
tel: 568 840 463
skype:
tipatourchorvatsko
Ostatní země
tel: 224 236 599
skype:tipatourpraha

Zájezd (dovolená) Aparthotel BABURA

Země:Chorvatsko
Destinace:ostrov Brač
Lokalita:SUPETAR
Typ zájezdu:Pobytové zájezdy
Délka zájezdu:8 dnů
Stravování:bez jídla
Doprava:Vlastní
Cena od:9 020
 
výběr typu pokojů

Informace o místě

Ostrov Brač: je se svou rozlohou 394 km2 třetím největším ostrovem v Jaderském moři a zároveň patří mezi místa s nejvyšším počtem hodin slunečního svitu. Hlavními středisky ostrova jsou Supetar a Bol, který je známý písčitou pláží Zlatni Rat (Zlatý Roh), která mění svůj tvar v závislosti na větru a mořských ... více infoproudech. Obyvatelstvo ostrova se živí zemědělstvím, chovem dobytka, rybolovem a těžbou křídového vápence, který je hlavním vývozním artiklem a byl použit při stavbě mnoha významných staveb po celém světě. Na Brači je nejvyšší hora dalmatských ostrovů - Vidova hora (778 m n. m.), která poskytuje nádherný výhled do širokého okolí. Velkou předností Brače je bohatá středomořská vegetace, krásné pláže a půvabný dalmatský ráz jeho obcí. Trajekt: Split - Supetar (délka plavby 60 min.), Makarska - Sumartin (délka plavby 50 min.).
Supetar:
je velmi hezké městečko a správním centrem ostrova. Leží na severním pobřež

Informace o zájezdu

Poloha:Aparthotel Babura leží v západní části Supetaru v tiché ulici cca 80 m od centrální pláže a od centra městečka cca 200 m. V blízkosti se nachází tenisové kurty a mnoho dalších sportovních aktivit. Aparthotel má přízemí a 2 poschodí. Všechny apartmány mají klimatizaci. Parkovací místa jsou zajištěna okolo hotelu, v přízemí je velký společný gril. Hotel má Wi-Fi internet.
Vybavení:TYP A2+1 - ložnice se 2 lůžky, kuchyň s jídelní částí a 1 přistýlkou, hyg. zařízení, klimatizace, SAT TV a balkon nebo terasa.
TYP A4+1 - 2 ložnice se 2 lůžky, kuchyň s jídelní částí a 1 přistýlkou, hyg. zařízení, SAT TV, klimatizace a balkon nebo terasa.
Koupání:Poloha cca 80 m od centrální pláže.
Sport:Vodní sporty.
Služby:Ubytování s vlastním vařením. Možnost dokoupení snídaní a večeří.
Tipy na výlety:Lodní výlety, Bol a ostrov Hvar.
Cena zahrnuje:7x ubytování, pobytové taxy.
Doprava:Vlastní.
Speciální nabídka:SLEVA ZA VČASNÝ NÁKUP: 10% do 31.3.
Poznámka:Možnost dokoupení cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu 36 Kč/dospělý/den, 25 Kč/dítě do 15 let/den.
snídaně - 1.350 Kč, večeře - 2.690 Kč
Dítě 3 - 7 let bez lůžka - 1.190 Kč
dítě do 3 let bez lůžka ZDARMA
Nástup je možný kterýkoliv den v týdnu.

Výběr ubytovací kapacity Aparthotel BABURA

Obsazenost Délka
pobytu
Stravování Doprava Popis pokoje Cena od
2+1 8 bez jídla Vlastní A2+1 privátní apartmá, kuchyň, hyg. zařízení, SAT TV, klima 9020 Kč Vybrat
4+1 8 bez jídla Vlastní A4+1 privátní apartmá, kuchyň, hyg. zařízení, SAT TV, klima 11870 Kč Vybrat


Fotogalerie

Aparthotel BABURA (Chorvatsko - SUPETAR)Aparthotel BABURA (Chorvatsko - SUPETAR)Aparthotel BABURA (Chorvatsko - SUPETAR)Aparthotel BABURA (Chorvatsko - SUPETAR)Aparthotel BABURA (Chorvatsko - SUPETAR)Aparthotel BABURA (Chorvatsko - SUPETAR)Aparthotel BABURA (Chorvatsko - SUPETAR)Aparthotel BABURA (Chorvatsko - SUPETAR)Aparthotel BABURA (Chorvatsko - SUPETAR)Aparthotel BABURA (Chorvatsko - SUPETAR)Aparthotel BABURA (Chorvatsko - SUPETAR)Aparthotel BABURA (Chorvatsko - SUPETAR)Aparthotel BABURA (Chorvatsko - SUPETAR)Aparthotel BABURA (Chorvatsko - SUPETAR)Aparthotel BABURA (Chorvatsko - SUPETAR)


Nalezeno: 0
Text:
Typ:
Země:
Destinace:
Lokalita:
Zájezd:
Odjezd:Kalendář odletu na dovolenou
Délka:
Doprava:
Strava: