Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu. Více informací Rozumím

Infolinka

Chorvatsko
tel: 568 840 463
skype:
tipatourchorvatsko
Ostatní země
tel: 224 236 599
skype:tipatourpraha

Zájezd (dovolená) Vila Jerič - pokoje

Země:Chorvatsko
Destinace:SEVERNÍ DALMÁCIE
Lokalita:KAŠTEL STAFILIĆ
Typ zájezdu:Pobytové zájezdy
Délka zájezdu:8 dnů
Stravování:bez jídla
Doprava:Vlastní
Cena od:2 630
 
výběr typu pokojů

Informace o destinaci

Dalmácie není jen pouhým zeměpisným názvem středního Jadranu, ale i synonymem rozkvetlé zahrady zalité sluncem, obklopené průzračně čistým mořem. Modrá obloha vytváří nádherný kontrast k zeleni olivových a piniových hájů, které chrání nádherné pláže z bílých oblázků a jejichž vůně se nese zdravým, solí prosyceným mořským vzduchem. Ráz severní Dalmácie určuje ... více infopohoří Velebit, které je nejvyšším pohořím v Chorvatsku, dominantou Makarské riviéry jsou bílé štíty Biokova. Bohatství přírody je doplněno několika národními parky, jako jsou například Paklenica, Kornati nebo vodopády řeky Krky. K romantice přispívá také množství ostrovů a ostrůvků. Milovníci historie zde mají řadu možností k výletům za mimořádnými historickými památkami ve Splitu, Šibeniku, Trogiru… Dalmácie je místem, kam se turisté rádi vracejí a kde mohou objevovat stále nová a nová místa, která je nadchnou a okouzlí.

Informace o místě

Dalmácie: není jen pouhým zeměpisným názvem středního Jadranu, ale i synonymem rozkvetlé zahrady zalité sluncem, obklopené průzračně čistým mořem. Modrá obloha vytváří nádherný kontrast k zeleni olivových a piniových hájů, které chrání nádherné pláže z bílých oblázků a jejichž vůně se nese zdravým, solí prosyceným mořským vzduchem. Ráz severní Dalmácie určuje ... více infopohoří Velebit, které je nejvyšším pohořím v Chorvatsku, dominantou Makarské riviéry jsou bílé štíty Biokova. Bohatství přírody je doplněno několika národními parky, jako jsou například Paklenica, Kornati nebo vodopády řeky Krky. K romantice přispívá také množství ostrovů a ostrůvků. Milovníci historie zde mají řadu možností k výletům za mimořádnými historickými památkami ve Splitu, Šibeniku, Trogiru… Dalmácie je místem, kam se turisté rádi vracejí a kde mohou objevovat stále nová a nová místa, která je nadchnou a okouzlí.
Kaštel Stafilič:
je

Informace o zájezdu

Poloha:Vila leží cca 300 m od oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. Od centra města je vila vzdálena cca 1.100 m. Vila má venkovní bazén, terasu s grilem a posezením, parkoviště a dětské hřiště. Na terase v patře je k dispozici společná vybavená kuchyň. Vila má Wi-Fi internet zdarma ve společných prostorách.
Vybavení:2-lůžkové pokoje s možností přistýlky, hyg. zařízení. Balkon za příplatek. Každé dva pokoje mají společnou kuchyňku a posezení.
Klimatizace je za příplatek cca 5 Eur/den - po předchozím vyžádání v CK.
Sport:Tenis, stolní tenis, sportovní hřiště, vodní sporty.
Služby:Ubytování s vlastním vařením
Možnost dokoupení polopenze v cca 100 m vzdálené restauraci.
Polopenze - 13 Eur/osoba/den - platí se na místě
Tipy na výlety:Trogir, Primošten, vodopády řeky Krky, Split.
Cena zahrnuje:7x ubytování
Doprava:a) vlastní b) autobusem
Fakultativní příplatek - autobusová doprava 2.490 Kč/os. + příplatky za vybraná nástupní místa dle str. 4.
Poznámka:Možnost dokoupení cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu 45 Kč/dospělý/den, 30 Kč/dítě do 15 let/den.
Dítě do 4 let bez nároku na služby ZDARMA.
Cena nezahrnuje:
Pobytovou taxu cca 1 Eur/os./den – platí se na místě.
pes - 6 Eur/den

Výběr ubytovací kapacity Vila Jerič - pokoje

Obsazenost Délka
pobytu
Stravování Doprava Popis pokoje Cena od
1+0 8 bez jídla Vlastní pokoj, hygienické zařízení 3950 Kč Vybrat
2+0 8 bez jídla Vlastní pokoj, hygienické zařízení 2630 Kč Vybrat
2+0 8 bez jídla Vlastní pokoj s balkonem, hygienické zařízení 2870 Kč Vybrat
2+1 8 bez jídla Vlastní pokoj, hygienické zařízení 2630 Kč Vybrat
2+1 8 bez jídla Vlastní pokoj s balkonem, hygienické zařízení 2870 Kč Vybrat


Fotogalerie

Vila Jerič - pokoje (Chorvatsko - KAŠTEL STAFILIĆ)Vila Jerič - pokoje (Chorvatsko - KAŠTEL STAFILIĆ)Vila Jerič - pokoje (Chorvatsko - KAŠTEL STAFILIĆ)Vila Jerič - pokoje (Chorvatsko - KAŠTEL STAFILIĆ)Vila Jerič - pokoje (Chorvatsko - KAŠTEL STAFILIĆ)Vila Jerič - pokoje (Chorvatsko - KAŠTEL STAFILIĆ)Vila Jerič - pokoje (Chorvatsko - KAŠTEL STAFILIĆ)Vila Jerič - pokoje (Chorvatsko - KAŠTEL STAFILIĆ)Vila Jerič - pokoje (Chorvatsko - KAŠTEL STAFILIĆ)Vila Jerič - pokoje (Chorvatsko - KAŠTEL STAFILIĆ)Vila Jerič - pokoje (Chorvatsko - KAŠTEL STAFILIĆ)


Nalezeno: 0
Text:
Typ:
Země:
Destinace:
Lokalita:
Zájezd:
Odjezd:Kalendář odletu na dovolenou
Délka:
Doprava:
Strava: