Infolinka

Chorvatsko
tel: 568 840 463
skype:
tipatourchorvatsko
Ostatní země
tel: 222 246 063
skype:tipatourpraha

Zájezd (dovolená) HOTEL PIROSKA ****

Země:Maďarsko
Destinace:Bük - Bükfürdó
Lokalita:BÜKFÜRDO
Typ zájezdu:Pobytové zájezdy
Délka zájezdu:3, 4, 5, 6, 8 dnů
Stravování:polopenze
Doprava:Vlastní
Cena od:3 160
 
výběr typu pokojů

Informace o destinaci

Bük: město leží v blízkosti maďarsko-rakouských hranic. Léčebné lázně Bükfürdó se rozkládají na rozloze 13 hektarů, jsou kryté stinnými stromy. Ke koupání lákají kryté, částečně kryté i otevřené bazény (celkem 32 bazénů). Bazény s léčivou vodou mají teplotu 32-38 °C, bazény určené pro sportování mají teplotu vody 26-28 °C, děti se ... více infomohou těšit na bazény určené speciálně pro ně. Oddělené zážitkové koupele v Rekreačním parku jsou otevřeny celoročně a nabízejí odpočinek od každodenní únavy v klidném prostředí (lze navštívit se zvláštní vstupenkou).
Vstupné (cena v r. 2021):
léčebné lázně a venkovní bazén - dospělí 4.590,- Ft, děti 3-14 let 2.290,- Ft. Superkombinovaná vstupenka léčebné lázně, venkovní bazény, zážitkové lázně a saunový svět: 6.790,- Ft.

Informace o zájezdu

Poloha:hotel s příjemnou rodinnou atmosférou leží na okraji městečka Bük a je vzdálen cca 1,5 km od termálních lázní, do kterých se mohou hosté dopravit hotelovým autobusem. V okolí hotelu lze navštívit tenisový kurt, golfové hřiště, jízdu na koni, lanové centrum, nordic walking a další aktivity.
Vybavení:restaurace s letní terasou a zimní zahradou, společenská místnost, wellness centrum (venkovní bazén, krytý zážitkový bazén, krytý dětský bazén s relaxačním prostorem a saunový svět - finská sauna, bio sauna, infra sauna se solnými krystaly, turecké parní lázně s aromaterapií, tepidárium). Dále masáže, sportovní programy, kosmetický salon, stomatologická ordinace. Dětský koutek a dětské hřiště. Půjčovna kol. Uzavřené parkoviště u hotelu.
Koupání:venkovní a vnitřní hotelový bazén. Areál termálních lázní Bük (11 venkovních bazénů, 4 polokryté bazény, plavecký bazén, zážitkový bazén, dětské brouzdaliště, komplex skluzavek, saunový svět či wellness středisko) 1,5 km.
Cena zahrnuje:Ubytování:
pokoje STANDARD:
1 a 2-lůžkové pokoje, možnost až 2 přistýlek (rozkládací gauč), hygienické zařízení, TV, telefon, minibar, trezor, WiFi internet
Stravování:
polopenze formou švédského stolu.
Další služby dle zvoleného programu/balíčku.
Popis ubytování a programu zájezdu:Balíček na 2 noci:
2x ubytování s polopenzí, vstup do hotelového wellness, 1x denní vstupenka do termálních lázní Bük
Balíček na 3 noci:

3x ubytování s polopenzí, vstup do hotelového wellness, 1x denní vstupenka do termálních lázní Bük, 1x částečná masáž zad
Balíček na 4 noci:

4x ubytování s polopenzí, vstup do hotelového wellness, 2x denní vstupenka do termálních lázní Bük
Balíček na 5 noci:

5x ubytování s polopenzí, vstup do hotelového wellness, 3x denní vstupenka do termálních lázní Bük
Balíček na 7 nocí:

7x ubytování s polopenzí, vstup do hotelového wellness, 3x denní vstupenka do termálních lázní Bük. V letním období 14.6.-31.8.22 speciální sleva pro rodiny (BEZ VSTUPENEK NA KOUPALIŠTĚ): 1-2 děti do 9,99 let se 2 dospělými na pokoji ZDARMA, dítě 10-11,99 let SLEVA.
Mimosezónní balíček:

