Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu. Více informací Rozumím

Infolinka

Chorvatsko
tel: 568 840 463
skype:
tipatourchorvatsko
Ostatní země
tel: 224 236 599
skype:tipatourpraha

Zájezd (dovolená) BLUESUN HOTEL ALGA

Země:Chorvatsko
Destinace:STŘEDNÍ DALMÁCIE
Lokalita:TUČEPI
Typ zájezdu:Pobytové zájezdy
Délka zájezdu:8 dnů
Stravování:snídaně
Doprava:Vlastní
Cena od:6 167
 
výběr typu pokojů

Informace o destinaci

Dalmácie není jen pouhým zeměpisným názvem středního Jadranu, ale i synonymem rozkvetlé zahrady zalité sluncem, obklopené průzračně čistým mořem. Modrá obloha vytváří nádherný kontrast k zeleni olivových a piniových hájů, které chrání nádherné pláže z bílých oblázků a jejichž vůně se nese zdravým, solí prosyceným mořským vzduchem. Ráz severní Dalmácie určuje ... více infopohoří Velebit, které je nejvyšším pohořím v Chorvatsku, dominantou Makarské riviéry jsou bílé štíty Biokova. Bohatství přírody je doplněno několika národními parky, jako jsou například Paklenica, Kornati nebo vodopády řeky Krky. K romantice přispívá také množství ostrovů a ostrůvků. Milovníci historie zde mají řadu možností k výletům za mimořádnými historickými památkami ve Splitu, Šibeniku, Trogiru… Dalmácie je místem, kam se turisté rádi vracejí a kde mohou objevovat stále nová a nová místa, která je nadchnou a okouzlí.

Informace o místě

Dalmácie: není jen pouhým zeměpisným názvem středního Jadranu, ale i synonymem rozkvetlé zahrady zalité sluncem, obklopené průzračně čistým mořem. Modrá obloha vytváří nádherný kontrast k zeleni olivových a piniových hájů, které chrání nádherné pláže z bílých oblázků a jejichž vůně se nese zdravým, solí prosyceným mořským vzduchem. Ráz severní Dalmácie určuje ... více infopohoří Velebit, které je nejvyšším pohořím v Chorvatsku, dominantou Makarské riviéry jsou bílé štíty Biokova. Bohatství přírody je doplněno několika národními parky, jako jsou například Paklenica, Kornati nebo vodopády řeky Krky. K romantice přispívá také množství ostrovů a ostrůvků. Milovníci historie zde mají řadu možností k výletům za mimořádnými historickými památkami ve Splitu, Šibeniku, Trogiru… Dalmácie je místem, kam se turisté rádi vracejí a kde mohou objevovat stále nová a nová místa, která je nadchnou a okouzlí.
Živé přímořské l

Informace o zájezdu

Poloha:Hotel se nachází na úpatí pohoří Biokovo v protáhlém zálivu s křišťálově čistou vodou. 3 km dlouhá mírná oblázková pláž je od hotelu oddělena pouze plážovou promenádou.
Vybavení:Klimatizované 2-lůžkové pokoje, některé s možností až 2 přistýlek (rozkládací gauč), hygienickým zařízením, SAT TV, minibarem a balkonem.
Hostům jsou k dispozici restaurace, společenské místnosti, snack bar, kavárna, aperitiv bar, fitness, dětské hřiště, vnitřní bazén a venkovní bazén se slanou vodou a velkou sluneční terasou. Všechny prostory hotelu jsou klimatizovány a je zde Wi-Fi internet zdarma.
Koupání:Oblázková pláž je od hotelu oddělena pouze plážovou promenádou. Vnitřní bazén a venkovní bazén se slanou vodou.
Sport:Ve sportovním středisku Slatina, vzdáleném cca 400 m, najdete 5 tenisových kurtů, stol. tenis, kuželky, fotbal, minigolf, windsurfing, půjčovnu člunů. Večerní program a taneční hudba na hotelové terase.
Služby:Ubytování se snídaní. Možnost dokoupení obědů a večeří.
Obědy - 2 790 Kč, večeře - 2 350 Kč
Tipy na výlety:Makarska, kaňon řeky Cetiny, pohoří Biokovo, Brač.
Cena zahrnuje:Ubytování se snídaní, pobytové taxy, služby delegáta.
Doprava:a) vlastní b) autobusem
Fakultativní příplatek - autobusová doprava 2.490 Kč/os. + příplatky za vybraná nástupní místa.
Speciální nabídka:Dítě do 14 let na 1. a 2. přistýlce ZDARMA.
SLEVA ZA VČASNÝ NÁKUP 20% do 31.12., 15% do 31.1., 12% do 28.2. a 10% do 31.3.
Poznámka:Možnost dokoupení cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu 45 Kč/dospělý/den, 30 Kč/dítě do 15 let/den.
Nástup je možný kterýkoliv den v týdnu.
dětská postýlka - 2.350 Kč

Výběr ubytovací kapacity BLUESUN HOTEL ALGA

Obsazenost Délka
pobytu
Stravování Doprava Popis pokoje Cena od
1+0 LM 8 snídaně Vlastní pokoj economy - klima, hyg.zařízení, SAT TV, minibar 8337 Kč Vybrat
2+0 LM 8 snídaně Vlastní pokoj strana moře - balkon klima, hyg.zařízení, SAT TV, minibar 7336 Kč Vybrat
2+0 LM 8 snídaně Vlastní pokoj - balkon klima, hyg.zařízení, SAT TV, minibar 6832 Kč Vybrat
2+0 LM 8 snídaně Vlastní pokoj economy - klima, hyg.zařízení, SAT TV, minibar 6167 Kč Vybrat
2+2 LM 8 snídaně Vlastní pokoj strana moře, balkon, klima, hyg.zařízení, SAT TV, minibar 7833 Kč Vybrat
2+2 LM 8 snídaně Vlastní pokoj - balkon, klima, hyg.zařízení, SAT TV, minibar 7504 Kč Vybrat


Soubory ke stažení

Bluesun hotel Alga

Fotogalerie

BLUESUN HOTEL ALGA (Chorvatsko - TUČEPI)BLUESUN HOTEL ALGA (Chorvatsko - TUČEPI)BLUESUN HOTEL ALGA (Chorvatsko - TUČEPI)BLUESUN HOTEL ALGA (Chorvatsko - TUČEPI)BLUESUN HOTEL ALGA (Chorvatsko - TUČEPI)BLUESUN HOTEL ALGA (Chorvatsko - TUČEPI)BLUESUN HOTEL ALGA (Chorvatsko - TUČEPI)BLUESUN HOTEL ALGA (Chorvatsko - TUČEPI)BLUESUN HOTEL ALGA (Chorvatsko - TUČEPI)BLUESUN HOTEL ALGA (Chorvatsko - TUČEPI)BLUESUN HOTEL ALGA (Chorvatsko - TUČEPI)BLUESUN HOTEL ALGA (Chorvatsko - TUČEPI)BLUESUN HOTEL ALGA (Chorvatsko - TUČEPI)BLUESUN HOTEL ALGA (Chorvatsko - TUČEPI)BLUESUN HOTEL ALGA (Chorvatsko - TUČEPI)BLUESUN HOTEL ALGA (Chorvatsko - TUČEPI)BLUESUN HOTEL ALGA (Chorvatsko - TUČEPI)BLUESUN HOTEL ALGA (Chorvatsko - TUČEPI)


Nalezeno: 0
Text:
Typ:
Země:
Destinace:
Lokalita:
Zájezd:
Odjezd:Kalendář odletu na dovolenou
Délka:
Doprava:
Strava: