Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu. Více informací Rozumím

Infolinka

Chorvatsko
tel: 568 840 463
skype:
tipatourchorvatsko
Ostatní země
tel: 224 236 599
skype:tipatourpraha

Zájezd (dovolená) Vila TIHA

Země:Chorvatsko
Destinace:STŘEDNÍ DALMÁCIE
Lokalita:BRELA
Typ zájezdu:Pobytové zájezdy
Délka zájezdu:8 dnů
Stravování:bez jídla
Doprava:Vlastní
Cena od:11 870
 
výběr typu pokojů

Informace o destinaci

Dalmácie není jen pouhým zeměpisným názvem středního Jadranu, ale i synonymem rozkvetlé zahrady zalité sluncem, obklopené průzračně čistým mořem. Modrá obloha vytváří nádherný kontrast k zeleni olivových a piniových hájů, které chrání nádherné pláže z bílých oblázků a jejichž vůně se nese zdravým, solí prosyceným mořským vzduchem. Ráz severní Dalmácie určuje ... více infopohoří Velebit, které je nejvyšším pohořím v Chorvatsku, dominantou Makarské riviéry jsou bílé štíty Biokova. Bohatství přírody je doplněno několika národními parky, jako jsou například Paklenica, Kornati nebo vodopády řeky Krky. K romantice přispívá také množství ostrovů a ostrůvků. Milovníci historie zde mají řadu možností k výletům za mimořádnými historickými památkami ve Splitu, Šibeniku, Trogiru… Dalmácie je místem, kam se turisté rádi vracejí a kde mohou objevovat stále nová a nová místa, která je nadchnou a okouzlí.

Informace o místě

Dalmácie: není jen pouhým zeměpisným názvem středního Jadranu, ale i synonymem rozkvetlé zahrady zalité sluncem, obklopené průzračně čistým mořem. Modrá obloha vytváří nádherný kontrast k zeleni olivových a piniových hájů, které chrání nádherné pláže z bílých oblázků a jejichž vůně se nese zdravým, solí prosyceným mořským vzduchem. Ráz severní Dalmácie určuje ... více infopohoří Velebit, které je nejvyšším pohořím v Chorvatsku, dominantou Makarské riviéry jsou bílé štíty Biokova. Bohatství přírody je doplněno několika národními parky, jako jsou například Paklenica, Kornati nebo vodopády řeky Krky. K romantice přispívá také množství ostrovů a ostrůvků. Milovníci historie zde mají řadu možností k výletům za mimořádnými historickými památkami ve Splitu, Šibeniku, Trogiru… Dalmácie je místem, kam se turisté rádi vracejí a kde mohou objevovat stále nová a nová místa, která je nadchnou a okouzlí.
Brela:
patří k nejvy

Informace o zájezdu

Poloha:Vila se nachází ve velmi klidné části Brely - Jardula. Vila je umístěna nad mořem a vede k ní schodiště. Od centra města je to procházkou cca 45 minut. Vila je klimatizovaná a má Wi-Fi internet.
Vybavení:TYP A4, A5, A5+1 a A5+2 - ložnice se 2 a 3 lůžky, kuchyň s gaučem na rozložení pro 2 osoby, 2x hyg. zařízení, klimatizace a balkon.
Koupání:Oblázkové pláže. Přístup na pláž po schodech.
Sport:Vodní sporty.
Služby:Ubytování s vlastním vařením.
Tipy na výlety:Split, kaňon řeky Cetiny, Makarska, pohoří Biokovo, Brač.
Cena zahrnuje:7x ubytování, pobytové taxy.
Doprava:a) vlastní b) autobusem
Fakultativní příplatek - autobusová doprava 2.490 Kč/os. + příplatky za vybraná nástupní místa.
Speciální nabídka:SLEVA 8% do 31.12. a 6% do 31.1.
Poznámka:Možnost dokoupení cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu 36 Kč/dospělý/den, 25 Kč/dítě do 15 let/den.

Výběr ubytovací kapacity Vila TIHA

Obsazenost Délka
pobytu
Stravování Doprava Popis pokoje Cena od
4+0 8 bez jídla Vlastní vila Tiha A4 privátní apartmá, kuchyň, hyg. zařízení, klimatizace 11870 Kč Vybrat
5+0 8 bez jídla Vlastní vila Tiha A5 privátní apartmá, kuchyň, hyg. zařízení, klimatizace 13290 Kč Vybrat
5+1 8 bez jídla Vlastní vila Tiha A5+1 privátní apartmá, kuchyň, hyg. zařízení, klimatizace 15670 Kč Vybrat
5+2 8 bez jídla Vlastní vila Tiha A5+2 privátní apartmá, kuchyň, hyg. zařízení, klimatizace 18040 Kč Vybrat


Fotogalerie

Vila TIHA (Chorvatsko - BRELA)Vila TIHA (Chorvatsko - BRELA)Vila TIHA (Chorvatsko - BRELA)Vila TIHA (Chorvatsko - BRELA)Vila TIHA (Chorvatsko - BRELA)Vila TIHA (Chorvatsko - BRELA)Vila TIHA (Chorvatsko - BRELA)Vila TIHA (Chorvatsko - BRELA)Vila TIHA (Chorvatsko - BRELA)


Nalezeno: 0
Text:
Typ:
Země:
Destinace:
Lokalita:
Zájezd:
Odjezd:Kalendář odletu na dovolenou
Délka:
Doprava:
Strava: