Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu. Více informací Rozumím

Infolinka

Chorvatsko
tel: 568 840 463
skype:
tipatourchorvatsko
Ostatní země
tel: 224 236 599
skype:tipatourpraha

Zájezd (dovolená) Vila MARA

Země:Chorvatsko
Destinace:STŘEDNÍ DALMÁCIE
Lokalita:MAKARSKA
Typ zájezdu:Pobytové zájezdy
Délka zájezdu:8 dnů
Stravování:polopenze
Doprava:Vlastní
Cena od:7 960
 
výběr typu pokojů

Informace o destinaci

Dalmácie není jen pouhým zeměpisným názvem středního Jadranu, ale i synonymem rozkvetlé zahrady zalité sluncem, obklopené průzračně čistým mořem. Modrá obloha vytváří nádherný kontrast k zeleni olivových a piniových hájů, které chrání nádherné pláže z bílých oblázků a jejichž vůně se nese zdravým, solí prosyceným mořským vzduchem. Ráz severní Dalmácie určuje ... více infopohoří Velebit, které je nejvyšším pohořím v Chorvatsku, dominantou Makarské riviéry jsou bílé štíty Biokova. Bohatství přírody je doplněno několika národními parky, jako jsou například Paklenica, Kornati nebo vodopády řeky Krky. K romantice přispívá také množství ostrovů a ostrůvků. Milovníci historie zde mají řadu možností k výletům za mimořádnými historickými památkami ve Splitu, Šibeniku, Trogiru… Dalmácie je místem, kam se turisté rádi vracejí a kde mohou objevovat stále nová a nová místa, která je nadchnou a okouzlí.

Informace o místě

Dalmácie: není jen pouhým zeměpisným názvem středního Jadranu, ale i synonymem rozkvetlé zahrady zalité sluncem, obklopené průzračně čistým mořem. Modrá obloha vytváří nádherný kontrast k zeleni olivových a piniových hájů, které chrání nádherné pláže z bílých oblázků a jejichž vůně se nese zdravým, solí prosyceným mořským vzduchem. Ráz severní Dalmácie určuje ... více infopohoří Velebit, které je nejvyšším pohořím v Chorvatsku, dominantou Makarské riviéry jsou bílé štíty Biokova. Bohatství přírody je doplněno několika národními parky, jako jsou například Paklenica, Kornati nebo vodopády řeky Krky. K romantice přispívá také množství ostrovů a ostrůvků. Milovníci historie zde mají řadu možností k výletům za mimořádnými historickými památkami ve Splitu, Šibeniku, Trogiru… Dalmácie je místem, kam se turisté rádi vracejí a kde mohou objevovat stále nová a nová místa, která je nadchnou a okouzlí.
Rušné historické p

Informace o zájezdu

Poloha:Pension Mara se nachází cca 400 m od pláže a cca 1,3 km od centra města Makarská. Pension prošel v roce 2017 kompletní rekonstrukcí.
Vybavení:Klimatizované 2–lůžkové pokoje s možností přistýlky, hyg.zařízení, SAT TV, minilednička a balkon.
Možnost rodinných pokojů – Klimatizovaný 2–lůžkový pokoj, přistýlka pro 2 osoby (rozkládací gauč, šířka 150 cm), hyg. zařízení, SATTV, minilednička a balkon. Musí se platit 3 plné ceny.
Pension má k dispozici restauraci, recepci, výtah, Wi–Fi internet v celém objektu ZDARMA, parkoviště u pensionu (omezený počet) nebo v blízkosti pensionu (za poplatek – 3 Eur/den).
Sport:Vodní sporty.
Služby:Ubytování s polopenzí, snídaně formou švédského stolu, večeře výběr ze 3 menu (salát buffet,dezert).
Tipy na výlety:Split, výlet na pohoří Biokovo, lodní výlety.
Cena zahrnuje:7x ubytování s polopenzí, pobytové taxy, služby delegáta.
Doprava:a) vlastní b) autobusem
Fakultativní příplatek - autobusová doprava 2.490 Kč/os. + příplatky za vybraná nástupní místa.
Poznámka:Možnost dokoupení cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu (viz str. 7) – 36 Kč/dospělý/den, 25 Kč/dítě do 15 let/den.
parkoviště – 3 Eur/den
dítě do 3 let ZDARMA

Výběr ubytovací kapacity Vila MARA

Obsazenost Délka
pobytu
Stravování Doprava Popis pokoje Cena od
2+0 8 polopenze Vlastní pokoj - hygienické zařízení, klimatizace 7960 Kč Vybrat
2+1 8 polopenze Vlastní pokoj s přistýlkou - hygienické zařízení, klimatizace 8430 Kč Vybrat
2+2 8 polopenze Vlastní rodinný pokoj - hygienické zařízení, klimatizace 8430 Kč Vybrat


Fotogalerie

Vila MARA (Chorvatsko - MAKARSKA)Vila MARA (Chorvatsko - MAKARSKA)Vila MARA (Chorvatsko - MAKARSKA)Vila MARA (Chorvatsko - MAKARSKA)Vila MARA (Chorvatsko - MAKARSKA)Vila MARA (Chorvatsko - MAKARSKA)Vila MARA (Chorvatsko - MAKARSKA)Vila MARA (Chorvatsko - MAKARSKA)Vila MARA (Chorvatsko - MAKARSKA)Vila MARA (Chorvatsko - MAKARSKA)


Nalezeno: 0
Text:
Typ:
Země:
Destinace:
Lokalita:
Zájezd:
Odjezd:Kalendář odletu na dovolenou
Délka:
Doprava:
Strava: