Infolinka

Chorvatsko
tel: 568 840 463
skype:
tipatourchorvatsko
Ostatní země
tel: 222 246 063
skype:tipatourpraha

Zájezd (dovolená) BIG HOUSE Plitvička Jezera

Země:Chorvatsko
Destinace:Plitvická jezera
Lokalita:PLITVICKA JEZERA
Typ zájezdu:Pobytové zájezdy
Délka zájezdu:2 dnů
Stravování:polopenze
Doprava:Vlastní
Cena od:1 330
 
výběr typu pokojů

Informace o destinaci

Národní park Plitvická jezera (ležící asi 5 km severně od malé vesničky Seliště Drezničko) je jedinečný nejen v rámci Chorvatska, byl roku 1979 zařazen na seznam světového přírodního dědictví UNESCO. Soustava 16 krasových jezer je rozložena stupňovitě nad sebou v délce 7 km. Vody v jezerech mají různé barvy, od smaragdově ... více infozelené až po sytě modrou. Horní část soustavy má 4 jezera, dolní 12 jezer a 20 krasových jeskyní. Jezera leží v nadmořské výšce od 503 do 639 metrů a jsou navzájem propojena 96 vodopády, padajícími z výšky 3 až 76 metrů. Říčka Plitvice, která dala národnímu parku jméno, nespojuje žádná jezera, ale tvoří nejvyšší vodopád, který padá pod nejníže položeným jezírkem do kaňonu. Okolí tvoří rozsáhlé lesy, které pokrývají svahy horských masivů Malé Kapely a Plješivice. Nenechte si cestou do Dalmácie ujít tuto zastávku, kde můžete zavzpomínat na slavné filmy s Vinnetouem a Old Shatterhandem.

Informace o místě

Plitvická jezera jsou chorvatský nejznámější národní park, který se nachází mezi městy Karlovac a Zadar. Park leží na horním toku řeky Korana mezi horskými vápencovými masívy Velká a Malá Kapela a Pleševica. Krasová jezera jsou terasovitě rozložena a spojena průtoky. Nachází se zde 140 vodopádů, 20 jeskyň a zřídel. V roce ... více info1979 byl tento národní park zařazen na seznam UNESCO.

Informace o zájezdu

Poloha:Turistický resort Big House Plitvička Jezera se nachází ve vesničce Ličko Petrovo Selo, cca 9 km od Plitvických jezer.
Vybavení:2-lůžkové pokoje s možností 2 přistýlek, hyg. zařízení, SAT TV.
Služby:Ubytování s polopenzí. Snídaně formou bufetu, večeře výběr ze 2 menu.
Cena zahrnuje:Cena zahrnuje:1x ubytování s polopenzí
Speciální nabídka:Dítě do 7 let na 1. přistýlce ZDARMA.
Poznámka:Možnost dokoupení cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu 45 Kč/dospělý/den, 30 Kč/dítě do 15 let/den.
Cena nezahrnuje:
Pobytovou taxu - 5 kn/osoba
Parkoviště zdarma
Wi-Fi zdarma
Pes (do 10 kg) - 5 Eur/den, (10-35 kg) - 10 Eur/den, (35-50 kg) - 12 Eur/den

Výběr ubytovací kapacity BIG HOUSE Plitvička Jezera

Obsazenost Délka
pobytu
Stravování Doprava Popis pokoje Cena od
1+0 2 polopenze Vlastní pokoj 1870 Kč Vybrat
2+0 2 polopenze Vlastní pokoj 1330 Kč Vybrat
2+2 2 polopenze Vlastní pokoj 1330 Kč Vybrat


Soubory ke stažení

Ličko, Petrovo Selo - Big House

Fotogalerie

BIG HOUSE Plitvička Jezera (Chorvatsko - PLITVICKA JEZERA)BIG HOUSE Plitvička Jezera (Chorvatsko - PLITVICKA JEZERA)BIG HOUSE Plitvička Jezera (Chorvatsko - PLITVICKA JEZERA)BIG HOUSE Plitvička Jezera (Chorvatsko - PLITVICKA JEZERA)BIG HOUSE Plitvička Jezera (Chorvatsko - PLITVICKA JEZERA)BIG HOUSE Plitvička Jezera (Chorvatsko - PLITVICKA JEZERA)BIG HOUSE Plitvička Jezera (Chorvatsko - PLITVICKA JEZERA)BIG HOUSE Plitvička Jezera (Chorvatsko - PLITVICKA JEZERA)BIG HOUSE Plitvička Jezera (Chorvatsko - PLITVICKA JEZERA)BIG HOUSE Plitvička Jezera (Chorvatsko - PLITVICKA JEZERA)BIG HOUSE Plitvička Jezera (Chorvatsko - PLITVICKA JEZERA)BIG HOUSE Plitvička Jezera (Chorvatsko - PLITVICKA JEZERA)BIG HOUSE Plitvička Jezera (Chorvatsko - PLITVICKA JEZERA)BIG HOUSE Plitvička Jezera (Chorvatsko - PLITVICKA JEZERA)BIG HOUSE Plitvička Jezera (Chorvatsko - PLITVICKA JEZERA)BIG HOUSE Plitvička Jezera (Chorvatsko - PLITVICKA JEZERA)BIG HOUSE Plitvička Jezera (Chorvatsko - PLITVICKA JEZERA)BIG HOUSE Plitvička Jezera (Chorvatsko - PLITVICKA JEZERA)


Nalezeno: 0
Text:
Typ:
Země:
Destinace:
Lokalita:
Zájezd:
Odjezd:Kalendář odletu na dovolenou
Délka:
Doprava:
Strava:

Souhlasíte se zpracováním osobních údajů v souladu s nařízením Evropské unie o nakládání s osobními údaji (GDPR)? Více o zpracování osobních údajů.