Infolinka

Chorvatsko
tel: 568 840 463
skype:
tipatourchorvatsko
Ostatní země
tel: 222 246 063
skype:tipatourpraha

Zájezd (dovolená) HOTEL AMETISZT ***

Země:Maďarsko
Destinace:Harkány
Lokalita:HARKÁNY
Typ zájezdu:Pobytové zájezdy
Délka zájezdu:3, 4, 5, 6, 8 dnů
Stravování:snídaně
Doprava:Vlastní
Cena od:1 840
 
výběr typu pokojů

Informace o destinaci

Harkány: Lázeňské město leží v jihozápadním cípu země u řeky Drávy nedaleko hranic s Chorvatskem. Zdejší termální voda je v podobě koupelí vhodná k léčení nemocí pohybového ústrojí, poúrazových stavů, lupénky, zánětlivých onemocnění, gynekologických obtíží a neplodnosti. Jako pitná kúra pomáhá při léčbě nemocí zažívacího ústrojí. Areál lázní lze rozdělit na ... více info2 části: lázně a koupaliště. Lázně zahrnují 3 bazény (krytý, polokrytý a otevřený) s termální vodou o teplotě 34 - 38 °C a bazén s perlivou lázní. Samozřejmostí jsou různé typy saun, masáže atd. Venkovní koupaliště (které je otevřené od května do září) nabízí další bazény, včetně plaveckého a dětského, tobogán atd.
Vstupné (cena v r. 2021):
lázně - dospělí: 3.950,- Ft, děti 2.900,- Ft. Venkovní koupaliště - dospělí 2.900,- Ft, děti 2.300,- Ft.

Informace o zájezdu

Poloha:hotel se nachází v centru města Harkány, ale přesto na tichém klidném místě, ve vzdálenosti 250 m od areálu termálních lázní. V blízkosti hotelu a v lázních je také široká nabídka ozdravných a wellness služeb (různé masáže, tenisové kurty, sportovní hřiště).
Vybavení:snídárna, rozsáhlá zahrada s lehátky, půjčovna kol. Možnost parkování ve dvoře a před hotelem zdarma nebo za poplatek v garážích.
Koupání:areál termálních lázní 250 m od hotelu.
Cena zahrnuje:Ubytování: 1, 2 a 3-lůžkové pokoje, hygienické zařízení, TV, chladnička, fén, trezor, WiFi internet. Většina pokojů s balkonem nebo terasou.
Stravování:
snídaně (formou švédského stolu).
Další služby dle zvoleného programu/balíčku.
Popis ubytování a programu zájezdu:Rekreační pobyt:
2x/3x/4x/5x nebo 7x ubytování se snídaní.
Wellness balíček:

2x ubytování se snídaní, uvítací přípitek, 1x celodenní vstupenka do termálních lázní vč. vstupu do wellness centra (sauna, whirlpool, parní kabina). Parkování u hotelu.
Léčebný balíček:

3x ubytování, se snídaní, uvítací přípitek, 2x celodenní vstupenka do termálních lázní vč. vstupu do wellness centra (sauna, whirlpool, parní kabina). Parkování u hotelu.
Relaxace v lázních Harkány:

4x ubytování, se snídaní, uvítací přípitek, 3x celodenní vstupenka do termálních lázní vč. vstupu do wellness centra (sauna, whirlpool, parní kabina). Parkování u hotelu.
Odpočinek v lázních Harkány:

5x ubytování, se snídaní, uvítací přípitek, 3x celodenní vstupenka do termálních lázní vč. vstupu do wellness centra (sauna, whirlpool, parní kabina). Parkování u hotelu.
Rekreace v lázních Harkány:

7x ubytování se snídaní, uvítací přípitek, 4x celodenní vstupenka do termálních lázní vč. vstupu do wellness centra (sauna, whirlpool, parní kabina). Parkování u hotelu.
Osvěžující kúra v lázních Harkány:

7x ubytování se snídaní, uvítací přípitek, 7x celodenní vstupenka do termálních lázní vč. vstupu do wellness centra (sauna, whirlpool, parní kabina), 6x částečná tělová masáž nebo masáž chodidel, zapůjčení županu. Parkování u hotelu.
Silvestr:

4x ubytování se snídaní, 2x celodenní vstupenka do termálních lázní vč. vstupu do wellness centra (sauna, whirlpool, parní kabina). Silvestrovský program s živou hudbou. Autobusový výlet do vinařské oblasti. Parkování u hotelu.
Doprava:Vlastní.
Vzdálenost z Brna 550 km, z Prahy 750 km.
Poznámka:Možnost dokoupení cestovního pojištění.
Minimální délka pobytu 2 noci.
Nekuřácký hotel.
V místě pobytu se hradí:
pobytová taxa 1,65 €/den/osoba.

Výběr ubytovací kapacity HOTEL AMETISZT ***

Obsazenost Délka
pobytu
Stravování Doprava Popis pokoje Cena od
1+0 3,4,5,6,8 snídaně Vlastní pokoj 2900 Kč Vybrat
2+0 3,4,5,6,8 snídaně Vlastní pokoj 1840 Kč Vybrat
3+0 3,4,5,6,8 snídaně Vlastní pokoj 1840 Kč Vybrat


Soubory ke stažení

Hotel Ametiszt

Fotogalerie

HOTEL AMETISZT *** (Maďarsko - HARKÁNY)HOTEL AMETISZT *** (Maďarsko - HARKÁNY)HOTEL AMETISZT *** (Maďarsko - HARKÁNY)HOTEL AMETISZT *** (Maďarsko - HARKÁNY)HOTEL AMETISZT *** (Maďarsko - HARKÁNY)HOTEL AMETISZT *** (Maďarsko - HARKÁNY)HOTEL AMETISZT *** (Maďarsko - HARKÁNY)HOTEL AMETISZT *** (Maďarsko - HARKÁNY)HOTEL AMETISZT *** (Maďarsko - HARKÁNY)HOTEL AMETISZT *** (Maďarsko - HARKÁNY)HOTEL AMETISZT *** (Maďarsko - HARKÁNY)HOTEL AMETISZT *** (Maďarsko - HARKÁNY)HOTEL AMETISZT *** (Maďarsko - HARKÁNY)HOTEL AMETISZT *** (Maďarsko - HARKÁNY)HOTEL AMETISZT *** (Maďarsko - HARKÁNY)HOTEL AMETISZT *** (Maďarsko - HARKÁNY)


Nalezeno: 0
Text:
Typ:
Země:
Destinace:
Lokalita:
Zájezd:
Odjezd:Kalendář odletu na dovolenou
Délka:
Doprava:
Strava:

Souhlasíte se zpracováním osobních údajů v souladu s nařízením Evropské unie o nakládání s osobními údaji (GDPR)? Více o zpracování osobních údajů.