Infolinka

Chorvatsko
tel: 568 840 463
skype:
tipatourchorvatsko
Ostatní země
tel: 222 246 063
skype:tipatourpraha

Zájezd (dovolená) Komplex POLYNESIA PLAVA LAGUNA

Země:Chorvatsko
Destinace:Umag
Lokalita:UMAG
Typ zájezdu:Pobytové zájezdy
Délka zájezdu:8 dnů
Stravování:bez jídla
Doprava:Vlastní
Cena od:5 187
 
výběr typu pokojů

Informace o destinaci

ISTRIE: Úrodná údolí, bujná středomořská vegetace, malebné vesničky, živá pobřežní letoviska plná zábavy i pamětihodností a hlavně krásné čisté moře - to je Istrie. Tento největší chorvatský poloostrov je díky nevelké vzdálenosti oblíbeným cílem našich turistů. Na jaře se tento poloostrov ve tvaru srdce mění v květinový koberec zářící jedinečnými barvami, ... více infov létě otevírá svou náruč statisícům turistů, kteří touží strávit zde příjemnou dovolenou, a své kouzlo má i v září a říjnu v době vinobraní, kdy je možné spojit dovolenou u moře s ochutnávkou místních vín.Západní pobřeží je největší a nejživější oblastí turistického ruchu na celém chorvatském Jadranu. Umag, Poreč, Rovinj, Vrsar, Pula… tyto komplexy prakticky navazují jeden na druhý a jsou vybaveny nabídkou služeb všeho druhu. V hojném počtu zde najdete restaurace, pizzerie, cukrárny, obchody se suvenýry, půjčovny sportovních potřeb atd. Mimořádn

Informace o místě

Městečko Umag s přístavem se nachází na severozápadním pobřeží istrijského poloostrova a je centrem rozsáhlé aglomerace, která zahrnuje také letoviska Punta, Stella Maris, Katoro a Polynesia a je propojena promenádní cestou a částečně i turistickým kolovým vláčkem. Historie města sahá až do římských dob. Staré město leží na poloostrůvku mezi dvěma ... více infozálivy, z nichž jeden je upraven na přístav, nová část se rozrostla na přilehlé pevnině. Městečko si zachovalo středověkou stavební strukturu s úzkými křivolakými uličkami, náměstíčky a částí hradeb. Na hlavním náměstí se v létě konají lidové slavnosti a folklórní vystoupení. Umag je také městem tenisu. Jsou zde desítky tenisových kurtů a v červenci se zde koná turnaj ATP Croatia Open. Pobřeží je velmi členité s přírodními skalnatými a kamenitými plážemi, které jsou doplněny betonovými plošinami, místy josu uměle upravené pláže s navezenými oblázky a pískem. V

