Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu. Více informací Rozumím

Infolinka

Chorvatsko
tel: 568 840 463
skype:
tipatourchorvatsko
Ostatní země
tel: 224 236 599
skype:tipatourpraha

Zájezd (dovolená) Depandance LAGUNA A

Země:Chorvatsko
Destinace:STŘEDNÍ DALMÁCIE
Lokalita:GRADAC
Typ zájezdu:Pobytové zájezdy
Délka zájezdu:8 dnů
Stravování:polopenze
Doprava:Vlastní
Cena od:5 280
 
výběr typu pokojů

Informace o destinaci

Dalmácie není jen pouhým zeměpisným názvem středního Jadranu, ale i synonymem rozkvetlé zahrady zalité sluncem, obklopené průzračně čistým mořem. Modrá obloha vytváří nádherný kontrast k zeleni olivových a piniových hájů, které chrání nádherné pláže z bílých oblázků a jejichž vůně se nese zdravým, solí prosyceným mořským vzduchem. Ráz severní Dalmácie určuje ... více infopohoří Velebit, které je nejvyšším pohořím v Chorvatsku, dominantou Makarské riviéry jsou bílé štíty Biokova. Bohatství přírody je doplněno několika národními parky, jako jsou například Paklenica, Kornati nebo vodopády řeky Krky. K romantice přispívá také množství ostrovů a ostrůvků. Milovníci historie zde mají řadu možností k výletům za mimořádnými historickými památkami ve Splitu, Šibeniku, Trogiru… Dalmácie je místem, kam se turisté rádi vracejí a kde mohou objevovat stále nová a nová místa, která je nadchnou a okouzlí.

Informace o místě

Dalmácie: není jen pouhým zeměpisným názvem středního Jadranu, ale i synonymem rozkvetlé zahrady zalité sluncem, obklopené průzračně čistým mořem. Modrá obloha vytváří nádherný kontrast k zeleni olivových a piniových hájů, které chrání nádherné pláže z bílých oblázků a jejichž vůně se nese zdravým, solí prosyceným mořským vzduchem. Ráz severní Dalmácie určuje ... více infopohoří Velebit, které je nejvyšším pohořím v Chorvatsku, dominantou Makarské riviéry jsou bílé štíty Biokova. Bohatství přírody je doplněno několika národními parky, jako jsou například Paklenica, Kornati nebo vodopády řeky Krky. K romantice přispívá také množství ostrovů a ostrůvků. Milovníci historie zde mají řadu možností k výletům za mimořádnými historickými památkami ve Splitu, Šibeniku, Trogiru… Dalmácie je místem, kam se turisté rádi vracejí a kde mohou objevovat stále nová a nová místa, která je nadchnou a okouzlí.
Gradac:
Oblíbené let

Informace o zájezdu

Poloha:Depandance leží cca 700 m od centra města. Pláž je oblázková ve vzdálenosti cca 50 m.
Vybavení:2-lůžkové pokoje s možností přistýlky, hyg. zařízení a balkon.
Sport:Tenisové kurty, vodní sporty.
Služby:Ubytování s polopenzí formou švédského stolu v hotelu Laguna.
Možnost dokoupení obědů nebo light all inclusive.
Program light all inclusive zahrnuje plnou penzi formou švédských stolů (u oběda a večeře je nápoj zdarma – pouze v rámci program light all inclusive).
Tipy na výlety:Makarska, pohoří Biokovo, Brač, Hvar, Korčula, Dubrovník.
Cena zahrnuje:7x ubytování s polopenzí, pobytové taxy, služby delegáta.
Doprava:a) vlastní b) autobusem
Fakultativní příplatek - autobusová doprava 2.490 Kč/os. + příplatky za vybraná nástupní místa.
Speciální nabídka:Dítě do 12 let na přistýlce ZDARMA.
SLEVA ZA VČASNÝ NÁKUP:
10% do 31.1.
Poznámka:Možnost dokoupení cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu 36 Kč/dospělý/den, 25 Kč/dítě do 15 let/den.
obědy - 2.250 Kč, all inclusive light - 2.690 Kč
parkoviště - 5 EUR/den
dětská postýlka - 1.150 Kč

Výběr ubytovací kapacity Depandance LAGUNA A

Obsazenost Délka
pobytu
Stravování Doprava Popis pokoje Cena od
1+0 8 polopenze Vlastní pokoj, balkon, hygienické zařízení 7910 Kč Vybrat
2+0 8 polopenze Vlastní pokoj, balkon, hygienické zařízení 5280 Kč Vybrat
2+1 8 polopenze Vlastní pokoj, balkon, hygienické zařízení 5280 Kč Vybrat


Fotogalerie

Depandance LAGUNA A (Chorvatsko - GRADAC)Depandance LAGUNA A (Chorvatsko - GRADAC)Depandance LAGUNA A (Chorvatsko - GRADAC)Depandance LAGUNA A (Chorvatsko - GRADAC)Depandance LAGUNA A (Chorvatsko - GRADAC)Depandance LAGUNA A (Chorvatsko - GRADAC)Depandance LAGUNA A (Chorvatsko - GRADAC)Depandance LAGUNA A (Chorvatsko - GRADAC)Depandance LAGUNA A (Chorvatsko - GRADAC)Depandance LAGUNA A (Chorvatsko - GRADAC)Depandance LAGUNA A (Chorvatsko - GRADAC)Depandance LAGUNA A (Chorvatsko - GRADAC)Depandance LAGUNA A (Chorvatsko - GRADAC)Depandance LAGUNA A (Chorvatsko - GRADAC)Depandance LAGUNA A (Chorvatsko - GRADAC)Depandance LAGUNA A (Chorvatsko - GRADAC)Depandance LAGUNA A (Chorvatsko - GRADAC)Depandance LAGUNA A (Chorvatsko - GRADAC)Depandance LAGUNA A (Chorvatsko - GRADAC)


Nalezeno: 0
Text:
Typ:
Země:
Destinace:
Lokalita:
Zájezd:
Odjezd:Kalendář odletu na dovolenou
Délka:
Doprava:
Strava: