Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu. Více informací Rozumím

Infolinka

Chorvatsko
tel: 568 840 463
skype:
tipatourchorvatsko
Ostatní země
tel: 224 236 599
skype:tipatourpraha

Zájezd (dovolená) Bungalovy Dalmacija

Země:Chorvatsko
Destinace:STŘEDNÍ DALMÁCIE
Lokalita:ZAOSTROG
Typ zájezdu:Pobytové zájezdy
Délka zájezdu:8 dnů
Stravování:polopenze
Doprava:Vlastní
Cena od:6 375
 
výběr typu pokojů

Informace o destinaci

Dalmácie není jen pouhým zeměpisným názvem středního Jadranu, ale i synonymem rozkvetlé zahrady zalité sluncem, obklopené průzračně čistým mořem. Modrá obloha vytváří nádherný kontrast k zeleni olivových a piniových hájů, které chrání nádherné pláže z bílých oblázků a jejichž vůně se nese zdravým, solí prosyceným mořským vzduchem. Ráz severní Dalmácie určuje ... více infopohoří Velebit, které je nejvyšším pohořím v Chorvatsku, dominantou Makarské riviéry jsou bílé štíty Biokova. Bohatství přírody je doplněno několika národními parky, jako jsou například Paklenica, Kornati nebo vodopády řeky Krky. K romantice přispívá také množství ostrovů a ostrůvků. Milovníci historie zde mají řadu možností k výletům za mimořádnými historickými památkami ve Splitu, Šibeniku, Trogiru… Dalmácie je místem, kam se turisté rádi vracejí a kde mohou objevovat stále nová a nová místa, která je nadchnou a okouzlí.

Informace o místě

Zaostrog - malé letovisko leží v jižní části Makarské riviéry, cca 13 km jihovýchodně od Živogošče. Letovisko nabízí pláž z drobných oblázků a písku s pozvolným vstupem do moře, která je dlouhá asi 1,5 km a je lemovaná borovicemi. Pouze 3 km od Zaostrogu je městečko Drvenik, odkud vyplouvají trajekty na ... více inforůzné výlety po okolních ostrovech. Přímořská promenáda, která se táhne až do cca 7 km vzdáleného Gradacu, láká k procházkám. V Zaostrogu je možné navštívit františkánský klášter ze 16.-17. století, který se pyšní jednou z nejkrásnějších křížových chodeb a rajským dvorem v Dalmácii. V tomto kostele je pochován chorvatský básník, zdejší mnich A. Kačič-Miošič. Zaostrog je ideálním místem pro prožití klidné dovolené bez hluku diskoték.

Informace o zájezdu

Poloha:Resort se nachází cca 50 m od krásné oblázkové pláže a cca 500 m od centra města. Bungalovy a pavilony leží v krásné přírodě a jsou obklopeny borovým lesem.
Vybavení:2-lůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek (možné patrové postele), hyg. zařízení, SAT TV a terasa.
Sport:Vodní sporty
Služby:Ubytování s polopenzí. Snídaně formou bufetu, večeře výběr z menu. U večeře nápoj zdarma.
Tipy na výlety:Poloostrov Pelješac, Brač, Hvar, Dubrovník, Makarska, pohoří Biokovo.
Cena zahrnuje:7x ubytování s polopenzí, pobytové taxy, služby delegáta.
Doprava:a) vlastní b) autobusem
Fakultativní příplatek - autobusová doprava 2.490 Kč/os. + příplatky za vybraná nástupní místa dle str. 4.
Speciální nabídka:Dítě do 6 let na přistýlce ZDARMA. Slevy do 18 let.
SLEVA ZA VČASNÝ NÁKUP:
5% do 31.3.2021
Poznámka:Možnost dokoupení cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu 45 Kč/dospělý/den, 30 Kč/dítě do 15 let/den.
parkoviště - 3 Eur/den

Výběr ubytovací kapacity Bungalovy Dalmacija

Obsazenost Délka
pobytu
Stravování Doprava Popis pokoje Cena od
2+2 LM 8 polopenze Vlastní privátní bungalov, hygienické zařízení, SAT TV, klimatizace 6375 Kč Vybrat


Soubory ke stažení

bungalovy Dalmacija

Fotogalerie

Bungalovy Dalmacija (Chorvatsko - ZAOSTROG)Bungalovy Dalmacija (Chorvatsko - ZAOSTROG)Bungalovy Dalmacija (Chorvatsko - ZAOSTROG)Bungalovy Dalmacija (Chorvatsko - ZAOSTROG)Bungalovy Dalmacija (Chorvatsko - ZAOSTROG)Bungalovy Dalmacija (Chorvatsko - ZAOSTROG)Bungalovy Dalmacija (Chorvatsko - ZAOSTROG)Bungalovy Dalmacija (Chorvatsko - ZAOSTROG)Bungalovy Dalmacija (Chorvatsko - ZAOSTROG)Bungalovy Dalmacija (Chorvatsko - ZAOSTROG)Bungalovy Dalmacija (Chorvatsko - ZAOSTROG)Bungalovy Dalmacija (Chorvatsko - ZAOSTROG)Bungalovy Dalmacija (Chorvatsko - ZAOSTROG)Bungalovy Dalmacija (Chorvatsko - ZAOSTROG)


Nalezeno: 0
Text:
Typ:
Země:
Destinace:
Lokalita:
Zájezd:
Odjezd:Kalendář odletu na dovolenou
Délka:
Doprava:
Strava: