Infolinka

Chorvatsko
tel: 568 840 463
skype:
tipatourchorvatsko
Ostatní země
tel: 222 246 063
skype:tipatourpraha

Zájezd (dovolená) Resort AMARIN

Země:Chorvatsko
Destinace:Rovinj
Lokalita:ROVINJ
Typ zájezdu:Pobytové zájezdy
Délka zájezdu:8 dnů
Stravování:bez jídla
Doprava:Vlastní
Cena od:13 980
 
výběr typu pokojů

Informace o destinaci

ISTRIE: Úrodná údolí, bujná středomořská vegetace, malebné vesničky, živá pobřežní letoviska plná zábavy i pamětihodností a hlavně krásné čisté moře - to je Istrie. Tento největší chorvatský poloostrov je díky nevelké vzdálenosti oblíbeným cílem našich turistů. Na jaře se tento poloostrov ve tvaru srdce mění v květinový koberec zářící jedinečnými barvami, ... více infov létě otevírá svou náruč statisícům turistů, kteří touží strávit zde příjemnou dovolenou, a své kouzlo má i v září a říjnu v době vinobraní, kdy je možné spojit dovolenou u moře s ochutnávkou místních vín.Západní pobřeží je největší a nejživější oblastí turistického ruchu na celém chorvatském Jadranu. Umag, Poreč, Rovinj, Vrsar, Pula… tyto komplexy prakticky navazují jeden na druhý a jsou vybaveny nabídkou služeb všeho druhu. V hojném počtu zde najdete restaurace, pizzerie, cukrárny, obchody se suvenýry, půjčovny sportovních potřeb atd. Mimořádn

Informace o místě

Rovinj je nádherné rybářské městečko, které patří k perlám istrijského pobřeží. Malebná náměstí, úzké křivolaké uličky a romantická zákoutí tvoří nevelký poloostrov, na jehož vrcholku se tyčí zdaleka viditelná dominanta - kostel Sv. Eufemie se zvonicí. Ve středověku bylo město chráněno hradbami, z jejichž sedmi bran se do současnosti dochovaly tři. ... více infoRovinj ležel původně na ostrůvku, který byl náspem spojen v 18. století s pevninou a díky tomu se mohlo město dál šířit. Po 2. světové válce odešla většina italského obyvatelstva a město začalo chátrat. Před úpadkem zachránili Rovinj chorvatští umělci, zejména spisovatelé a malíři, kteří si zde začali kupovat domy a osidlovat je. Dodnes je ulička Grisia jakousi uměleckou galerií s řadou obchůdků s uměleckými díly. Nový rozkvět přinesla 60. léta, kdy začala stavět hotelová městečka, která však nejsou tak rozsáhlá a rušná jako ta porečská. Rovinjské pobřeží na

Informace o zájezdu

Poloha:Resort Amarin leží cca 4 km severně od krásného historického města Rovinj.
Vybavení:TYP A2+1 (N31): - ložnice se 2 lůžky, kuchyň s gaučem na rozložení pro dospělou osobu nebo 2 malé děti, hyg. zařízení, SAT TV, sejf, klimatizace a terasa. (rozloha 54-57 m2)
TYP A2+2 (N41):
- ložnice se 2 lůžky, kuchyň s gaučem na rozložení pro 2 osoby, hyg. zařízení, SAT TV, sejf, klimatizace a terasa. (rozloha 30-36 m2)
TYP A4+1 (N52):
- apartmá má 2 poschodí: 1. poschodí: 2 ložnice se 2 lůžky, hyg. zařízení, přízemí: kuchyň s gaučem na rozložení (pro 1 dospělou osobu nebo pro 2 děti), WC, SAT TV, sejf, klimatizace a terasa.
Koupání:Pláže jsou přírodní kamenité a oblázkové ve vzdálenosti cca 150-250 m od ubytování.
Sport:Venkovní bazén s mořskou vodou, dětský bazén, animační programy, tenis, dětské hřiště.
Služby:Ubytování s vlastním vařením.
Tipy na výlety:Poreč, Vrsar, Pula, Limský kanál, Brijunské ostrovy, lodní výlety.
Cena zahrnuje:7x ubytování, pobytové taxy.
Doprava:a) vlastní b) autobusem
Fakultativní příplatek - autobusová doprava 2.290 Kč/os. + příplatky za vybraná nástupní místa.
Speciální nabídka:SLEVA ZA VČASNÝ NÁKUP: 20 % do 15.1.2022, 15 % do 15.2.2022.
Nástup je možný kterýkoliv den v týdnu.
Poznámka:Možnost dokoupení cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu 45 Kč/dospělý/den, 30 Kč/dítě do 15 let/den.
dětská postýlka pro děti do 2 let ZDARMA
pes - 10 Eur/den - pouze vy typu A2+2 (N41)

Výběr ubytovací kapacity Resort AMARIN

Obsazenost Délka
pobytu
Stravování Doprava Popis pokoje Cena od
2+1 8 bez jídla Vlastní A2+1 privátní apartmá, kuchyň, hyg. zažízení 17770 Kč Vybrat
2+2 8 bez jídla Vlastní A2+2 privátní apartmá, kuchyň, hyg. zažízení 13980 Kč Vybrat
4+1 8 bez jídla Vlastní A4+1 privátní apartmá, kuchyň, hyg. zažízení 21330 Kč Vybrat


Soubory ke stažení

ROVINJ – RESORT AMARIN

Fotogalerie

Resort AMARIN (Chorvatsko - ROVINJ)Resort AMARIN (Chorvatsko - ROVINJ)Resort AMARIN (Chorvatsko - ROVINJ)Resort AMARIN (Chorvatsko - ROVINJ)Resort AMARIN (Chorvatsko - ROVINJ)Resort AMARIN (Chorvatsko - ROVINJ)Resort AMARIN (Chorvatsko - ROVINJ)Resort AMARIN (Chorvatsko - ROVINJ)Resort AMARIN (Chorvatsko - ROVINJ)Resort AMARIN (Chorvatsko - ROVINJ)Resort AMARIN (Chorvatsko - ROVINJ)Resort AMARIN (Chorvatsko - ROVINJ)


Nalezeno: 0
Text:
Typ:
Země:
Destinace:
Lokalita:
Zájezd:
Odjezd:Kalendář odletu na dovolenou
Délka:
Doprava:
Strava:

Souhlasíte se zpracováním osobních údajů v souladu s nařízením Evropské unie o nakládání s osobními údaji (GDPR)? Více o zpracování osobních údajů.