Informace o zájezdu

Poloha:Komplex apartmá leží v zeleni v oblasti Katoro, cca 3 km severně od Umagu. Pláž je přírodní kamenitá, místy oblázková a betonová plata ve vzdálenosti 100-500 m. Komplex má venkovní bazén se sladkou vodou, dětský bazén. Do centra Umagu jezdí turistický vláček.
Vybavení:TYP S2+1 Economy: 2-lůžková ložnice s přistýlkou a kuchyňským koutem, hyg. zařízení, SAT TV a balkon nebo terasa.
TYP A3 a A3+1 Economy:
ložnice se 2 lůžky, kuchyň s možností až 2 přistýlek, hyg. zařízení, SAT TV a balkon nebo terasa (maximálně pro 3 dospělé osoby, nebo 2 dospělé osoby a 2 děti do 14 let).
TYP A2+3 Economy:
ložnice se 2 lůžky, kuchyň s možností až 3 přistýlek, hyg. zařízení, SAT TV a balkon nebo terasa.
TYP B2 Classic:
denní místnost se 2 lůžky a kuchyní, hyg. zařízení, SAT TV a terasa.
TYP B4 Classic:
ložnice se 2 lůžky, kuchyň s možností až 2 přistýlek, hyg. zařízení, SAT TV a balkon nebo terasa.
TYP B5 Classic:
1 ložnice se 2 lůžky, na galerii 2 lůžka, kuchyň s rozkládacím gaučem pro 1 osobu, SAT TV, hyg. zařízení a terasa.
Služby:Ubytování s vlastním vařením, možnost dokoupení stravování formou bohatého švédského stolu v centrální restauraci. Možnost využití Wi-Fi internetu na recepci zdarma. Animační programy - 22.5.-9.9.2022
Tipy na výlety:Novigrad, Poreč, Rovinj, aquapark Istralandia
Cena zahrnuje:7x ubytování, pobytové taxy.
Doprava:a) vlastní b) autobusem
Fakultativní příplatek - autobusová doprava 2.290 Kč/os. + příplatky za vybraná nástupní místa.
Speciální nabídka:Komplex nabízí pláže pro psy.
Nástup je možný kterýkoliv den v týdnu.
SLEVA ZA VČASNÝ NÁKUP:
20 % do 31.1.2022 a 15 % do 15.3.2022
Poznámka:Možnost dokoupení cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu 45 Kč/dospělý/den, 30 Kč/dítě do 15 let/den.
snídaně - 1.450 Kč (dospělý), 750 Kč (dítě 5-14 let), večeře - 2.590 Kč (dospělý), 1.350 Kč (dítě 5-14 let),polopenze - 3.990 Kč (dospělý), 1.990 Kč (dítě 5-14 let), děti do 5 let mají stravu ZDARMA
dětská postýlka pro děti do 3 let ZDARMA
pes (do 10 kg) - 13 Eur/den
Parkoviště - 1 Eur/den

Výběr ubytovací kapacity Komplex POLYNESIA PLAVA LAGUNA

Obsazenost Délka
pobytu
Stravování Doprava Popis pokoje Cena od
2+0 LM 8 bez jídla Vlastní B2 - CS2TP Classic , kuchyň, hyg. zařízení 5643 Kč Vybrat
2+1 LM 8 bez jídla Vlastní S2+1 - ES2BP1 privátní studio, kuchyňský kout, hyg. zařízení 5187 Kč Vybrat
2+2 LM 8 bez jídla Vlastní B4 - CA2TP2 Classic bungalov, kuchyň, hyg. zařízení 10156 Kč Vybrat
2+3 LM 8 bez jídla Vlastní A2+3 - EA2BP3 Ecomony privátní apartmá, kuchyň, hyg. zařízení 9025 Kč Vybrat
3+0 LM 8 bez jídla Vlastní A3 - EA2BP1 Ecomony privátní apartmá, kuchyň, hyg. zařízení 6318 Kč Vybrat
3+1 LM 8 bez jídla Vlastní A3+1 - EA2BP2 Ecomony privátní apartmá, kuchyň, hyg. zařízení 8122 Kč Vybrat
4+1 LM 8 bez jídla Vlastní B5 - CA4TP1 Classic , kuchyň, hyg. zařízení 11732 Kč Vybrat


Soubory ke stažení

Poreč - komplex Polynesia

Fotogalerie

Komplex POLYNESIA PLAVA LAGUNA (Chorvatsko - UMAG)Komplex POLYNESIA PLAVA LAGUNA (Chorvatsko - UMAG)Komplex POLYNESIA PLAVA LAGUNA (Chorvatsko - UMAG)Komplex POLYNESIA PLAVA LAGUNA (Chorvatsko - UMAG)Komplex POLYNESIA PLAVA LAGUNA (Chorvatsko - UMAG)Komplex POLYNESIA PLAVA LAGUNA (Chorvatsko - UMAG)Komplex POLYNESIA PLAVA LAGUNA (Chorvatsko - UMAG)Komplex POLYNESIA PLAVA LAGUNA (Chorvatsko - UMAG)Komplex POLYNESIA PLAVA LAGUNA (Chorvatsko - UMAG)Komplex POLYNESIA PLAVA LAGUNA (Chorvatsko - UMAG)


Nalezeno: 0
Text:
Typ:
Země:
Destinace:
Lokalita:
Zájezd:
Odjezd:Kalendář odletu na dovolenou
Délka:
Doprava:
Strava:

Souhlasíte se zpracováním osobních údajů v souladu s nařízením Evropské unie o nakládání s osobními údaji (GDPR)? Více o zpracování osobních údajů.