Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu. Více informací Rozumím

Infolinka

Chorvatsko
tel: 568 840 463
skype:
tipatourchorvatsko
Ostatní země
tel: 224 236 599
skype:tipatourpraha

Zájezd (dovolená) Vila ŽAJA

Země:Chorvatsko
Destinace:STŘEDNÍ DALMÁCIE
Lokalita:BAŠKA VODA
Typ zájezdu:Pobytové zájezdy
Délka zájezdu:8 dnů
Stravování:bez jídla
Doprava:Vlastní
Cena od:5 220
 
výběr typu pokojů

Informace o destinaci

Dalmácie není jen pouhým zeměpisným názvem středního Jadranu, ale i synonymem rozkvetlé zahrady zalité sluncem, obklopené průzračně čistým mořem. Modrá obloha vytváří nádherný kontrast k zeleni olivových a piniových hájů, které chrání nádherné pláže z bílých oblázků a jejichž vůně se nese zdravým, solí prosyceným mořským vzduchem. Ráz severní Dalmácie určuje ... více infopohoří Velebit, které je nejvyšším pohořím v Chorvatsku, dominantou Makarské riviéry jsou bílé štíty Biokova. Bohatství přírody je doplněno několika národními parky, jako jsou například Paklenica, Kornati nebo vodopády řeky Krky. K romantice přispívá také množství ostrovů a ostrůvků. Milovníci historie zde mají řadu možností k výletům za mimořádnými historickými památkami ve Splitu, Šibeniku, Trogiru… Dalmácie je místem, kam se turisté rádi vracejí a kde mohou objevovat stále nová a nová místa, která je nadchnou a okouzlí.

Informace o místě

Dalmácie: není jen pouhým zeměpisným názvem středního Jadranu, ale i synonymem rozkvetlé zahrady zalité sluncem, obklopené průzračně čistým mořem. Modrá obloha vytváří nádherný kontrast k zeleni olivových a piniových hájů, které chrání nádherné pláže z bílých oblázků a jejichž vůně se nese zdravým, solí prosyceným mořským vzduchem. Ráz severní Dalmácie určuje ... více infopohoří Velebit, které je nejvyšším pohořím v Chorvatsku, dominantou Makarské riviéry jsou bílé štíty Biokova. Bohatství přírody je doplněno několika národními parky, jako jsou například Paklenica, Kornati nebo vodopády řeky Krky. K romantice přispívá také množství ostrovů a ostrůvků. Milovníci historie zde mají řadu možností k výletům za mimořádnými historickými památkami ve Splitu, Šibeniku, Trogiru… Dalmácie je místem, kam se turisté rádi vracejí a kde mohou objevovat stále nová a nová místa, která je nadchnou a okouzlí.
Baška Voda:
je původ

Informace o zájezdu

Poloha:Vila Žaja se nachází cca 300 m od moře i od nejbližšího obchodu. Vila je klimatizovaná, má parkoviště a Wi-Fi internet.
Vybavení:TYP S2 a S2+1 - 2-lůžkový pokoj s kuchyňským koutem s možností přistýlky, hyg. zařízení, SAT TV, klimatizace. Studia na stranu moře mají balkon.
TYP A2+1, A2+2 - ložnice se 2 lůžky, kuchyň s možností dvou přistýlek, hyg. zařízení, SAT TV, klimatizace a balkon.
TYP A3+2 - ložnice se 3 lůžky, kuchyň s možností dvou přistýlek, hyg. zařízení, SAT TV, klimatizace a balkon.
Koupání:Oblázkové pláže.
Sport:Vodní sporty.
Služby:Ubytování s vlastním vařením, možnost dokoupení snídaní a večeří v restauraci Šebin.
snídaně - 1.650 Kč, večeře - 2.350 Kč
Tipy na výlety:Split, kaňon řeky Cetiny, Makarska, pohoří Biokovo, Brač.
Cena zahrnuje:7x ubytování, pobytové taxy.
Doprava:a) vlastní b) autobusem
Fakultativní příplatek - autobusová doprava 2.490 Kč/os + příplatky za vybraná nástupní místa.
Poznámka:Možnost dokoupení cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu 45 Kč/dospělý/den, 30 Kč/dítě do 15 let/den.

Výběr ubytovací kapacity Vila ŽAJA

Obsazenost Délka
pobytu
Stravování Doprava Popis pokoje Cena od
2+0 8 bez jídla Vlastní S2 vila ŽAJA privátní studio, kuchyňský kout, klimatizace, hyg. zařízení 5220 Kč Vybrat
2+0 8 bez jídla Vlastní S2 moře - vila ŽAJA privátní studio, kuchyňský kout, klimatizace, hyg. zařízení, balkon 7120 Kč Vybrat
2+1 8 bez jídla Vlastní S2+1 vila ŽAJA privátní studio, kuchyňský kout, klimatizace, hyg. zařízení 5460 Kč Vybrat
2+1 8 bez jídla Vlastní S2+1 moře - vila ŽAJA privátní studio, kuchyňský kout, klimatizace, hyg. zařízení, balkon 8780 Kč Vybrat
2+1 8 bez jídla Vlastní S2+1 superior moře - vila ŽAJA privátní studio, kuchyňský kout, klimatizace, hyg. zařízení, 10440 Kč Vybrat
2+2 8 bez jídla Vlastní A2+2 moře vila ŽAJA, privátní apartmá, kuchyň, klima, hyg. zařízení 11870 Kč Vybrat
3+2 8 bez jídla Vlastní A3+2 moře vila ŽAJA, privátní apartmá, kuchyň, klima, hyg. zařízení 12580 Kč Vybrat


Soubory ke stažení

vila Žaja

Fotogalerie

Vila ŽAJA (Chorvatsko - BAŠKA VODA)Vila ŽAJA (Chorvatsko - BAŠKA VODA)Vila ŽAJA (Chorvatsko - BAŠKA VODA)Vila ŽAJA (Chorvatsko - BAŠKA VODA)Vila ŽAJA (Chorvatsko - BAŠKA VODA)Vila ŽAJA (Chorvatsko - BAŠKA VODA)Vila ŽAJA (Chorvatsko - BAŠKA VODA)Vila ŽAJA (Chorvatsko - BAŠKA VODA)Vila ŽAJA (Chorvatsko - BAŠKA VODA)Vila ŽAJA (Chorvatsko - BAŠKA VODA)Vila ŽAJA (Chorvatsko - BAŠKA VODA)Vila ŽAJA (Chorvatsko - BAŠKA VODA)


Nalezeno: 0
Text:
Typ:
Země:
Destinace:
Lokalita:
Zájezd:
Odjezd:Kalendář odletu na dovolenou
Délka:
Doprava:
Strava: