Infolinka

Chorvatsko
tel: 568 840 463
skype:
tipatourchorvatsko
Ostatní země
tel: 222 246 063
skype:tipatourpraha

Zájezd (dovolená) LANTERNA SUNNY RESORT BY VALAMAR

Země:Chorvatsko
Destinace:Poreč
Lokalita:POREČ
Typ zájezdu:Pobytové zájezdy
Délka zájezdu:8 dnů
Stravování:bez jídla
Doprava:Vlastní
Cena od:4 750
 
výběr typu pokojů

Informace o destinaci

ISTRIE: Úrodná údolí, bujná středomořská vegetace, malebné vesničky, živá pobřežní letoviska plná zábavy i pamětihodností a hlavně krásné čisté moře - to je Istrie. Tento největší chorvatský poloostrov je díky nevelké vzdálenosti oblíbeným cílem našich turistů. Na jaře se tento poloostrov ve tvaru srdce mění v květinový koberec zářící jedinečnými barvami, ... více infov létě otevírá svou náruč statisícům turistů, kteří touží strávit zde příjemnou dovolenou, a své kouzlo má i v září a říjnu v době vinobraní, kdy je možné spojit dovolenou u moře s ochutnávkou místních vín.Západní pobřeží je největší a nejživější oblastí turistického ruchu na celém chorvatském Jadranu. Umag, Poreč, Rovinj, Vrsar, Pula… tyto komplexy prakticky navazují jeden na druhý a jsou vybaveny nabídkou služeb všeho druhu. V hojném počtu zde najdete restaurace, pizzerie, cukrárny, obchody se suvenýry, půjčovny sportovních potřeb atd. Mimořádn

Informace o místě

Jedno z největších letovisek západního pobřeží Istrie se vyznačuje mimořádně cennými historickými památkami ve staré části města umístěné na nevelkém poloostrově. Nejvzácnější památkou je Eufraziova bazilika s nádhernými mozaikami,která byla spolu s přilehlými stavbami zapsána na listinu světovéhokulturního dědictví UNESCO. Poreč se vyznačuje rozsáhlou turistickou infrastrukturou a nabízí návštěvníkům vše,co k ... více infodobré dovolené patří. Předností Poreče a přilehlých rekreačních komplexů (Zelena Laguna, Plava Laguna, Lanterna) je hojnost borových lesů, členité pobřeží s přírodními i uměle upravenými plážemi a možnost provozování prakticky všechvodních sportů. 400 m od Poreče se v moři nachází zalesněný ostrov Sv. Mikuláše, na kterém je jeden z nejstarších dosud zachovalých majáků chorvatského pobřeží. V květnu roku 2015 byl v Poreči otevřen aquapark Aquacolors.

Informace o zájezdu

Poloha:Apartmánové domy se nacházejí v lesoparku na poloostrově Lanterna, který je vzdálen 13 km od města Poreče.
Apartmá se nacházejí 50-200 m od pláže. Pláž je přírodní kamenitá, oblázková nebo betonová plata.
Vybavení:Lanterna
TYP A3 - ložnice se 2 lůžky, v jídelní části rozkládací gauč, kompletně zařízený kuchyňský kout, hyg. zařízení, balkon nebo terasa.
TYP A4 - ložnice se 2 lůžky, v jídelní části rozkládací gauč pro 2 osoby, zařízený kuchyňský kout, hyg. zařízení, balkon nebo terasa.
TYP A6 - Dvoupartové apartmá, v přízemí je kuchyň s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, terasa a hyg. zařízení. V 1. patře jsou 2 ložnice se 2 lůžky, hyg. zařízení a 2 balkony.
Sport:Tenisové kurty, minigolf, stolní tenis, plážový volejbal.
Služby:Ubytování s vlastním vařením.
Možnost dokoupení polopenze v restauraci Marina - platí se na místě.
Součástí areálu je parkoviště.
Tipy na výlety:Rovinj, Vrsar, Pula, Limský kanál, Brijunské ostrovy, lodní výlety, aquapark Aquacolors, dinopark Funtana.
Cena zahrnuje:7x ubytování, pobytové taxy.
Doprava:a) vlastní b) autobusem
Fakultativní příplatek - autobusová doprava 2.290 Kč/os. + příplatky za vybraná nástupní místa.
Speciální nabídka:SLEVA ZA VČASNÝ NÁKUP: 15% do 15.3.2022
Poznámka:Možnost dokoupení cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu 45 Kč/dospělý/den, 30 Kč/dítě do 15 let/den.
Nástup je možný kterýkoliv den v týdnu.
dětská postýlka 1.150 Kč, pes 15 Eur/den
Možnost dokoupení stravování na místě.

Výběr ubytovací kapacity LANTERNA SUNNY RESORT BY VALAMAR

Obsazenost Délka
pobytu
Stravování Doprava Popis pokoje Cena od
3+0 8 bez jídla Vlastní Lanterna A: apartmá, kuchyňský kout, hygienické zařízení 4750 Kč Vybrat
4+0 8 bez jídla Vlastní Lanterna A: apartmá, kuchyňský kout, hygienické zařízení 6180 Kč Vybrat
6+0 8 bez jídla Vlastní Lanterna A: apartmá, kuchyňský kout, hygienické zařízení 8310 Kč Vybrat


Soubory ke stažení

Umag - LANTERNA SUNNY RESORT

Fotogalerie

LANTERNA SUNNY RESORT BY VALAMAR (Chorvatsko - POREČ)LANTERNA SUNNY RESORT BY VALAMAR (Chorvatsko - POREČ)LANTERNA SUNNY RESORT BY VALAMAR (Chorvatsko - POREČ)LANTERNA SUNNY RESORT BY VALAMAR (Chorvatsko - POREČ)LANTERNA SUNNY RESORT BY VALAMAR (Chorvatsko - POREČ)LANTERNA SUNNY RESORT BY VALAMAR (Chorvatsko - POREČ)LANTERNA SUNNY RESORT BY VALAMAR (Chorvatsko - POREČ)LANTERNA SUNNY RESORT BY VALAMAR (Chorvatsko - POREČ)LANTERNA SUNNY RESORT BY VALAMAR (Chorvatsko - POREČ)LANTERNA SUNNY RESORT BY VALAMAR (Chorvatsko - POREČ)LANTERNA SUNNY RESORT BY VALAMAR (Chorvatsko - POREČ)LANTERNA SUNNY RESORT BY VALAMAR (Chorvatsko - POREČ)


Nalezeno: 0
Text:
Typ:
Země:
Destinace:
Lokalita:
Zájezd:
Odjezd:Kalendář odletu na dovolenou
Délka:
Doprava:
Strava:

Souhlasíte se zpracováním osobních údajů v souladu s nařízením Evropské unie o nakládání s osobními údaji (GDPR)? Více o zpracování osobních údajů.