Infolinka

Chorvatsko
tel: 568 840 463
skype:
tipatourchorvatsko
Ostatní země
tel: 222 246 063
skype:tipatourpraha

Zájezd (dovolená) Vila Plitvička Sedra

Země:Chorvatsko
Destinace:Plitvická jezera
Lokalita:PLITVICKA JEZERA
Typ zájezdu:Pobytové zájezdy
Délka zájezdu:2 dnů
Stravování:snídaně
Doprava:Vlastní
Cena od:1 040
 
výběr typu pokojů

Informace o destinaci

Národní park Plitvická jezera (ležící asi 5 km severně od malé vesničky Seliště Drezničko) je jedinečný nejen v rámci Chorvatska, byl roku 1979 zařazen na seznam světového přírodního dědictví UNESCO. Soustava 16 krasových jezer je rozložena stupňovitě nad sebou v délce 7 km. Vody v jezerech mají různé barvy, od smaragdově ... více infozelené až po sytě modrou. Horní část soustavy má 4 jezera, dolní 12 jezer a 20 krasových jeskyní. Jezera leží v nadmořské výšce od 503 do 639 metrů a jsou navzájem propojena 96 vodopády, padajícími z výšky 3 až 76 metrů. Říčka Plitvice, která dala národnímu parku jméno, nespojuje žádná jezera, ale tvoří nejvyšší vodopád, který padá pod nejníže položeným jezírkem do kaňonu. Okolí tvoří rozsáhlé lesy, které pokrývají svahy horských masivů Malé Kapely a Plješivice. Nenechte si cestou do Dalmácie ujít tuto zastávku, kde můžete zavzpomínat na slavné filmy s Vinnetouem a Old Shatterhandem.

Informace o místě

Plitvická jezera jsou chorvatský nejznámější národní park, který se nachází mezi městy Karlovac a Zadar. Park leží na horním toku řeky Korana mezi horskými vápencovými masívy Velká a Malá Kapela a Pleševica. Krasová jezera jsou terasovitě rozložena a spojena průtoky. Nachází se zde 140 vodopádů, 20 jeskyň a zřídel. V roce ... více info1979 byl tento národní park zařazen na seznam UNESCO.

Informace o zájezdu

Poloha:Vila Plitvička Sedra leží ve vesničce Irinovac, která se nachází cca 6 km před Plitvickými jezery (ve směru jízdy z ČR). Pouze pro klienty 18+.
Klienti mohou využít venkovní bazén.
Vybavení:2-lůžkové pokoje, hyg. zařízení, klima, Wi-Fi.
Služby:Ubytování se snídaní.
Cena zahrnuje:1x ubytování se snídaní, pobytové taxy.
Doprava:Vlastní.
Poznámka:Možnost dokoupení cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu 45 Kč/dospělý/den, 30 Kč/dítě do 15 let/den.
Večeře - 480 Kč/osoba

Výběr ubytovací kapacity Vila Plitvička Sedra

Obsazenost Délka
pobytu
Stravování Doprava Popis pokoje Cena od
1+0 2 snídaně Vlastní Pokoj *** se snídaní 1880 Kč Vybrat
2+0 2 snídaně Vlastní Pokoj *** se snídaní 1040 Kč Vybrat
2+0 2 snídaně Vlastní Pokoj **** se snídaní 1440 Kč Vybrat


Soubory ke stažení

Plitvice - vila Plitvička Sedra

Fotogalerie

Vila Plitvička Sedra (Chorvatsko - PLITVICKA JEZERA)Vila Plitvička Sedra (Chorvatsko - PLITVICKA JEZERA)Vila Plitvička Sedra (Chorvatsko - PLITVICKA JEZERA)Vila Plitvička Sedra (Chorvatsko - PLITVICKA JEZERA)Vila Plitvička Sedra (Chorvatsko - PLITVICKA JEZERA)Vila Plitvička Sedra (Chorvatsko - PLITVICKA JEZERA)Vila Plitvička Sedra (Chorvatsko - PLITVICKA JEZERA)Vila Plitvička Sedra (Chorvatsko - PLITVICKA JEZERA)Vila Plitvička Sedra (Chorvatsko - PLITVICKA JEZERA)Vila Plitvička Sedra (Chorvatsko - PLITVICKA JEZERA)Vila Plitvička Sedra (Chorvatsko - PLITVICKA JEZERA)Vila Plitvička Sedra (Chorvatsko - PLITVICKA JEZERA)Vila Plitvička Sedra (Chorvatsko - PLITVICKA JEZERA)Vila Plitvička Sedra (Chorvatsko - PLITVICKA JEZERA)Vila Plitvička Sedra (Chorvatsko - PLITVICKA JEZERA)Vila Plitvička Sedra (Chorvatsko - PLITVICKA JEZERA)Vila Plitvička Sedra (Chorvatsko - PLITVICKA JEZERA)Vila Plitvička Sedra (Chorvatsko - PLITVICKA JEZERA)Vila Plitvička Sedra (Chorvatsko - PLITVICKA JEZERA)Vila Plitvička Sedra (Chorvatsko - PLITVICKA JEZERA)


Nalezeno: 0
Text:
Typ:
Země:
Destinace:
Lokalita:
Zájezd:
Odjezd:Kalendář odletu na dovolenou
Délka:
Doprava:
Strava:

Souhlasíte se zpracováním osobních údajů v souladu s nařízením Evropské unie o nakládání s osobními údaji (GDPR)? Více o zpracování osobních údajů.