Infolinka

Chorvatsko
tel: 568 840 463
skype:
tipatourchorvatsko
Ostatní země
tel: 222 246 063
skype:tipatourpraha

Zájezd (dovolená) HOTEL RÉPCE GOLD ****

Země:Maďarsko
Destinace:Bük - Bükfürdó
Lokalita:BÜKFÜRDO
Typ zájezdu:Pobytové zájezdy
Délka zájezdu:3, 4, 5, 6, 7, 8 dnů
Stravování:polopenze
Doprava:Vlastní
Cena od:4 700
 
výběr typu pokojů

Informace o destinaci

Bük: město leží v blízkosti maďarsko-rakouských hranic. Léčebné lázně Bükfürdó se rozkládají na rozloze 13 hektarů, jsou kryté stinnými stromy. Ke koupání lákají kryté, částečně kryté i otevřené bazény (celkem 32 bazénů). Bazény s léčivou vodou mají teplotu 32-38 °C, bazény určené pro sportování mají teplotu vody 26-28 °C, děti se ... více infomohou těšit na bazény určené speciálně pro ně. Oddělené zážitkové koupele v Rekreačním parku jsou otevřeny celoročně a nabízejí odpočinek od každodenní únavy v klidném prostředí (lze navštívit se zvláštní vstupenkou).
Vstupné (cena v r. 2021):
léčebné lázně a venkovní bazén - dospělí 4.590,- Ft, děti 3-14 let 2.290,- Ft. Superkombinovaná vstupenka léčebné lázně, venkovní bazény, zážitkové lázně a saunový svět: 6.790,- Ft.

Informace o zájezdu

Poloha:hotel se nachází v sousedství termálních lázní Bük, se kterými je spojen krytou chodbou. Termální lázně Bük, rozkládající se na ploše o rozloze 14 hektarů lákají ke koupání v krytých, částečně krytých i otevřených bazénech (celkem 32 bazénů s vodní plochou 5.200 m2). Termální lázně se skládají z léčebných lázní (celoročně otevřená část s krytými bazény s termální i normální vodou, částečně kryté bazény, bazény s léčivou vodou 32-38 °C, bazény určené pro sportování 26-28 °C, dětské bazény), z krytých zážitkových lázní (zážitkový bazén s divokou řekou, čtyři částečně kryté bazény s léčivou i normální vodou, dětské brouzdaliště a krytý zážitkový komplex skluzavek) a z letního koupaliště.
Vybavení:restaurace, lobby bar s letní terasou, Wellness ostrov (krytý bazén, whirlpool, sauna, infrasauna, parní komora), kosmetika, kadeřník, masáže, solárium, dětský koutek, biliár, šipky, půjčovna kol. Parkování na uzavřeném parkovišti.
Koupání:hotelový bazén. Areál termálních lázní (kryté, polokryté i otevřené bazény, bazény s léčivou vodou, plavecké bazény, dětské bazény, skluzavky, tobogány,...)
Cena zahrnuje:Ubytování:
1 a 2-lůžkové pokoje, možnost přistýlky, klimatizace, hygienické zařízení, fén, LCD-TV, telefon, minibar, trezor, balkon, možnost připojení na internet (WiFi, kabel). Většina pokojů s balkonem, pokoje s přistýlkou bez balkonu. 2 pokoje pro tělesně postižené.
Stravování:
POLOPENZE snídaně a večeře formou švédského stolu..
Doprava:vlastní.
Vzdálenost z Brna 220 km, z Prahy 420 km.
Speciální nabídka:Vstup do léčebné a zážitkové části, v létě i na letní koupaliště, termálních lázní Bük (počet denních vstupenek = počet nocí).
Vstup do hotelového ''Wellness ostrova'' s bazénem ZDARMA.
Zapůjčení županu ZDARMA.
Parkovné ZDARMA.
WiFi internet ZDARMA.
Poznámka:Možnost dokoupení cestovního pojištění.
Minimální délka pobytu:
1.7.-28.8. 3 noci, v ostatním období 2 noci (mimo svátky).
V místě pobytu se hradí:
pobytová taxa 530 HUF (cca 2 €/den).
Na období od 1.9.2022 je plánována rekonstrukce hotelu.

Výběr ubytovací kapacity HOTEL RÉPCE GOLD ****

Obsazenost Délka
pobytu
Stravování Doprava Popis pokoje Cena od
1+0 3,4,5,6,7,8 polopenze Vlastní pokoj s POLOPENZÍ 6190 Kč Vybrat
2+0 3,4,5,6,7,8 polopenze Vlastní pokoj s POLOPENZÍ 4700 Kč Vybrat
2+1 3,4,5,6,7,8 polopenze Vlastní pokoj s POLOPENZÍ 4700 Kč Vybrat


Soubory ke stažení

Hotel Répce Gold

Fotogalerie

HOTEL RÉPCE GOLD **** (Maďarsko - BÜKFÜRDO)HOTEL RÉPCE GOLD **** (Maďarsko - BÜKFÜRDO)HOTEL RÉPCE GOLD **** (Maďarsko - BÜKFÜRDO)HOTEL RÉPCE GOLD **** (Maďarsko - BÜKFÜRDO)HOTEL RÉPCE GOLD **** (Maďarsko - BÜKFÜRDO)HOTEL RÉPCE GOLD **** (Maďarsko - BÜKFÜRDO)HOTEL RÉPCE GOLD **** (Maďarsko - BÜKFÜRDO)HOTEL RÉPCE GOLD **** (Maďarsko - BÜKFÜRDO)HOTEL RÉPCE GOLD **** (Maďarsko - BÜKFÜRDO)HOTEL RÉPCE GOLD **** (Maďarsko - BÜKFÜRDO)HOTEL RÉPCE GOLD **** (Maďarsko - BÜKFÜRDO)HOTEL RÉPCE GOLD **** (Maďarsko - BÜKFÜRDO)HOTEL RÉPCE GOLD **** (Maďarsko - BÜKFÜRDO)HOTEL RÉPCE GOLD **** (Maďarsko - BÜKFÜRDO)HOTEL RÉPCE GOLD **** (Maďarsko - BÜKFÜRDO)HOTEL RÉPCE GOLD **** (Maďarsko - BÜKFÜRDO)HOTEL RÉPCE GOLD **** (Maďarsko - BÜKFÜRDO)HOTEL RÉPCE GOLD **** (Maďarsko - BÜKFÜRDO)HOTEL RÉPCE GOLD **** (Maďarsko - BÜKFÜRDO)HOTEL RÉPCE GOLD **** (Maďarsko - BÜKFÜRDO)HOTEL RÉPCE GOLD **** (Maďarsko - BÜKFÜRDO)HOTEL RÉPCE GOLD **** (Maďarsko - BÜKFÜRDO)HOTEL RÉPCE GOLD **** (Maďarsko - BÜKFÜRDO)HOTEL RÉPCE GOLD **** (Maďarsko - BÜKFÜRDO)HOTEL RÉPCE GOLD **** (Maďarsko - BÜKFÜRDO)


Nalezeno: 0
Text:
Typ:
Země:
Destinace:
Lokalita:
Zájezd:
Odjezd:Kalendář odletu na dovolenou
Délka:
Doprava:
Strava:

Souhlasíte se zpracováním osobních údajů v souladu s nařízením Evropské unie o nakládání s osobními údaji (GDPR)? Více o zpracování osobních údajů.