4x ubytování s polopenzí, vstup do hotelového wellness. (Bez vstupenky do termálních lázní Buk). Lze v období 4.11.-20.12.21, 1.3.-15.4.22, 18.4.-29.4.22, 2.5.-17.5.22, 4.11.-20.12.22 jen při nástupu na pobyt v neděli nebo v pondělí.
Doprava:Vlastní.
Vzdálenost z Brna 220 km, z Prahy 420 km.
Speciální nabídka:Využívání hotelového wellness centra ZDARMA.
Při příjezdu 1 lahev minerální vody na pokoji.
Kyvadlová doprava z hotelu do termálních lázní a zpět ZDARMA.
WiFi internet ZDARMA, parkoviště ZDARMA.
SPECIÁLNÍ AKCE PRO RODINY:
v letním období 14.6.-31.8. při pobytu na 7 nocí 1 dítě do 9,99 let se 2 dospělými na pokoji ZDARMA.
Poznámka:Cena děti do 11,99 let zahrnuje ubytování s polopenzí (bez vstupu do termálních lázní a bez masáží), cena pro děti 12-17,99 let ubytování s polopenzí a vstupem do termálních lázní (bez masáží).
Možnost dokoupení cestovního pojištění.
Minimální délka pobytu 2 noci.
V místě pobytu se hradí pobytová taxa 530 HUF (cca 2 €/den).

Výběr ubytovací kapacity HOTEL PIROSKA ****

Obsazenost Délka
pobytu
Stravování Doprava Popis pokoje Cena od
1+0 3,4,5,6,8 polopenze Vlastní pokoj STANDARD 4440 Kč Vybrat
2+0 3,4,5,6,8 polopenze Vlastní pokoj STANDARD 3160 Kč Vybrat
2+1 3,4,5,6,8 polopenze Vlastní pokoj STANDARD 3160 Kč Vybrat
2+2 3,4,5,6,8 polopenze Vlastní pokoj STANDARD 3160 Kč Vybrat


Soubory ke stažení

Hotel Piroska

Fotogalerie

HOTEL PIROSKA **** (Maďarsko - BÜKFÜRDO)HOTEL PIROSKA **** (Maďarsko - BÜKFÜRDO)HOTEL PIROSKA **** (Maďarsko - BÜKFÜRDO)HOTEL PIROSKA **** (Maďarsko - BÜKFÜRDO)HOTEL PIROSKA **** (Maďarsko - BÜKFÜRDO)HOTEL PIROSKA **** (Maďarsko - BÜKFÜRDO)HOTEL PIROSKA **** (Maďarsko - BÜKFÜRDO)HOTEL PIROSKA **** (Maďarsko - BÜKFÜRDO)HOTEL PIROSKA **** (Maďarsko - BÜKFÜRDO)HOTEL PIROSKA **** (Maďarsko - BÜKFÜRDO)HOTEL PIROSKA **** (Maďarsko - BÜKFÜRDO)HOTEL PIROSKA **** (Maďarsko - BÜKFÜRDO)HOTEL PIROSKA **** (Maďarsko - BÜKFÜRDO)HOTEL PIROSKA **** (Maďarsko - BÜKFÜRDO)HOTEL PIROSKA **** (Maďarsko - BÜKFÜRDO)HOTEL PIROSKA **** (Maďarsko - BÜKFÜRDO)HOTEL PIROSKA **** (Maďarsko - BÜKFÜRDO)HOTEL PIROSKA **** (Maďarsko - BÜKFÜRDO)HOTEL PIROSKA **** (Maďarsko - BÜKFÜRDO)HOTEL PIROSKA **** (Maďarsko - BÜKFÜRDO)HOTEL PIROSKA **** (Maďarsko - BÜKFÜRDO)HOTEL PIROSKA **** (Maďarsko - BÜKFÜRDO)HOTEL PIROSKA **** (Maďarsko - BÜKFÜRDO)HOTEL PIROSKA **** (Maďarsko - BÜKFÜRDO)HOTEL PIROSKA **** (Maďarsko - BÜKFÜRDO)


Nalezeno: 0
Text:
Typ:
Země:
Destinace:
Lokalita:
Zájezd:
Odjezd:Kalendář odletu na dovolenou
Délka:
Doprava:
Strava:

Souhlasíte se zpracováním osobních údajů v souladu s nařízením Evropské unie o nakládání s osobními údaji (GDPR)? Více o zpracování osobních údajů.